Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Girl

Podróż do rodziców chłopaka

Polecane posty

Chłopak pochodzi z drugiego końca Polski i zaprasza mnie do siebie na kilka dni do domu rodzinnego, w którym mieszka jego rodzina. Jak uważacie po jakim czasie związku wypada pojechać po raz pierwszy? Po jakim czasie wy zdecydowaliście się pojechac jesli mieliście podobną sytuację? Ja stresuję się jechać i nocować w domu jego mamy, więc nie wiem czy to dobry moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Girl napisał:

Chłopak pochodzi z drugiego końca Polski i zaprasza mnie do siebie na kilka dni do domu rodzinnego, w którym mieszka jego rodzina. Jak uważacie po jakim czasie związku wypada pojechać po raz pierwszy? Po jakim czasie wy zdecydowaliście się pojechac jesli mieliście podobną sytuację? Ja stresuję się jechać i nocować w domu jego mamy, więc nie wiem czy to dobry moment

Po zaręczynach 

Edytowano przez Transgression
Chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy razem 2 miesiące, znamy sie trochę dłużej, mamę raz widziałam i wtedy z nią trochę pogadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam kiedy pierwszy raz spalam u jego rodzicow, jego mame poznalam chyba po 2 tygodniach randkowania.

Edytowano przez Kulfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Girl napisał:

Jak uważacie po jakim czasie związku wypada pojechać po raz pierwszy?

Wypada pojechac gdy zaprosza. Nie stresuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Girl napisał:

Jestesmy razem 2 miesiące, znamy sie trochę dłużej, mamę raz widziałam i wtedy z nią trochę pogadałam

Pierwszy raz nocowałam po 3 ech miesiącach, u rodziców męża. Dostałam oddzielny pokój. Zaczęłam u nich bywać po dwóch tygodniach znajomości: święta, imieniny, niedzielny obiad. 

Myślę, że po dwóch msc. znajomości spokojnie możesz przyjąć zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc warto pojechać szybko. Może to będzie twój mąż. kto wie? Zobaczysz czy nie masz jakieś porąbanej teściowej, która się będzie wtrącać. Poobserwujesz jaka jest atmosfera w domu, jak Ci ludzie się do siebie odnoszą, jak Cię potraktują.

Ja bym jechała.

Nie pamiętam kiedy ja poznałam, ale zdarzyło się raz że chłopkak przedstawił mnie bardzo szybko i jego stara mnie zniechęciła. Zaczęła się wtrącać i ingerować, odwiedzać go rano itp więc też dobrze:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×