Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kobieta30

Skonczylam na dnie

Polecane posty

Ta osoba powiedziała że nie wie moze dla mnie jest inna rada jeśli nie to to może powinnam modlić się do Boga zeby natchnął we mnie nowe zycie żebym mogła puścić zla energię i zacząć zyc.  On nie rozumie ,ze teraz to juz nie od Boga zalezy tylko ode mnie co zrobie. Modliłam się do Boga klękałam przed nim na kolanach gdy zaczęło mnie bolec gdy lezalam pociłam się, gdy skutki tego co mi zrobil nasilaly sie ,prosiłam by przestało by juz sie skonczylo. Czuje, ze wtedy Bog mi pomógł bo naprawdę moglam miec gorsze skutki niz mam. Mogliby ludzie na ulicy widziec ,ze jestem nie pełnosprawna tak jak nie zna mnie ktoś może noe widziec tego co się stało.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poetka ile czasu juz zyjesz w bolu? I czy robisz coś, czy możesz i masz taka możliwość by zniwelować ten bol? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o leki przeciwbólowe to rzeczywiście lepiej brac w ostateczności. Ja juz sie przyzwyczaiłam i czasem jak tak mocno boli to nawet nic juz nie biore na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze chciałabyś napisac co Tobie sie przydarzyło i dlaczego odczuwasz ból?  Ja jestem w tym wszystkim sama. Mama mówi, że jestem zdrowa bo wyniki mam dobre. A to wszystko siedzi w mojej głowie. Jestem w tym wszystkim sama. Nikt mi nie pomoze w tym a ja nie chce brac lekow przeciwbolowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie z nia gadac bo jak widzę ja jak stoi ciagle przed lustrem i układa wlosy i przeżywa bo pofarbowała i nie wie czy dobry kolor to mam zlosc. Ja odczuwam ogromny bol i strach i nie mam siły umyć glowy ani siebie a ona przejmuje się włosami. Wiem ,ze nie powinnam taka byc bo kazdy zyje normalnie a to sa moje problemy ale ciezko mi poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chce ,bo tez nie wiem czy takie życie jest dla mnie. Ale dziekuje za wsparcie. Doceniam wszystko. I wiem ,ze ludzie maja tez zle i żyją. Ale ja jestem taka osoba, ze nie chce ,przykre to ze taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się uniknąć tego zalu który w sobie mamy. Ja nie mam siły spotkac sie z kim kolwiek. Staram się nie przeglądać portali społecznościowych, jakis czas temu usunęłam wszystkie zdjęcia ale ostatnio wrzuciłam jedno bo znajome dopytywały co się stało, nie chce im o tym mówić. Dzis przyjechala ciocia z dzieciakami. Chwile z nimi spedzilam czas ale zamknęłam się w pokoju i znów ten placz ,nie mam siły poprostu. Mysle jakie dzieci są wspaniale kochane ,ze tez chcialabym miec ale juz nie ma dla mnie szans bym miala. Wyobrazam sobie ,że nie długo dowiem się jak moj byly zostanie ojcem,ze beda mieli dziecko a ja skonczylam jak nic. Boje sie doświadczać tego wszystkiego. Boje sie ,ze kiedys go spotkam i on pozna ,ze cos jest ze mną nie tak ,ze wygladam jak nic. Nie chce tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo masz ta wole zycia w sobie. Ja jej nie mam bo wiem ,ze moge sama sobie w zyciu nie poradzic a nie chce być ciężarem dla nich. Mieszkam u nich półtora miesiąca a mam juz dosc. Nie jest mi z tym dobrze. Wole nic nie mówić mamie bo czasem mam nerwy a nie chce być juz nie mila. Powoedzialam tylko ze wlosy nie są najważniejsze i  zeby cieszyla sie ,ze nie jest łysa. Mi wlosy leca garściami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkalo mnie to bo sama się w to wpakowalam nie chce nikogo obwiniac mam juz dosc bycia ofiara w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze nie jest to egoizm i nie jest to nic złego, ze taka jest nasza reakcja. Czyms złym byłoby życzyć tym ludziom by przydarzyłoby się im cos złego za to ze sa szczesliwi. Ja nke zycze im zle poprostu nie chce na to wszystko patrzec bo zal mi siebie,ze gdybym uważała tez moglabym zyc tak jak oni. Mam czasem mysl,ze chcialabym by mojego byłego zdradzila ta dziewczyna,  by tamten co wyrządził mi krzywdę poszedl za to za kraty. Ale nie wierze w to wszystko bo wiem,ze takie osoby jak oni zazwyczaj potrafią dobrze zadbać o swoja dupe i zyje im się dobrze. Za to takie słabe jednostki jak ja zazwyczaj siedzą i płaczą bo dostały mocno po dupie. Przykre to. Tez nie mam zamiaru nigdzie wychodzić juz tym bardziej że jest lato ,nie chce się ladnie ubrac ,nie mogę patrzec na to cialo. Bylam. 3 tyg temu nad morzem ,nawet u kosmetyczki i na masazu. Spacerowałam w samotności, zjadlam gofra ale w glowie mialam te mysli ,że gdybym tamtego wieczoru nie usiadła z nim nie wypiłabym tego drinka to moglabym zyc pięknie. Po za tym wszystko mnie bolalo ,rece kregoslup ,twarz zmęczył mnie krotki spacer. Z wysportowanej kobiety stałam się wrakiem.. jeszcze nie dawno biegałam 10 km jeździłam 50km na rowerze teraz mam rece chude jak patyki które chowam pod dluga bluzka mimo ze jest lato ,mi ktoś powie ciesz się ze masz dwie rece i nogi a ja nie mogę się z tego cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poetka a w jakim jestes wieku? Czuje ,ze jestes mloda osobka.. Nie chce dbać o wlosy, nie chce tego ruszać mi wypadły nie tylko ze stresu. Jutro chce wziąć dluga kapiel w jakiś olejkach ,dzis nie dam rady. Chcialabym wyjsc na spacer do lasu gdzie nikogo nie będzie, wziac psa i postarać cieszyc sie chwila puścić muzykę i pobiec z nim kawałek, zerwać kwiatki i cieszyć się słońcem chcialabym odnaleźć w sobie ta motywację by wstać z łóżka, zjeść śniadanie i poprostu wyjsc nie myslec o bolu nie dotykać twarzy. Nawet w dresie ale wyjsc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem ,ze byc moze i dam rade i pojde na ten spacer ale te mysli beda ze mna. Mogę plakac wroce do domu i będzie to samo. Jestem slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem mysle żebym mogła spróbować. Zaczac codziennie chodzic na spacery ,wyciągnąć rower i pojechac kawałek gdzies mimo bolu ale boje sie ,ze ktos mnie zobaczy. Moze wybrałabym miejsce gdzie nie będzie wielu ludzi. Moze pojechałabym nad morze pospacerować od rana do wieczora , moze pobiegalabym chociaz kawałek, poćwiczyła choc 10 min , potańczyła chwile przy muzyce. Nie wazny wygląd nie wazny bol ,żebym potrafila wstać z łóżka. Moze ubrałabym jakas ...enkę długa przewiewna i poczuła się dobrze mimo bolu i wyglądu poprostu poczula się ,nie woem co bym mogła jeszcze zrobic co spróbować. Nie wiem czy cos pomoze boje sie wszystkiego. Ugotowalabym cos ,poszla na zakupy nie zważała na nic nie rozpamiętywała nic. Tak moglabym nawet wziac ta cholerna kapiel ,nałożyć maseczke nie myśleć ze kiedys twarz mialam inna ,ze nie była taka jak teraz. Zebym docenila ,ze mam piekne oczy. Boje sie bo nie potrafie ,bo to wszystko jest takie trudne bo to są proste male rzeczy które kiedyś mialam z łatwością i nie doceniałam ich w ogole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ,ze bylam złym człowiekiem i dlatego spotkala mnie taka kara. Bo miałam wiele bylam zdrowa, ladna , sprawna ,mialam prace ,swoj kąt,p teraz nie mam nic. Nie potrafiłam cieszyc sie i doceniać siebie. Noe wiem czego ja chcialam i o co mi chodziło teraz strasznie za tym tęsknię, gdybym mogła cofnąć czas dziekowalabym Bogu za to wszystko co mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam wpływ. Bo wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazywały na to ,żeby nie wdawac się w relacje z ta osoba. Bylam naiwna. Bog chcial mnie ochronić ale nie zdołał tego zrobić. Wiesz ,ze mieszkala z nami dziewczyna ktora ostrzegala mnie mowila ,nie wchodz z nim do zwiazku bo on traktuje kobiety jak szmaty ,nie wierzylam on powiedział ,że ona mówi to z zazdrości i boi sie ,ze on ja wyrzuci z mieszkania. Uwierzyłam potworowi. To była krotka relacja ja szybko w to weszłam ,bo potrzebowalam przytulenia po rozstaniu . Nie powinnam ,moglam kupic slodycze i oglądać sama filmy. Nie poszlam w zla drogę wybrałam wino ,papierosy i jego . Weszlam mu do łóżka. Zaluje kierował mna szatan a Bog nie byl w stanie mnie zatrzymać. Zaluje ,madra jestem po szkodzie...      ludzie czasem nie mysla co mówią i do kogo nie zdają sobie sprawy ,ze moga komuś sprawić przykrosc. Ale są to ludzie zazwyczaj albo bez empatii albo tacy którzy czerpią przyjemność w zadawaniu komuś bolu.. wspolczuje ,ze musialas to słyszeć. Ja sama wiem jak wygladam i nie chcialabym by ktoś mi to jeszcze mowil. Dlatego nie spotykam się z ludźmi. Raz bylam u cioci i skonczylo sie płaczem. Innym razem odwiedziła mnie kolezanka bez zapowiedzi bo się martwiła czemu sie nie odzywam i to samo. W domu nikt nic mi nie mówi, to samo ciocia która przyjechala z dzieciakami ale wiem ,ze mam z nią rozmawiała by nie pytała o nic bo wie jaka jestem i dlatego nic nie mówi. Mam cudownego chrześniaka jest piekny i wspaniały, boje sie ze juz go nie zobacze kocham go jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam,pojde ma ten spacer ale co dalej tego nie wiem nie wiem juz poprostu czy chce. Zamiast kwitnąć po rozstaniu z tyranem to wiedne i jestem zmeczona zyciem. Szkoda ze nie można poprostu zasnąć na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wsparcie,doceniam wszystko i dziekuje każdej osobie, która jest dla mnie życzliwa i chce mi pomóc.Choc sama masz ciezko w zyciu to chcesz i potrafisz pomagać innym. Jestem wdzięczna choc mimo wszystko nie wiem co będzie dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa to samo moge napisac o Tobie. Dziekuje za dzisiejszy dzień.. trzymaj się ciepło..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ze sama. Całe moje życie tak wyglądało. Nigdy nie byłam do końca szczesliwa ale teraz nie jestem juz ani trochę, caly czas mysle zeby to wszystko skończyć bo po co mam zyc taka jak teraz nie widzę juz sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wiem ,ze szczęście jest kwestia wyborów ja zawsze wybierałam zle i dlatego tak cierpię. Nie będę zyla taka.  Teraz byc moze tez wybiorę zle ale przynajmniej jeśli się wkoncu odważę to zrobię to bo ja tak chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zyla z myślą,że zmarnowałam swoje zycie zrobilam tak a nie inaczej ze moglam isc inna droga. Ze pozwoliłam na to wszystko. Jestem juz zmęczona i mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ciągle i tym wszystkim mysle ze czemu dalam się tak zrobić czemu nie walczyłam gdy moglam glupia bylam ... ten świat nie jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poetka przykro mi. Gdybym mogła zamieniłabym się z Toba ,bo wiem ze Ty byś wyszła z mojej sytuacji szybko. Masz wole i chec zycia ,jestes wspaniałą osoba. I mam nadzieje ,ze Twoj bol minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem dobra osoba. Bo wiem ,ze powinnam docenic ze zyje. A mimo to wiem ,ze nie docenię i bede rozmyślać i zyc w depresji. Dlatego nie chce takiego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pomysle ,ze mialabym wyjsc do ludzi do pracy to nie widzę tego wszystkiego i siebie w normalnym świecie.  Nie po tym wszystkim. A siedziec leżeć i rozmyślać, odczuwać bole i strach tez nie chce. Zeobilam z życia swojego pieklo. I nikt nie powinien po takiej osobie jak ja nawet plakac i zalowac bo ludzie maja wole zycia gdy są w gorszych sytuacjach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestan nie bylam dobrym człowiekiem bo dobry czlowiek jak jest dobry to zyje dobrze i nie kończy jak nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzielam sobie do życia takie a nie inne osoby zamiast kogos kto by zrozumiał moja dusze. Teraz moja dusza jest zraniona i nie chce juz zyc. Moglam nie pozwolić tym osoba byc w moim zyciu i byłoby ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz te osoby i tak sobie dobrze żyją i w dupie maja mnie i maja racje bo co ich to wszystko interesuje. Mnie tam juz nic w zyciu nie cieszy. Bylam wczoraj na spacerze i co z tego niby ok dalam rade ,wrocilam wszystko mnie bolalo od rana to samo. Takie zycie mnie nie cieszy juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij kochać Boga i siebie , tylko Bóg może cię uratować a na przykre sytuację spojrzyj jak na doświadczenie , nic nie dzieje się bez przyczyny , czasami trzeba zejść na same dno by się obudzić ,przemyśleć i iść dalej lepsza drogą .Tylko od Ciebie zależy twoja dalsza droga , możesz płakać , możesz się załamać to ludzka rzecz ale nie możesz się poddawać , musisz walczyć ! Ja w Ciebie wierzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×