Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ato_ja

Uczucia

Polecane posty

Hej, piszę ponieważ mam nadzieję że ktoś mi podpowie coś w tej kwestii. W klubie poznałam chłopaka, pierwszy do mnie podszedł i zagadał. Przetańczyliśmy ze sobą blisko połowę imprezy a w między czasie mówił że mu się spodobałam, nigdy takiej nie spotkał, komplementował mnie i takie tam. Wyszliśmy na zewnątrz, podał mi swojego fb żebym mu wysłała zaproszenie bo on nie miał ze sobą tel. Niedługo późnej pożegnaliśmy się i pojechał do domu. Mówił że na pewno napisze do mnie po imprezie. Okazuje się że nawet nie zaakceptował jeszcze  zaproszenia. Co prawda impreza była z soboty na niedzielę  a jest dopiero niedziela południe. 

Proszę o jakąś radę czy to była po prostu jakaś jednorazowa akcja czy też po prostu jestem przewrażliwiona i się odezwie. Nie ukrywam że spodobał mi się. Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze śpi i odezwie się później albo w tygodniu. A może też być tak że to tylko forma fajnie spędzonego wspólnie czasu na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcje są trzy:

Ściemniał, żeby miło spędzić czas lub alkohol wziął go na miłość. 

Jest zajęty, śpi i zwyczajnie musisz poczekać. 

Bierze Cię na te popieprzone gierki damsko-męskie czyli chciałby zaakceptować zaproszenie, ale weźmie Cię na przetrzymanie i zrobi to za jakiś czas, żebyś nie daj Bóg nie pomyślała, że mu zależy. 

Edytowano przez Electra
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Electra napisał:

Opcje są trzy:

Ściemniał, żeby miło spędzić czas lub alkohol wziął go na miłość. 

Jest zajęty, śpi i zwyczajnie musisz poczekać. 

Bierze Cię na te popieprzone gierki damsko-męskie czyli chciałby zaakceptować zaproszenie, ale weźmie Cię na przetrzymanie i zrobi to za jakiś czas, żebyś nie daj Bóg nie pomyślała, że mu zależy. 

Widać że kobiety potrafią przeprowadzić dogłębną analizę i ocenić sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałaś Ok..nie czekaj żyj na luzie bo nerwy cie zjedza..z nimi bywa różnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×