Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Oczarowana45

Czy kobieta ma prawo szukać faceta na seks

Polecane posty

58 minut temu, mental-cuckold napisał:

Rozumiem, że dla siebie?

Dla siebie, chyba każdy lubi podobać się sobie. Nie wiem czy to kwestia charakteru czy pewnych zachowań wyniesionych z domu. Ma to jednak wpływ na związek, na to jak postrzega nas partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w temacie. Pewnie, że ma prawo. Ludzie i tak zawsze będą gadać. Jak nie puszczalska, to stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sinmara napisał:

Też tak uważam. Powyciągane i pogniecione ubrania,

Pogniecione i powyciągane nie ale czasami sportowy design jest seksowny. Fajne dresy albo leginsy, cienki T-shirt beż stanika albo top - bywa, że to także podnieca

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

Pogniecione i powyciągane nie ale czasami sportowy design jest seksowny. Fajne dresy albo leginsy, cienki T-shirt beż stanika albo top - bywa, że to także podnieca

Dokładnie o tym mówię. Sportowe rzeczy czy zwykła ...enka, gdy jest gorąco. Mam wrażenie, że jeżeli ktoś czuje się seksowny, atrakcyjny i podoba się sobie, to to po prostu widać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma prawo. Musi mieć tylko odpowiednią konstrukcje psychiczną.Mało jest kobiet, które umieją oddzielić seks od uczuć i do tego nie może się przejmować  co ludzie pomyślą.

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma takie samo prawo jak facet, który szuka kobiety na szybki numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, ONA83 napisał:

Oczywiście, że ma prawo. Musi mieć tylko odpowiednią konstrukcje psychiczną.Mało jest kobiet, które umieją oddzielić seks od uczuć i do tego nie może się przejmować  co ludzie pomyślą.

I wiele tych, które to oddzielały a są mi znane wcale nie są z tego powodu szczęśliwe, ponieważ po upojnym seksie "na kacu" mają uczucie pustki. Faceci zresztą też. Tak bywa gdy seks z radosnej przyjemnosci przeradza się w przymus, uzależnienie. 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2021 o 18:21, ddt60 napisał:

I wiele tych, które to oddzielały a są mi znane wcale nie są z tego powodu szczęśliwe, ponieważ po upojnym seksie "na kacu" mają uczucie pustki. Faceci zresztą też. Tak bywa gdy seks z radosnej przyjemnosci przeradza się w przymus, uzależnienie. 

Dlatego jest tak bardzo ważne, żeby kobieta miała bezpieczną przystań, pełną akceptację, wsparcie emocjonalne i każde inne od męża, czy innego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mental-cuckold napisał:

Dlatego jest tak bardzo ważne, żeby kobieta miała bezpieczną przystań, pełną akceptację, wsparcie emocjonalne i każde inne od męża, czy innego partnera.

Nie,  ważne jest aby obydwoje mieli taką relację   która będzie dawała obopólne szczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ddt60 napisał:

Nie,  ważne jest aby obydwoje mieli taką relację   która będzie dawała obopólne szczęście  

No przecież to oczywista oczywistość. Jakie to szczęście dla mężczyzny, że jego żona / kobieta jest szczęśliwa...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2021 o 18:21, ddt60 napisał:

I wiele tych, które to oddzielały a są mi znane wcale nie są z tego powodu szczęśliwe, ponieważ po upojnym seksie "na kacu" mają uczucie pustki. Faceci zresztą też. Tak bywa gdy seks z radosnej przyjemnosci przeradza się w przymus, uzależnienie. 

Oj tam, zwykły gwałtowny spadek endorfin. Nagły deficyt poprzedzony nadmiarem. Jak na zjeździe po dragach. Nic strasznego, tylko trzeba znać reakcje własnego organizmu, a nie szukać w każdym napływ krwi do macicy miłości.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2021 o 10:03, VagViking napisał:

Oczywiście, że ma prawo. Nikt nie broni. Tylko w praktyce wygląda to nieco inaczej i trudniej niż w przypadku faceta.

Ja wiem czy tak trudniej. Czasem po prostu wystarczy jak kobieta pozwoli się znaleźć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×