Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kobieta30

Skonczylam na dnie

Polecane posty

To chore ja oszalalam nie chce pomocy bo nikt mi nie pomoze chce by mnie nie bylo chce opuścić to cialo i pofrunac daleko by nie widział mnie nikt zeby to było takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja zrobie to prędzej czy później i niestety dowiem się co mnie czeka dalej  ,czy nie będzie już dla mnie nic. Chociaż nikt nie będzie widzial ,ze ja upadłam a ja nie bede sie męczyła ze sobą wśród ludzi.  Dla mnie nie ma już wybawienia na tym świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to było mi pisane. Ja nie wiem czy mam wierzyc w przeznaczenie ale ja urodziłam się z oczami sanpaku ,o których pisze sie ze ludzie z takimi oczami giną tragicznie.  Pamiętam tez jak bylam dzieckiem bawiłam się drażetkami wsypywałam je do kubeczka i wysypywalam na stol ,za którymś razem gdy je wysypałam drażetki ułożyły się idealnie w literę. I ta litera jest pierwsza litera imienia tej osoby która wyrządziła mi krzywdę teraz. Ja to zdarzenie pamiętałam cale zycie bo bylo to dla mnie niesamowite ze te wszystkie cukierki złożyły się w litere. Straszne to jest ,moze ja bylam przekleta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybawienie jest zawsze ! 

Oferuje ci moja pomoc , jeśli zechcesz podam ci mój nr tel na priv i wysłucham cię zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zawsze bylam inna niż wszyscy. Teraz gdy mysle nad swoim życiem to rzeczywiście wina lezala po mojej stronie ,ze nie potrafiłam dogadywać się z ludźmi a do życia wpuszczałam nie odpowiednie osoby. Nigdy nie byłam glupia,  bardziej nadwrażliwa ale przy tym też nie ostrozna i ufna. Nigdy siebie nie akceptowałam choc mężczyźni zawsze się mna interesowali. Ja wybierałam tych nie właściwych. Mialam tez trudne dzieciństwo bo były problemy z ojcem ,z którym do tej pory mam nie najlepszy kontakt. To mogło być przyczyną moich niepowodzeń. Teraz go nie obwiniam bo wiem ,ze on tez mial nie ciekawie i sam probowal i próbuje do tej pory jakos walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za poświęcenie i chec pomocy ale nie bede dzwonic bo ciężej mi o tym mówić niz pisac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×