Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Skurcze macicy i śluz z krwią po okresie.

Polecane posty

Okres dostałam na początku tego miesiąca i trwał tyle co zwykle czyli tydzień. Parę dni po okresie zaczęły się u mnie dziwne skurcze macicy i zauważyłam krew na papierze i mam takie objawy do dziś. Teraz też mam te skurcze. Mój okres jest różny raz skąpy a raz obfity. Mam też niedoczynność tarczycy, której nie leczę. Nie uprawiałam seksu od tamtego czasu. Boje się że to jakiś rak i boje się iść do ginekologa z obawy że mi go lekarz wykryje a jestem trochę hipochondryczka. Co to może być ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może rak a może nie. Idź się zbadaj bo będziesz płakała może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedoczynność tarczycy i nieleczona… więcej nic nie mów. Jak chcesz więcej atrakcji dalej jej nie lecz. Będzie ciekawiej z biegiem czasu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak coś ci jest to i tak nie cofniesz tym, że nie pójdziesz do lekarza. Chyba lepiej się dowiedzieć i leczyć, niż udawać, że nic się nie dzieje i później z ręką w nocniku zostać... Komputer cyklu kup do domu, polecam Cyclotest MyWay, a do endokrynologa i ginekologa biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam ten cyclotester myway i jest spoko. do lekarzy trzeba chodzić, jak coś się dzieje i tyle, chyba, że nie chcesz być zdrowa, no to można oddać zdrowie i życie losowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie leczysz schorzeń związanych z tarczycą, to masz odpowiedź prawdopodobnie. Porób wyniki i zobacz co się dzieje w organizmie. Poprzedniczki pisały o kontroli cyklu i popieram, słyszałam dobre opinie o tym terometrze mysense, bo koleżanki mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×