Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciekgaciek

Dziewczyna wrocila do ex

Polecane posty

Chodzilem z dziewczyna 2 pol miesiaca . Zerwala ze mna. Wrocila do swojego bylego miesiac temu.. Ma nadal portal randkowy przez ktory sie poznalismy na ktory czasami wchodzi. Zaglada na moje relacje na fejsbuku za kazdym razem jak dodam jakies zdjecie... Przypomina o Sobie I nie moge o niej zapomniec.. Odezwac sie do niej czemu zaglada na moj profil ? Do swojego bylego wrocila juz 4 raz ,powiedziala ,ze go kocha I ze ma 'wiekszego' ze ma 20cm (ja mam 15cm) Czy warto sie odzywac ,czy moze sama sie odezwie skoro wyraza zainsteresowanie poprzez zagladanie w moje relacje?  Jak wogole dziewczyna moze najpierw ru**ac sie z jednym bez uczuc a potem wrocic do bylego ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maciekgaciek napisał:

Odezwac sie do niej czemu zaglada na moj profil ?

Pewnie z ciekawości, może wchodzi z kumpelami i sobie robią jaja i komentują w swoim gronie Twoje relacje.

Nie ma co się czarować. Gdyby zależało jej na Tobie i chciała z Tobą być nie zrywałaby. 

Ale nic nie zaszkodzi jak napiszesz jej "po hooooy na mnie wchodzisz?". Choć ja bym ją po prostu zablokowała na Twoim miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maciekgaciek napisał:

Chodzilem z dziewczyna 2 pol miesiaca . Zerwala ze mna. Wrocila do swojego bylego miesiac temu.. Ma nadal portal randkowy przez ktory sie poznalismy na ktory czasami wchodzi. Zaglada na moje relacje na fejsbuku za kazdym razem jak dodam jakies zdjecie... Przypomina o Sobie I nie moge o niej zapomniec.. Odezwac sie do niej czemu zaglada na moj profil ? Do swojego bylego wrocila juz 4 raz ,powiedziala ,ze go kocha I ze ma 'wiekszego' ze ma 20cm (ja mam 15cm) Czy warto sie odzywac ,czy moze sama sie odezwie skoro wyraza zainsteresowanie poprzez zagladanie w moje relacje?  Jak wogole dziewczyna moze najpierw ru**ac sie z jednym bez uczuc a potem wrocic do bylego ?? 

Jeśli lubisz słuchać, jaki jesteś ujowy, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to że wyświetla relacje to jeszcze nic nie znaczy, dopowiadasz sobie - pewnie po prostu wyświetla po kolei wszystkie.

jeśli wchodzi na profil, to znaczy że po prostu jest ciekawa, ale gdyby chciała kontaktu, to by napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×