Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Refleksyjnieoinnych

Anna G. z fortissima dokonała samozaorania

Polecane posty

19 minut temu, Aeteryczna napisał:

Myślę, że to nie kwestia dnia 😁 

Sama jestem krasnalem (166), wiec z jednej strony zazdroszczę świetnego wzrostu, z drugiej jestem już w tym wieku, że lubię siebie. I tez nie jest mi tak prosto, bo jestem niewysoka i trochę z figura dziecka, ale nie aż tak chuda (noszę s), ale jeszcze mogę ubrać się na dziale dziecięcym i młodzieżowy, ale staram się tego nie robić, bo potem efekt jest taki jak u Ani w tyma dresie. Zgadzam się też, że na mnie S będzie wyglądało identycznie jak na Tobie L, więc mp np XL u wysokiej osoby może wyglądać jak M u tej średniego wzrostu. Pamiętam taki już dość stary kanal Luxe Babe, jakoś tak, prowadziła go przemiła dziewczyna, Niemka, kochająca Guerlain I Hermesa i ona była właśnie 180 cm plus i w związku z tym nie nosila s , M czy L, tylko wiekszy rozmiar, ale w większości rzeczy wyglądała bardzo dobrze. A kupowała głównie w Zarze.

Właśnie to Ance zarzucam,  nie ma trudnej sylwetki, a kazda z nas ma jakiś problem sylwetkowy, czy słabsze strony, tylko tego nie podkreślamy. Zreszta figura to jedno, a wyczucie stylu to drugie. I ponieważ sama głównie ubieram się w sieciowkach, to wiem jakie perełki można tam wyłowić. Fortissimę zaczelam oglądać gdy Anka kopiowała Kingę i wyglądała dużo lepiej. Ja ją akurat w tych botkach Marant lubie. Skoro chce rozmijać SM, niech zatrudni stylistę, umówi się na poradę, zakupy I naprawdę zobaczy jak fajnie można się ubrać w sieciowkach. Nawet Missguided miało fajne żakiety i ...enki, jakość słaba, ale na zdjeciach mogłyby wyglądać jak milion dolarów.

Dla mnie Ania takimi wspolpracami marnuje swój potencjał i leci w dół i niestety po liczbie obserwujących nie widać,  przyciągała, raczej więcej byłych subskrybentów myśli podobnie jak ja, co widać tez w komentarzach:(

Niestety, mam koszmarna sylwetke, wzrost to jedno, ale atletyczna, mocnokoscista budowa to drugie (nawet w czasach szczuplosci) i znalazalam swoje ukojenie w ciuchach typu koszule Equipment czy porzadnie skrojone spodnie welniane, bo tylko wtedy wygladalam dobrze (niestety jest to droga zabawa, ale z drugiej strony minimalizm i capsule wardrobe sa ciagle modne hehe). Obecnie tylko COS, bo robia workociuchy i mieszcze sie, do tego sa dlugie.

Ostatnio duze wrazenie na mnie zrobila dziewczyna wchodzaca do ogrodka pewnej restauracji, miala na sobie biala, prosta ...enke do kolan i torbe Hermes, ale mniej znana niz Birkin czy Kelly - w pieknym czerwonym kolorze  i oszalalam 😉

 

Dobra, koniec off topic.

 

Edytowano przez cursef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cursef napisał:

Niestety, mam koszmarna sylwetke, wzrost to jedno, ale atletyczna, mocnokoscista budowa to drugie (nawet w czasach szczuplosci) i znalazalam swoje ukojenie w ciuchach typu koszule Equipment czy porzadnie skrojone spodnie welniane, bo tylko wtedy wygladalam dobrze (niestety jest to droga zabawa, ale z drugiej strony minimalizm i capsule wardrobe sa ciagle modne hehe). Obecnie tylko COS, bo robia workociuchy i mieszcze sie, do tego sa dlugie.

Ostatnio duze wrazenie na mnie zrobila dziewczyna wchodzaca do ogrodka pewnej restauracji, miala na sobie biala, prosta ...enke do kolan i torbe Hermes, ale mniej znana niz Birkin czy Kelly - w pieknym czerwonym kolorze  i oszalalam 😉

 

Dobra, koniec off topic.

 

To kończąc off zapytam tylko o model tej torebki Hermesa, garden party, picotin czy coś innego ? Evelyne całkiem mi się podoba i cenowo wiadomo, wypada inaczej od tych top, ale Minkoff zrobiła tak dobra imitacjo-inspiracje, że na oryginał Hermesa patrze już inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Aeteryczna napisał:

To kończąc off zapytam tylko o model tej torebki Hermesa, garden party, picotin czy coś innego ? Evelyne całkiem mi się podoba i cenowo wiadomo, wypada inaczej od tych top, ale Minkoff zrobiła tak dobra imitacjo-inspiracje, że na oryginał Hermesa patrze już inaczej.

Jypserie (chyba 31 albo 34) w kolorze rouge grenat (chyba hehe). Cudo, ale slyszalam w salonie, ze jest bardzo ciezka, wiec to bylby trudny wybor (np. dla mnie Chanel Jumbo byla bardzo ciezka, mimo mojej postury). Jesli chodzi o Evelyne, to moge polecic (o ile ktos sie czuje dobrze z tym H i z wysoka cena), mam w kolorze Havane - przepiekna i praktyczna (ja laze duzo z psem i targam jego graty, idealna). Jako ciekawostke dodam, ze w Polsce mozna je dostac od reki w wielu fajnych kolorach (rowniez w rozmiarze TPM czyli mini), w odroznieniu od np. Londynu czy USA, gdzie trzeba czekac lub odchodzi sie z kwitkiem (sa bardzo popularne).

Torby Hermes sa naprawde dobrze wykonane (w odroznieniu od Chanel), wiec jesli przelknie sie wysokie ceny i bedzie pewnym, ze to 'ta torba' to posluza na lata i powiedzmy sie 'zamortyzuja'. Ja staram sie tak o nich myslec, bo inaczej by szlo oszalec :classic_blink:

Edytowano przez cursef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cursef napisał:

Jypserie (chyba 31 albo 34) w kolorze rouge grenat (chyba hehe). Cudo, ale slyszalam w salonie, ze jest bardzo ciezka, wiec to bylby trudny wybor (np. dla mnie Chanel Jumbo byla bardzo ciezka, mimo mojej postury). Jesli chodzi o Evelyne, to moge polecic (o ile ktos sie czuje dobrze z tym H i z wysoka cena), mam w kolorze Havane - przepiekna i praktyczna (ja laze duzo z psem i targam jego graty, idealna). Jako ciekawostke dodam, ze w Polsce mozna je dostac od reki w wielu fajnych kolorach (rowniez w rozmiarze TPM czyli mini), w odroznieniu od np. Londynu czy USA, gdzie trzeba czekac lub odchodzi sie z kwitkiem (sa bardzo popularne).

Torby Hermes sa naprawde dobrze wykonane (w odroznieniu od Chanel), wiec jesli przelknie sie wysokie ceny i bedzie pewnym, ze to 'ta torba' to posluza na lata i powiedzmy sie 'zamortyzuja'. Ja staram sie tak o nich myslec, bo inaczej by szlo oszalec :classic_blink:

Evelyne miała moja dobra koleżanka, nawet kusiła mnie, gdy sprzedawała, ale da spokój i teraz się cieszę. Mimo tego H, uwazam, ze to fajna, nieprzekombinowana torebka i ma jednak więcej uroku niż np garden party.

Wygooglowalam Jypserie i jest przepiekna ! Dziwie sie, ze jest dość mało popularna. Wygląda na piekna i praktyczna i woda, że to hermes (a nie oszukujmy się, części osób na tym zależy i np garden party nie kupia).

Jeszcze koncacz OT, w temacie ubioru, dres dresowe nierówny. Żeby jeszcze Anka założyła nawet poczciwe nike (bez wywalonego loga) czy polskie Femi Pleasure, które ma fajna jakość, a firm szyjących dobre dresy jest od groma, ale Missguided.

A COS to inna bajka, ok sieciowka, ale synonim minimalizmu i dobrej jakościowo prostoty, często na lata. Tego szafa Ani potrzebuje. Czasem mniej znaczy więcej, a z jej figura nie jest trudno błyszczeć, w dobrym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Aeteryczna napisał:

Evelyne miała moja dobra koleżanka, nawet kusiła mnie, gdy sprzedawała, ale da spokój i teraz się cieszę. Mimo tego H, uwazam, ze to fajna, nieprzekombinowana torebka i ma jednak więcej uroku niż np garden party.

Wygooglowalam Jypserie i jest przepiekna ! Dziwie sie, ze jest dość mało popularna. Wygląda na piekna i praktyczna i woda, że to hermes (a nie oszukujmy się, części osób na tym zależy i np garden party nie kupia).

Jeszcze koncacz OT, w temacie ubioru, dres dresowe nierówny. Żeby jeszcze Anka założyła nawet poczciwe nike (bez wywalonego loga) czy polskie Femi Pleasure, które ma fajna jakość, a firm szyjących dobre dresy jest od groma, ale Missguided.

A COS to inna bajka, ok sieciowka, ale synonim minimalizmu i dobrej jakościowo prostoty, często na lata. Tego szafa Ani potrzebuje. Czasem mniej znaczy więcej, a z jej figura nie jest trudno błyszczeć, w dobrym tego słowa znaczeniu.

Odpisze w off i on topic.

 

On topic: mysle, ze to Patronite to proba zaproponowania czegos nowego w swiecie luxury second hand (nie oceniam wykonania, bo nie ma mnie na tamtej grupie - nie sprzedaje nigdy bezposrednio, bo cenie swoj czas). Otoz, rynek jest opanowany przez butiki i buticzki, niestety prowadzone albo przez osoby niedoswiadczone (troche zlosliwe- zony przy bogatych mezach, ktore kupily sobie 2-3 torebki i 'sie znaja') lub w typie Pyskatego Zamszu, gdzie chyba wiedza co robia, ale okrutnie lupia sprzedajacych. Te biznesiki licza sobie 20-30% prowizji. Oczywiscie maja koszty typu paypal, VAT, pracownicy itp (choc z tego, co wiem nie wszystkie je ujawniaja urzedowi skarbowemu) i duzo osob kieruje sie do grup sprzedazowych, ktore z kolei sa a. niebezpieczne (ujawniasz adres, placisz przelewem wiec jak dostaniesz fejka to chyba zostaje policja i sad) b. zajmuja czas, bo ludzie lubia mendzic, kwekac, ogladac towar 20x, negocjowac lub np. komentowac Twoja cene bez checi zakupu (maja prawo, ale jak wyzej - szanujmy swoj czas). To sie wszystko skonczy jak Vestiaire Collective wejdzie do Polski na pelnej... 😉

Off topic: Jypserie jest bardzo droga (cena nominalna Kelly/Birkin), do tego jednak nie krzyczy forma, ze to Hermes (niby widac po zamku, ale ksztalt nie jest tak znany jak B/K. Ja ciagle o niej mysle, jednak musialabym taka torbe ponosic, zeby tyle wydac (Birkin czy Kelly sa o wiele latwiejsze do wyobrazenia sobie). Hermes w ogole wygrywa kolorami.

Co do COS to kojarzy mi sie za Anda Rottenberg 😉 (chcialabym tak wygladac w jej wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Anny, na insta nowe zdjęcie w bikini, okraszone hashtagami : #blondynka #nogidonieba #dlugienogi oraz #duzybiust Naprawdę nie mogę wyjść że zdumienia, w jaka stronę ona, jako twórca internetowy podąża...

Edytowano przez Aeteryczna
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Aeteryczna napisał:

Wracając do tematu Anny, na insta nowe zdjęcie w bikini, okraszone hashtagami : #blondynka #nogidonieba #dlugienogi oraz #duzybiust Naprawdę nie mogę wyjść że zdumienia, w jaka stronę ona, jako twórca internetowy podąża...

Na insta takie hasztagi, a na filmie twierdzi, że nie ma ładniej figury i się zakrywa 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Aeteryczna napisał:

Wracając do tematu Anny, na insta nowe zdjęcie w bikini, okraszone hashtagami : #blondynka #nogidonieba #dlugienogi oraz #duzybiust Naprawdę nie mogę wyjść że zdumienia, w jaka stronę ona, jako twórca internetowy podąża...

Taka z niej dama, jak posiadaczka długich nóg… 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, blackmoon napisał:

Na insta takie hasztagi, a na filmie twierdzi, że nie ma ładniej figury i się zakrywa 

Na filmie przede wszystkim widać, jak bardzo nie potrafi się ubrać. Karolina w swojej ...ence wygląda atrakcyjnie, a Anka tragicznie. Dlaczego osoba, która ma duży biust, z uporem maniaka nosi ...enki bez ramiączek, bezlitośnie ściskające te część ciała, dodatkowo że dwa rozmiary za male (przy Kindze miała fazę a kupowanie 34), co skutkuje naleśnikiem zamiast biustu i wielkim tyłkiem,  którego na przeviez nie ma. A u góry aż się wylewa. I po co to robi sobie osoba, która jest szczupla ?

A w filmiku widać, że ma bardzo ładna figurę, biust I brzuch, naprawdę ładnie się prezentuje w tych kostiumach, ale jej zachowanie jest żenujące. Trudno się na to patrzy, jak biega, podskakuje i próbuje byc nie wiem czy uwodzicielska czy śmieszna. Podobny problem mam z jej strories, raz że ciągle filtry po których ma oczy na pol twarzy, dwa, jest rozkojarzona, nienaturalnie pobudzona albo spokojna. Wiem, ze nagrała filmik o olejku CBD, ale to przecież nie po nim. Dla mnie zachowuje się dziwnie.

1 godzinę temu, sosczosnkowy napisał:

Taka z niej dama, jak posiadaczka długich nóg… 

To jest prawda, do takiego wzrostu ma dość krótkie nogi, co widać na filmikach na IG, gdzie kręci się w kółko. Nic w tym złego, nie każdy musi mieć długie nogi, i tak jest bardzo zgrabna, ale rzeczywiście nie ma długich nóg.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze Anka nie ma własnego stylu. Przejmuje to co zobaczy u koleżanek, a efekty są jakie są. Za czasów Kingi, tak jak któraś wspomniała wcześniej królowały spódnice i botki i tak jak Kindze to pasowało, tak Anka wyglądała śmiesznie. Teraz jest to samo z nowa koleżanka. Tutaj żadne birkiny nie pomogą. Dla mnie wraz z kanałem fortissima Anka się skończyła. Za czasów wspólnego kanału tez jej nie lubiłam, ale ze względu na Kingę dało się ja przeboleć. Klasy tez niestety u niej brak- wyraźnie było to widać, kiedy na filmikach rzucała różnymi przytykami w stronę Kingi. 

Edytowano przez donut_na_wylocie
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, donut_na_wylocie napisał:

Widać, ze Anka nie ma własnego stylu. Przejmuje to co zobaczy u koleżanek, a efekty są jakie są. Za czasów Kingi, tak jak któraś wspomniała wcześniej królowały spódnice i botki i tak jak Kindze to pasowało, tak Anka wyglądała śmiesznie. Teraz jest to samo z nowa koleżanka. Tutaj żadne birkiny nie pomogą. Dla mnie wraz z kanałem fortissima Anka się skończyła. Za czasów wspólnego kanału tez jej nie lubiłam, ale ze względu na Kingę dało się ja przeboleć. Klasy tez niestety u niej brak- wyraźnie było to widać, kiedy na filmikach rzucała różnymi przytykami w stronę Kingi. 

jakie byly przytyki? ja jestem team k zdecydowanie


u a. KAZDY post reklama, KAZDY film tez...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, kotkapsotka napisał:

jakie byly przytyki? ja jestem team k zdecydowanie


u a. KAZDY post reklama, KAZDY film tez...

Chwile po nagraniu przez Kingę filmiku o depresji w którymś z filmików o mikro torebkach (które Kinga nosi- chociażby Jacquemus) Anka rzuciła mimochodem, ze takie torebki służą tylko do przechowywania antydepresantów. Ostatnio natomiast w filmie o torebkach rzuciła mimochodem, ze nie godzi się aby Neverfulla zabierać na plaże i wrzucać do niego oliwki..

Ja tez jestem team Kinga, widać ze nagrywa bo lubi, a nie musi. Nie ma u niej spiny, filmiki może czasem są niedopracowane, ale przynajmniej prawdziwe i interesujące. Uwielbiam ogladac jej podróże, nawet zakupy przestawia w sposób ciekawy. U Anki wszystko wypada sztucznie, widać ze ma ciśnienie i wypada nieautentycznie, no i nudno bo chyba pomysły jej się skończyły. 

Edytowano przez donut_na_wylocie
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to zupelnie nie przekonuje do siebie Karolinka. Anke jeszcze jakos obejrze, glownie z sentymentu do starej Fortissimy ktora uwielbialam i dziewczyny swietnie sie uzupelnialy. Oczywiscie teraz nawet we dwie nie sa tak ciekawe jak Kinga sama, ale Karolina wypada juz w ogole slabo. Tak do bolu zwyczajnej, powszedniej dziewczyny dawno na youtubie nie widzialam. Zdaje sobie sprawe, ze po czesci to pewnie kwestia samego medium, na zywo moze sprawia lepsze wrazenie, ale na kanale jest dla mnie bezbarwna, wrecz przezroczysta. Mimo ze ogladam prawie kazdy ich filmik, to nadal nie jestem w stanie opisac Karoliny ani jednym slowem. Jaki ma charakter? Osobowosc? Czym sie interesuje? Jakie ma marzenia, plany? Naprawde, pierwszy raz spotkalam czlowieka bez charakteru :D. Nie o zlym charakterze, a po prostu bez niego!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Aeteryczna napisał:

Podobny problem mam z jej strories, raz że ciągle filtry po których ma oczy na pol twarzy, dwa, jest rozkojarzona, nienaturalnie pobudzona albo spokojna. Wiem, ze nagrała filmik o olejku CBD, ale to przecież nie po nim. Dla mnie zachowuje się dziwnie.

Mnie wydaje sie, ze Ania z natury jest raczej spokojniejsza (powazniejsza), a te nienaturalne pobudzone pozy to na potrzeby social mediow. Ania przez te lata zdazyla pewnie zauwazyc, ze Kinga miala naturalny wdziek w sobie, ona sama za to mniej (co samo w sobie nie jest zle, ot, sh*t happens, mozna nadrabiac to merytoryka, pracowitoscia, poczuciem humoru, nawet wygladem), dlatego musi go udać. Czesto przybieramy zachowania osob z ktorymi przebywamy, mysle ze to pobudzenie Anii to miks spuscizny po Kindze i podpatrywanie zachowan innych, z natury bardziej energicznych, youtuberek/instagramerek, aby lepiej wpasowac sie w te platforme i byc bardziej atrakcyjna dla widzow.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pamela Jenner napisał:

Mnie za to zupelnie nie przekonuje do siebie Karolinka. Anke jeszcze jakos obejrze, glownie z sentymentu do starej Fortissimy ktora uwielbialam i dziewczyny swietnie sie uzupelnialy. Oczywiscie teraz nawet we dwie nie sa tak ciekawe jak Kinga sama, ale Karolina wypada juz w ogole slabo. Tak do bolu zwyczajnej, powszedniej dziewczyny dawno na youtubie nie widzialam. Zdaje sobie sprawe, ze po czesci to pewnie kwestia samego medium, na zywo moze sprawia lepsze wrazenie, ale na kanale jest dla mnie bezbarwna, wrecz przezroczysta. Mimo ze ogladam prawie kazdy ich filmik, to nadal nie jestem w stanie opisac Karoliny ani jednym slowem. Jaki ma charakter? Osobowosc? Czym sie interesuje? Jakie ma marzenia, plany? Naprawde, pierwszy raz spotkalam czlowieka bez charakteru :D. Nie o zlym charakterze, a po prostu bez niego!

Ja na temat Karoliny nie mam zdania, bo bardzo mało filmików jej i Ani widziałam. Tzn najpierw oceniłam ją niebyt pozytywnie ze względu na styl (kojarzy mi się z estetyka Guess, czyli ma być na bogato). Z drugiej strony, muszę przyznać, że w kostiumie kąpielowym wygląda świetnie, ma mocniejsza budowę niż Anka, ale naprawdę piękne ciało. I tak jakoś powierzchownie na nią patrzę,  bo Lux and Happy taki jest, dość płytki.

Dawna Fortissima, oprócz zakupow miała fajne merytoryczne filmiki o torebkach (pozostałość po kanale Anna in Warsaw), przemycała dużo sztuki i podróży dzięki Kindze, a Ania miała super filmiki o metamorfozie mieszkań i finansów. Moda po prostu nie jest jej mocna strona. Powinna trzymać się tego, na czym się zna.

1 godzinę temu, Pamela Jenner napisał:

Mnie wydaje sie, ze Ania z natury jest raczej spokojniejsza (powazniejsza), a te nienaturalne pobudzone pozy to na potrzeby social mediow. Ania przez te lata zdazyla pewnie zauwazyc, ze Kinga miala naturalny wdziek w sobie, ona sama za to mniej (co samo w sobie nie jest zle, ot, sh*t happens, mozna nadrabiac to merytoryka, pracowitoscia, poczuciem humoru, nawet wygladem), dlatego musi go udać. Czesto przybieramy zachowania osob z ktorymi przebywamy, mysle ze to pobudzenie Anii to miks spuscizny po Kindze i podpatrywanie zachowan innych, z natury bardziej energicznych, youtuberek/instagramerek, aby lepiej wpasowac sie w te platforme i byc bardziej atrakcyjna dla widzow.

Możesz mieć sporo racji, ale ile Ania ma lat, chyba 46 w tym roku, więc parrze na nią inaczej niż na rozedrgana nastolatkę, która małpuje od popularnej koleżanki. Jeśli chce zaistnieć na YT musi mieć swój styl. Luka po Fortissimie nie została zapełniona, Anka mogłaby ja wypełnić właśnie będą spokojna i merytoryczna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Aeteryczna napisał:

Luka po Fortissimie nie została zapełniona, Anka mogłaby ja wypełnić właśnie będą spokojna i merytoryczna.

Niestety jej nie zależy na wypełnieniu luki po fortissima i prowadzeniu niszowego kanału hobbystycznie dla garstki obserwatorów. Sama przyznała pod żenujacym haulem z missguided ze pogadanki słabo się klikają. Poszła w nadprodukcje filmików o niczym, byle by tylko algorytm się zgadzał. Jej zależy na kasie, darmoszkach, subach i lajkach. W przeciwnym razie nie kręciłby dramy na grupie FB o patronite. Nawet na początku działalności to ona smęcila o suby, potem wprowadziła na grupie zasadę akcept zaproszenia pod warunkiem suba na insta. Potem dokupiła sobie fejk obserwatorów na Insta żeby miec swipe up. U niej to biznes, ale prowadzony na jak u baby z bazaru. I to zachowanie w ostatniej dramie na FB, smieszkowanie z dziewczyn które odważyły się na szczera opinie, nazywanie ich „złotymi doradami”, paniami mądralinskimi. Oj marketing na miarę Janusza z Grażyna z początku lat 90, w stylu nie podoba się to wypad. I tak, szpilę to potrafi przemycić. Tez to od razu wyłapałam z ta torebką ze mieszczą się tylko prezerwatywy i antydepresanty. Albo zaznaczenie w tym swoim oświadczeniu po rozstaniu z K. ze jej facet nie musi utrzymywać. Fałsz przez jej kompleksy wychodzi. Karolinie tez pewnie podziękuje jeśli nie będzie się jej to opłacało. Karolinie póki co zależy pewnie tylko na obserwatorach na insta i jakichs darmoszkach. Jakoś nie mam o niej zdania, ale jakbym się miała przyczepić  to  trochę przeszkadza mi w odbiorze jej maniera głosu, takie kluski w gardle 🤪 czy polipy w nosie.. ale to nie jej wina przecież. No ale jak już się pcha na afisz…

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze w mojej teorii o bezosobowosci Karolinki faktycznie cos moze byc skoro juz druga komentujaca wyzej odpowiada ze nie ma o niej zdania :D. Wlasnie o to chodzi- ja tez nie mam, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tonący brzytwy się chwyta. Po żenujacym rozstaniu z Kingą próbowała sił z Suzy (swoją drogą nie mogę znieść jej gadania, a głos Karoli brzmi jak z koszmaru), teraz przygruchała sobie Karolinę. Ale nawet te starania niewiele dały, bo kanał jak był nudny i miałki, tak jest. Miała też scysję w komentarzach z pewnym stołecznym inwestorem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tonący brzytwy się chwyta. Po żenujacym rozstaniu z Kingą próbowała sił z Suzy (swoją drogą nie mogę znieść jej gadania, a głos Karoli brzmi jak z koszmaru), teraz przygruchała sobie Karolinę. Ale nawet te starania niewiele dały, bo kanał jak był nudny i miałki, tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, deceptywna napisał:

Niestety jej nie zależy na wypełnieniu luki po fortissima i prowadzeniu niszowego kanału hobbystycznie dla garstki obserwatorów. Sama przyznała pod żenujacym haulem z missguided ze pogadanki słabo się klikają. Poszła w nadprodukcje filmików o niczym, byle by tylko algorytm się zgadzał. Jej zależy na kasie, darmoszkach, subach i lajkach. W przeciwnym razie nie kręciłby dramy na grupie FB o patronite. Nawet na początku działalności to ona smęcila o suby, potem wprowadziła na grupie zasadę akcept zaproszenia pod warunkiem suba na insta. Potem dokupiła sobie fejk obserwatorów na Insta żeby miec swipe up. U niej to biznes, ale prowadzony na jak u baby z bazaru. I to zachowanie w ostatniej dramie na FB, smieszkowanie z dziewczyn które odważyły się na szczera opinie, nazywanie ich „złotymi doradami”, paniami mądralinskimi. Oj marketing na miarę Janusza z Grażyna z początku lat 90, w stylu nie podoba się to wypad. I tak, szpilę to potrafi przemycić. Tez to od razu wyłapałam z ta torebką ze mieszczą się tylko prezerwatywy i antydepresanty. Albo zaznaczenie w tym swoim oświadczeniu po rozstaniu z K. ze jej facet nie musi utrzymywać. Fałsz przez jej kompleksy wychodzi. Karolinie tez pewnie podziękuje jeśli nie będzie się jej to opłacało. Karolinie póki co zależy pewnie tylko na obserwatorach na insta i jakichs darmoszkach. Jakoś nie mam o niej zdania, ale jakbym się miała przyczepić  to  trochę przeszkadza mi w odbiorze jej maniera głosu, takie kluski w gardle 🤪 czy polipy w nosie.. ale to nie jej wina przecież. No ale jak już się pcha na afisz…

Wiem, niestety masz racje ... I calkowicie się zgadzam z tym, że ona na kanale chce zrobić biznes, tylko robi to w bazarowym, tanim stylu. Ale czy myślicie ze to się opłaca?  Za 3-4 la będzie 50latka i nie ma szans żeby nawet teraz mogła konkurować z Ekipami i Wersowami 😉 A mam wrażenie że za chwilę będzie nagrywać dla nastolatek, które marzą o luksusowym życiu. 

Może i Karolina nie ma ciekawej osobowości, ale jaka ma Anka ? Bo z jednej strony nijaka, upodabniająca się do osób, z którymi aktualnie się przyjaźni, z drugiej Grażyna biznesu i cebulactwo na poziomie mistrzowskim,  z trzeciej bezwzględna osoba, która potrafi grać przed kamera (pamiętny filmik po rozstaniu z zapłakanymi oczami), a mowiny o kobiecie dojrzałej,która xos już przeżyła. Wiek mógłby być jej atutem gdyby miała wiedzę i lub ciekawa osobowosc, a udawanie nastolatki przed 50tka i kręcenie infantylnych i głupich filmików i challenge'y nie zbuduje jej armii fanów, bo w tym lepsi są nastolatkowie i ich oglądają osoby w tym wieku. Dziewczyny 30, 40, 50 plus oczekują jednak mądrzejszych treści.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niczym chorągiewka, z kim przebywa taK wieje.. wiatr w inną strone to ona w tą co wiatr.. patrz relacje z dawną K, i obecna K, i w miedzy czasie Suzyy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sposób mówienia Suzy moze byc denerwujący, ale uwazam, ze z Karola dobrze się rownowaza. Karola to chyba taka zwykla, malo instagramowa dziewczyna I pisze to jako komplement, bo jest sobą i nikogo nie udaje. Suzy rzeczywiście czasem trudno się słucha, ale wydaje się raczej miła i ma naprawdę fajny styl. Ubiera się w Massimo Dutti,  a nie w Missguided, co prawda chyba reklamowała też ten sklep wysyłkowy, co Anka, ale wybrała fajne stylizacje i zawsze wygląda dobrze. Może nie ma artystycznego polotu jak Kinga, ale nosi ponadczasowa elegancję, może nudna, ale o niebo lepsza niż stylowki Anki. I nie ma takiego ciśnienia na metki. Pamietacie jak A zamówiła dziecięce tshirty Gucci ? To nic, że na niej strzelały, była dumna, że tyle zaoszczędziła 🤩🤦‍♀️ A Suzy mi zaimponowała, gdy zamiast NF w damier azur wybrała tańszy wariant, wzorowana na LV torebke joop. Ten shopper joop moim zdaniem ma słaba jakość, ale szanuję ją ją to, że chciała jasna torebke na lato, w konkretnym stylu i nie musiałby to być LV. Anka prędzej szukałaby okazji na LV I kupiłaby np jakieś paskudztwo (chociaz limitki LV osiągają straszne ceny, więc to zły przykład, ale ona prędzej wybrałaby brzydactwo, gdyby tylko miało znana metke). Podobały mi się też filmiki Suzy z recenzjami wypieków czy cukierni.

Edytowano przez Aeteryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aeteryczna napisał:

Wiem, że sposób mówienia Suzy moze byc denerwujący, ale uwazam, ze z Karola dobrze się rownowaza. Karola to chyba taka zwykla, malo instagramowa dziewczyna I pisze to jako komplement, bo jest sobą i nikogo nie udaje. Suzy rzeczywiście czasem trudno się słucha, ale wydaje się raczej miła i ma naprawdę fajny styl. Ubiera się w Massimo Dutti,  a nie w Missguided, co prawda chyba reklamowała też ten sklep wysyłkowy, co Anka, ale wybrała fajne stylizacje i zawsze wygląda dobrze. Może nie ma artystycznego polotu jak Kinga, ale nosi ponadczasowa elegancję, może nudna, ale o niebo lepsza niż stylowki Anki. I nie ma takiego ciśnienia na metki. Pamietacie jak A zamówiła dziecięce tshirty Gucci ? To nic, że na niej strzelały, była dumna, że tyle zaoszczędziła 🤩🤦‍♀️ A Suzy mi zaimponowała, gdy zamiast NF w damier azur wybrała tańszy wariant, wzorowana na LV torebke joop. Ten shopper joop moim zdaniem ma słaba jakość, ale szanuję ją ją to, że chciała jasna torebke na lato, w konkretnym stylu i nie musiałby to być LV. Anka prędzej szukałaby okazji na LV I kupiłaby np jakieś paskudztwo (chociaz limitki LV osiągają straszne ceny, więc to zły przykład, ale ona prędzej wybrałaby brzydactwo, gdyby tylko miało znana metke). Podobały mi się też filmiki Suzy z recenzjami wypieków czy cukierni.

Ok, z tym fajnym stylem Suzy trochę przesadziłam. Opierałam się na filmikach z zakupami, a jak patrzę na stylizacje na insta, bywa roznie 😎. Wciąż lepiej nia u A, ale różnie. Muszę przyznać że tu jednak wygrywa Beata M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suzy jest w moim odczuciu zbyt egzaltowana, a całkiem dobiła mnie filmem o ludziach z którymi leciała samolotem. „Klasa” sama w sobie. 
Niestety brakuje w Polsce kobiet na yt, które są dojrzalsze, mają ciekawy styl i klasę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sosczosnkowy napisał:


Niestety brakuje w Polsce kobiet na yt, które są dojrzalsze, mają ciekawy styl i klasę. 

Z tej kategorii dla mnie w sumie Kinga wciaz wygrywa. Jest sympatyczna, urocza, ladna, ma zainteresowania, charakter, pieniadze, jest kobieta spelniona, a na pewno zadowolona z zycia i to az bije z filmikow.

Beata M jest poprawna, ale troche nudnawa, jej content to raczej dom + ciuchy, czesto sieciowkowe, a mnie ciekawiej patrzy sie na sztuke, podroze, luksusy. 

Moze znacie vlogerki w tych kategoriach wiekowych ktore ''da sie obejrzec''?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sosczosnkowy napisał:

Suzy jest w moim odczuciu zbyt egzaltowana, a całkiem dobiła mnie filmem o ludziach z którymi leciała samolotem. „Klasa” sama w sobie. 
Niestety brakuje w Polsce kobiet na yt, które są dojrzalsze, mają ciekawy styl i klasę. 

Wydaje mi sie, ze takie kobiety nie zakladaja kanalow na youtube...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ktos napisał:

Wydaje mi sie, ze takie kobiety nie zakladaja kanalow na youtube...

Chciałam to właśnie powiedzieć - mam w pracy koleżanki po 40stce: ładne, zamożne, z zainteresowaniami i sukcesami, ale z tego powodu nie mają czasu nagrywać. Poza tym, ze względu na firmę, w której pracujemy i ich stanowiska wystawianie się w SM byłoby niewłaściwe.

Edytowano przez cursef
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pamela Jenner napisał:

Z tej kategorii dla mnie w sumie Kinga wciaz wygrywa. Jest sympatyczna, urocza, ladna, ma zainteresowania, charakter, pieniadze, jest kobieta spelniona, a na pewno zadowolona z zycia i to az bije z filmikow.

Beata M jest poprawna, ale troche nudnawa, jej content to raczej dom + ciuchy, czesto sieciowkowe, a mnie ciekawiej patrzy sie na sztuke, podroze, luksusy. 

Moze znacie vlogerki w tych kategoriach wiekowych ktore ''da sie obejrzec''?

To prawda, Beata jest nudnawa. Jeśli chodzi o trochę ciekawsze treści to nie wiem czy ona ma inne zainteresowania. I u Beaty przeszkadza mi nieladna polszczyzna. Mówi z wyraźnymi błędami, co razi tym bardziej, że po angielsku mówi płynnie. 

Dla mnie również Kinga wygrywa. U mnie jest Kinga, potem dlugo nic, Beata, Suzy i Anka na końcu. 

12 godzin temu, sosczosnkowy napisał:

Suzy jest w moim odczuciu zbyt egzaltowana, a całkiem dobiła mnie filmem o ludziach z którymi leciała samolotem. „Klasa” sama w sobie. 
Niestety brakuje w Polsce kobiet na yt, które są dojrzalsze, mają ciekawy styl i klasę. 

Ja chyba nigdzie nie pisałam, że Suzy jest kobieta z klasą. Niestety nie mogę tego powiedzieć ani o niej, ani o Ance, jeśli chodzi o Kingę, mimo dużej sympatii, parę rzeczy tez mi tam zgrzyta. Suzy ma sposób bycia właśnie zbyt egzaltowany, a Kinga i Anka jednak nie umiały z klasą wyjść z konfliktu, a to dla mnie w dużej mierze definiuje czy ktoś ma klasę czy nie. Choć i tak zdecydowanie wyżej cenie Kingę niż Ankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byla jeszcze Thirtyfashionvlog, calkiem lubilam jej filmiki, wydawala sie ciepla osoba z doswiadczeniami zyciowymi - prowadzila firme, chyba nawet kilka, ma dziecko i meza, lubila podrozowac, niestety teraz skupila sie tylko na ig, ktorego nie sledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej instagram to jest pocieszny. Najpierw dziwacznie pozuje do zdjęć, byle tylko pokazać, że buty sportowe to nie byle co, tylko Hermes, a potem chwali się, że córce na urodzinowym party serwowała sushi i drinki bezalkoholowe. Serio ? 🤪 Wszystko musi być wyjątkowe i na poziomie, nawet "marshmellows" zamiast zwykłych marshmallows (wiem, każdemu zdarzy się literówka)

Edytowano przez Aeteryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×