Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julia1980

Problem z piersiami. Czy mogę kochać się w staniku?

Polecane posty

Mam taki problem:( i proszę o opinie. Mam 18 lat. Moje piersi nie są równe w ogóle. Doszłam do wniosku, że to przez to, że kiedyś były normalne ( jak miałam z 15 lat) a w okresie dojrzewania (16-17)popadlam w anoreksję i ważyłam 29 kg przy wzroście 165kg wiec straciłam całe piersi, a potem jak zaczęłam jeść i przybierać na wadze i one wróciły to nie wyglądały już tak samo. Jedna jest normalna i ładna, a druga jest kompletnie inna, bardziej zwisa i ma większą o wiele większą otoczkę!!!!!!One maja kompletnie różne kształty. Po prostu dwa rodzaje piersi. Teraz waze z 43Kg a rozmiar stanika to 70D wiec one rzucają się w oczy i są nierówne. Ja nie wiem co mam z tym zrobic, prócz tego że mogę zrobic operacje ale narazie mnie nie stać, wiec czy mogę kochać się z chłopakiem w staniku, czy mnie zostawi? Pierwszy raz w życiu się zakochałam. Wcześniej spotykałam się z chłopakami, ale nie podobali mi się i nic z nimi nie robiłam większego. A w tym chłopku się zakochałam ale nie mogę z nim być przez moje piersi!!!!!! ?!?!?!?Nie mogę tego znieść, i nie wiem co z tym zrobic:(  boje się ze mnie zostawi jak nie będę zdejmować tego stanika a wtedy tez się załamie:( przestałam się z nim spotykac i on myśli ze to dlatego bo mi się nie podoba i to jeszcze bardziej mnie smuci… prosze o jakieś opinie bo ja nie wiem czy mam się nie kochać aż uzbieram na operacje co będzie może za 10 lat? No nie wiem co z tym robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. To jest problem. Niewiem czy dalsze przytycie pomoże w tym problemie. Ja mam 163 wzrostu i ważę 48 kg a i tak niektórzy uważaja mnie za chudą. 

Albo partner cię zaakceptuje taką jaką jesteś albo kosztowna operacja plastyczna. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez się zastanawiałam nad dalszym przytyciem… ale tez watpie czy ma to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Julia1980 napisał:

Mam taki problem:( i proszę o opinie. Mam 18 lat. Moje piersi nie są równe w ogóle. Doszłam do wniosku, że to przez to, że kiedyś były normalne ( jak miałam z 15 lat) a w okresie dojrzewania (16-17)popadlam w anoreksję i ważyłam 29 kg przy wzroście 165kg wiec straciłam całe piersi, a potem jak zaczęłam jeść i przybierać na wadze i one wróciły to nie wyglądały już tak samo. Jedna jest normalna i ładna, a druga jest kompletnie inna, bardziej zwisa i ma większą o wiele większą otoczkę!!!!!!One maja kompletnie różne kształty. Po prostu dwa rodzaje piersi. Teraz waze z 43Kg a rozmiar stanika to 70D wiec one rzucają się w oczy i są nierówne. Ja nie wiem co mam z tym zrobic, prócz tego że mogę zrobic operacje ale narazie mnie nie stać, wiec czy mogę kochać się z chłopakiem w staniku, czy mnie zostawi? Pierwszy raz w życiu się zakochałam. Wcześniej spotykałam się z chłopakami, ale nie podobali mi się i nic z nimi nie robiłam większego. A w tym chłopku się zakochałam ale nie mogę z nim być przez moje piersi!!!!!! ?!?!?!?Nie mogę tego znieść, i nie wiem co z tym zrobic:(  boje się ze mnie zostawi jak nie będę zdejmować tego stanika a wtedy tez się załamie:( przestałam się z nim spotykac i on myśli ze to dlatego bo mi się nie podoba i to jeszcze bardziej mnie smuci… prosze o jakieś opinie bo ja nie wiem czy mam się nie kochać aż uzbieram na operacje co będzie może za 10 lat? No nie wiem co z tym robić 

A kto Ci zabroni w staniku jp 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wpadać w panikę i robić dzikie ruchy 🙂 Spotykaj się z nim i się niczym nie przejmuj. Tak jak ktoś już wcześniej napisał, nie musisz od razu iść na całość. Niech sytuacja okrzepnie, niech się wszystko rozwinie a później zobaczysz co będzie. Druga rzecz to polecam jedną zasadę, która powinna przyświecać obu płciom - nikt nie ma prawa zmuszać się do czegokolwiek w seksie. Seks to strefa wolna od nacisków, pełna swobody i powinnaś uprawiać go tak, jak będziesz chciała. Jeśli wybierzesz, że w staniku druga strona musi to zaakceptować.

Drugą sprawą jest to, że Twój brak akceptacji dla Twoich piersi nie musi oznaczać, że Twój chłopak też nie będzie ich akceptować. Dla niego to mogą być cudowne piersi. Przepraszam, że tak bezpośrednio ale być może problem jest tylko u Ciebie w głowie.

Trzecia sprawa to czy na pewno jest tylko jedna możliwość? Konsultowałaś to z kimś? Czasami nasza logika nie widzi innych rozwiązań ale to nie znaczy, że ich nie ma. Oddaj się w opinię specjalisty, czy może nawet zbierz opinie od kilku. Może są sposoby jeśli nie na załatwienie problemu to chociaż na poprawienie sytuacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Karollorak napisał:

A kto Ci zabroni w staniku jp 

Ha. Pewnie że można. Na to może być też koszulka. Co kto lubi. 

Bardziej ekstremalnie to wystarczy rozcięcie w kroku. Dodatkowo facet całkiem nago. Lub odwrotnie. Jak ja miałam. Ja nago on trochę spuszczone spodnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do "Julii 1980"

Napewno trzeba porozmawiać o Twoim problemie z facetem. Wóz albo przewóz. Jednego kręcą balony drugiego pieprzyki. Może facet to zaakceptuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Julia1980 napisał:

Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Bardzo poprawiły mi humor 😊😊

Najważniejsze to nie załamywać się. Każdy ma jakieś problemy. Głowa do góry. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2021 o 09:11, Julia1980 napisał:

Mam taki problem:( i proszę o opinie. Mam 18 lat. Moje piersi nie są równe w ogóle. Doszłam do wniosku, że to przez to, że kiedyś były normalne

wiele kobiet ma nierówne piersi i to czasami jest nawet widoczne ale kochającemu partnerowi to nie przeszkadza - tak było u mnie jedna z moich pierwszych partnerek tak miała i nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Oczywiście, że możesz się kochać w staniku ale który partner nie chciałby podczas seksu pieścić, całować i dotykać piersi - prawie każdy, więc pewnie ta próba spełznie na niczym bo partner ten stanik z Ciebie zedrze sam. Nie projektuj się i nie staraj w sobie pielęgnować takich kompleksów. Dla kochającego mężczyzny nie ma to żadnego znaczenia. Jeśli mu będzie natomiast to przeszkadzało to znaczy, że nie jest Ciebie wart. Poza tym wiele osób ma skłonności do fiksacji na punkcie własnych kompleksów. Może te dysproporcje nie są aż takie duże i może bardziej sobie wmawiasz problem niż jest to w rzeczywistości. Każda ingerencja chirurgiczna w przypadku chirurgii plastycznej u młodej, 18-letnie dziewczyny to poważna rzecz i jak nie trzeba tego robić to lepiej nie robić. Zdrowie najważniejsze. Może zbyt bardzo koncentrujesz się na tym a nie jest to żadnym problemem

Edytowano przez ddt60
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, lex napisał:

jeśli to prawda to zbierz trochę kasy laska i zrób sobie lifting. facetom ciężko bedzie, no chyba że masz jakiegoś incela który i tak Cie nie rozbierze. powaga zrób coś z tym

Tak zrobię… a narazie będę chyba pokazywać jednego bo jeden naprawdę ładny jest 😊😂😂😂😂😂😂😂😂😂ja nie mam pojęcia co się z tym drugim stało. Nie rozumiem tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to kobiety mają tak (przynajmniej z mojego doświadczenia to zauważyłem). 

JEŚLI chcesz to zacznij w staniku. Bardzo często stosunek zaczyna się w biustonoszu. 

Uwierz mi później będzie myślami gdzieś indziej. 

Więcej wiary w swoje atrakcyjne ciało. Podejdź do specjalisty i będziesz wiedzieć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dderekk napisał:

Z tego co zauważyłem to kobiety mają tak (przynajmniej z mojego doświadczenia to zauważyłem). 

JEŚLI chcesz to zacznij w staniku. Bardzo często stosunek zaczyna się w biustonoszu. 

Uwierz mi później będzie myślami gdzieś indziej. 

Więcej wiary w swoje atrakcyjne ciało. Podejdź do specjalisty i będziesz wiedzieć wszystko

😊

Edytowano przez elaforbes
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elaforbes napisał:
1 godzinę temu, dderekk napisał:

Z tego co zauważyłem to kobiety mają tak (przynajmniej z mojego doświadczenia to zauważyłem). 

JEŚLI chcesz to zacznij w staniku. Bardzo często stosunek zaczyna się w biustonoszu. 

Uwierz mi później będzie myślami gdzieś indziej. 

Więcej wiary w swoje atrakcyjne ciało. Podejdź do specjalisty i będziesz wiedzieć wszystko

😊 👍 

Edytowano przez elaforbes
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2021 o 08:11, Julia1980 napisał:

Mam taki problem:( i proszę o opinie. Mam 18 lat. Moje piersi nie są równe w ogóle. Doszłam do wniosku, że to przez to, że kiedyś były normalne ( jak miałam z 15 lat) a w okresie dojrzewania (16-17)popadlam w anoreksję i ważyłam 29 kg przy wzroście 165kg wiec straciłam całe piersi, a potem jak zaczęłam jeść i przybierać na wadze i one wróciły to nie wyglądały już tak samo. Jedna jest normalna i ładna, a druga jest kompletnie inna, bardziej zwisa i ma większą o wiele większą otoczkę!!!!!!One maja kompletnie różne kształty. Po prostu dwa rodzaje piersi. Teraz waze z 43Kg a rozmiar stanika to 70D wiec one rzucają się w oczy i są nierówne. Ja nie wiem co mam z tym zrobic, prócz tego że mogę zrobic operacje ale narazie mnie nie stać, wiec czy mogę kochać się z chłopakiem w staniku, czy mnie zostawi? Pierwszy raz w życiu się zakochałam. Wcześniej spotykałam się z chłopakami, ale nie podobali mi się i nic z nimi nie robiłam większego. A w tym chłopku się zakochałam ale nie mogę z nim być przez moje piersi!!!!!! ?!?!?!?Nie mogę tego znieść, i nie wiem co z tym zrobic:(  boje się ze mnie zostawi jak nie będę zdejmować tego stanika a wtedy tez się załamie:( przestałam się z nim spotykac i on myśli ze to dlatego bo mi się nie podoba i to jeszcze bardziej mnie smuci… prosze o jakieś opinie bo ja nie wiem czy mam się nie kochać aż uzbieram na operacje co będzie może za 10 lat? No nie wiem co z tym robić 

Kochaj się w czym chcesz i jak chcesz, ale zrób to kiedy nie będziesz miała wątpliwości jak Twój chłopak zareaguje. Niepotrzebnie z nim zerwałaś. Pogadaj z nim o prawdziwym powodzie. Często osoby zakochane nie widzą naszych niedoskonałości 😉 Poza tym nie jesteśmy symetryczni, kobiety nie tak rzadko mają nierówne piersi czy profile twarzy. Jednak tak duża dysproporcja mnie zaniepokoiła. Mogłaś rozwalić sobie układ hormonalny przy anoreksji. Wybrałabym się na Twoim miejscu do ginekologa żeby się przebadać. Czasem nagła asymetria piersi jest objawem choroby, której oczywiście Ci nie życzę.

I wracaj do chłopaka 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×