Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikaw12

Górne czwórki mleczne

Polecane posty

U mojego synka wychodza gorne czwórki.  Pobudek w nocy minimum 4 bardzo cierpi.  Przeciwbolowe mam wrażenie że nie pomagają.  Od dwóch miesięcy sam potrafił zasypiać na noc I na drzemki a teraz się to zmieniło. Wtedy budzil się tylko raz na mleko   Jak długo może to trwać i czy jak wyjdą te zeby to nauczy się sam zasypiać czy muszę od nowa go tego uczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu wyjdą czwórki, to za chwilę ruszą następne. I tak w kółko, aż pojawią się wszystkie 20. Może go trwać nawet do skończenia przez dziecko 3 roku życia. Życie. Trzeba przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ok. Moja jakoś przetrwała czwórki i zasypia sama. Teraz mamy piątki, ale już jest starsza i lepiej to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa. Moja córka przy żadnym ząbki nie "cierpiała". Jest tyle maści na ząbki jednak ja brałam na palec paracetamol (ten taki dla dzieci na bóle i gorączki itd) i wcierałam w dziąsełka każdego dnia jak widziałam że coś idzie i to dzięki temu nie mieliśmy problemów. 

Jednak każde dziecko jest inne. Chyba musisz to po prostu przeczekać. A co do tego spania to też różnie. Jak córka miała Covid to spała z nami. Po tygodniu nie chciała sama spać ale szybko ją nauczyłam od nowa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×