Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madzia2828

Odejście wód

Polecane posty

Czesc. Termin mam na 17 czerwca .Już od miesiąca mam objawy zbliżającego się porodu .Wczoraj byłam w łazience zrobić siku i poczułam jakby się coś świeciło więc poszłam do łazienki jeszcze raz zrobiłam siku więc nie miałam w pęcherzu już nic i kiedy wyszłam z łazienki do kuchni chlusnelo że mnie i dziecko w brzuchu aż mi dziwnie podskoczylo i opadlo. Żadnych skurczy nie dostalam ale wystarszylam sie i pojechalam do szpitala . Tam zrobili mi ktg ktore nic nie wykazalo i pozniej pielegniarka zbadala mi szyjke wziernikiem i mowila ze ona nie sadzi ze to byly wody plodowe i ze zrobia usg . Zrobili usg oczywiscie bardzo szybko i niedlokladnie i Pani doktor powiedziala ze wody sa nadal . Wrocic gdyby wody sie saczyly . Nie bylo to normalne i wiem ze sie nie posikalam bo wiem z ktorej dziurki mi polecialo i kiedy wrocilam do domu i poszłam spac po 3 godzinach wstałam i nie spałam pół nocy bo mnie rozpieralo w plecach i już myślałam że mnie coś bierze .wolałam stać nic leżeć bo mnie mniej bolało albo raczej mniej irytowalo i przy tym chcialo mi sie kupe i wymiotowac .Prosze czy ktos moze tak mial ?  Nie mieszkam w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja moze bym sprobowala umowic sie na wizyte u ginekologa jak to sie mowi na cito. A jak doszly bole to spowrotem na szpital. No nie wiem, nie byłam w takiej sytuacji. Zycze powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 sa testy na wyciek wod plodowych. Zwykly papierek lakmusowy moze wykryc saczace sie wody. Warto miec przy koncowce ciazy. 

Tez tak mialam ze w ostatnie ciazy ciagle mi sie wydawalo ze to wody plodowe. Jednak pecherz plodowy przebity zostal podczas porodu.

Edytowano przez .Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze idz prywatnie skoro masz watpliwosci? albo sprobuj sobie beppy cup to jest taki kubeczek menstruacyjny i jesli bedzie cos niepokojacego to tam to bedziesz mogla sobie obejrzec i sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×