Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
julia229

Kiedy można zacząć uprawiać seks po łyżeczkowaniu?

Polecane posty

Hej, niestety niedawno poroniłam i teraz mam krwawienie po zabiegu. Moje pytanie brzmi,czy po ustaniu krwawienia można współżyć ? Tak powiedział mi lekarz,ale w internecie piszą różnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Olimpia napisał:

Radzę korzystać z rady lekarza, nie internetu.

Tak, zdaję sobie sprawę,ale źródła podają, dłuższy czas więc poprostu zastanawiam się czy nie poczekać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, julia229 napisał:

Tak, zdaję sobie sprawę,ale źródła podają, dłuższy czas więc poprostu zastanawiam się czy nie poczekać dłużej.

Jeżeli się źle czujesz albo odczuwasz dyskomfort miejsc intymnych, możesz oczywiście poczekać troszkę. Twój partner na pewno to zrozumie. 

Po porodzie można współżyć po miesiącu. Łyżeczkowanie, inaczej abrazja to tylko zabieg. Po tygodniu można współżyć o ile krwawienie ustało. Moja siostra miała ten zabieg, bo było przerośnięte endometrium (błona macicza) Miesiączki były zbyt obfite. Więc, wiem cokolwiek na ten temat.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, julia229 napisał:

Tak, zdaję sobie sprawę,ale źródła podają, dłuższy czas więc poprostu zastanawiam się czy nie poczekać dłużej.

zadzwoń do prowadzącego ginekologa kiedy możesz uprawiać seks z penetracją. Jak rozumiem bez penetracji chyba nie ma przeszkód - chociaż podczas orgazmu możesz mieć skurcze pochwy i macicy nawet gdy nie ma penetracji, więc zapytaj może i  o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×