Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Filip1234

Femdom

Polecane posty

4 godziny temu, ddt60 napisał:

?.

Nie wiem co jest podniecającego w biciu kogokolwiek tak mocno , do krwi..

To dziwna perwersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Marcin40 napisał:

Nie wiem co jest podniecającego w biciu kogokolwiek tak mocno , do krwi..

To dziwna perwersja.

perwersji jest wiele .... akurat tą niektórzy tłumaczą prawem pierwszych połączeń - czyli karaniem przez rodziców niekoniecznie biciem albo strach. Czasami powodowało to silne emocje i jeśli z jakiegoś powodu dołączyło się do tego podniecenie powstało takie połączenie między bólem i strachem a seksualnym podnieceniem. U niektórych osób to się tak wdrukowało w psychikę, że atmosfera kary i ból jest niezbędny do wywołania silnego podniecenia i orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

perwersji jest wiele .... akurat tą niektórzy tłumaczą prawem pierwszych połączeń - czyli karaniem przez rodziców niekoniecznie biciem albo strach. Czasami powodowało to silne emocje i jeśli z jakiegoś powodu dołączyło się do tego podniecenie powstało takie połączenie między bólem i strachem a seksualnym podnieceniem. U niektórych osób to się tak wdrukowało w psychikę, że atmosfera kary i ból jest niezbędny do wywołania silnego podniecenia i orgazmu

Tak. Rozumiem, ale to jednak nie jest normalne. Trudno mi sobie wyobrazić połączenie tych 2 stanów- bólu i przyjemności w tym samym czasie.

Kobietom chyba łatwiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marcin40 napisał:

Kobietom chyba łatwiej. 

kobiety też - niektóre potrzebują bicia aby uzyskać rozkosz i orgazm i "z dumą" pokazują swoje pełne sińców i śladów bicia pośladki. Generalnie jak czytałem nie chodzi też o samo bicie i ból ale całą atmosferę i emocje związane z podnieceniem seksualnym i wymierzaniem przez partnera kary - tak jakby bitego podnieca "egzekucja"

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podnieca, ale bardzo rzadko można spotkać prawdziwą dominę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×