Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dodeusz

Pani pozna Pana i patriarchat wg damy baszy

Polecane posty

Ja uważam, że niech ona ma tam takie poglądy jakie chce. Chce być służka dla męża zajmująca się tylko wychowywaniem dzieci? Niech będzie. Uważa, ze jest głupsza od męża? Niech jej będzie. każdy ma prawo do swoich przekonań.

Tylko nie rozumiem dlaczego musi krytykować kobiety, które nie chcą żyć według jej zasad? Mam wrażenie, że musi być jednak nieszczęśliwa w swoim życiu skoro krytykuje innych za inne wartości. Po drugie, dla mnie laska mająca miliony na koncie, duży dom itd w ogóle nie jest wiarygodna w tym co mówi. Dziecko mało kosztuje? Dlaczego sama nie złożyła wyprawki dla dziecka za 500 zł? Mówi jak to na czas na wychowywanie dzieci i ze się z tego cieszy. No super, że masz czas ale są kobiety, które tez by chciały zostać w domu a nie mogą bo musza pracować by dać godne życie dzieciom. Serio! 
 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basza nie rozumie, że nie każdy musi mieć stado dzieci i być służąca dla faceta... są inne sposoby na bycie szczęśliwą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, klarenss napisał:

Ja uważam, że niech ona ma tam takie poglądy jakie chce. Chce być służka dla męża zajmująca się tylko wychowywaniem dzieci? Niech będzie. Uważa, ze jest głupsza od męża? Niech jej będzie. każdy ma prawo do swoich przekonań.

Tylko nie rozumiem dlaczego musi krytykować kobiety, które nie chcą żyć według jej zasad? Mam wrażenie, że musi być jednak nieszczęśliwa w swoim życiu skoro krytykuje innych za inne wartości. Po drugie, dla mnie laska mająca miliony na koncie, duży dom itd w ogóle nie jest wiarygodna w tym co mówi. Dziecko mało kosztuje? Dlaczego sama nie złożyła wyprawki dla dziecka za 500 zł? Mówi jak to na czas na wychowywanie dzieci i ze się z tego cieszy. No super, że masz czas ale są kobiety, które tez by chciały zostać w domu a nie mogą bo musza pracować by dać godne życie dzieciom. Serio! 
 

Musi bo sie udusi. Żeby pokazać wyższość swojego stylu życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mojacóreczka napisał:

Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawda hehe

Wicki dają się nabrać. A później wysyp przemocy domowej, bo mąż jest mądrzejszy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak te jej dzieci funkcjonują takie wystrojone. Są dwie opcje: albo muszą się ostrożnie bawić i pilnować, żeby nie pobrudzić ubranek za miliony monet prezesa, albo wbrew eterycznemu wizerunkowi, Kaszakowa drze na nie ryja, jak się pobrudzą niczym typowa Karyna z osiedla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paździochowa napisał:

Ciekawe jak te jej dzieci funkcjonują takie wystrojone. Są dwie opcje: albo muszą się ostrożnie bawić i pilnować, żeby nie pobrudzić ubranek za miliony monet prezesa, albo wbrew eterycznemu wizerunkowi, Kaszakowa drze na nie ryja, jak się pobrudzą niczym typowa Karyna z osiedla. 

Ktos gdzies pisal, ze zna te rodzine i dzieci chodza normalnie ubranie, tzn nie sa wystrojone jak na zdjeciach na ig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, sasiadka_zenobia napisał:

Niby tak, tzn.on garnitury, jakby byl juz malo zalosny. Ale ile w tym prawdy… Karolina niby tez wcale tych sukman nie nosi na spacery z dzieciakami, ale moze juz calkiem jej odwalilo i jeansy poszly na dno szafy.

Jak to nie nosi sukman na spacery z dziećmi? Myslalam, że w nich leci pierogi i w błocie się tarza. Wiadomo, z klasa 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialam stories brata prezesa, spiewal na jakims tam koncercie 1. sierpnia, bylo widac, ze robi to z pasja, tupal nozka, bylo widac serducho, taki swojski chlop z niego 🙂 zeby nie bylo, to nie jest hejt, tylko dla porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj dawno nikt się nie udzielał. A eteryczna prezesowa w piątej ciąży z... bliźniakami 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.03.2024 o 16:26, tajemnicza brunetka napisał:

Super,gratulacje dla niej.Normalna kobieta a nie te co plują jadem na czarnym proteście i biora pigulki.

Boogie, wiemy, że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ sobie przestudiowałam ten twór. Powiem wam jedno. No cwaniutko. Karolajn to jednak mocno przedsiębiorcza śiksa! Niby mąż mądrzejszy, niby dom, gary, dzieci, edu domowe blablabla, kontrowersyjne rolki, delikatne szpilusie w komentarzach do lambadziar co uważają inaczej noooo iiii to wszystko przykrywa te jakieś ...enki, wyświetlenia, kliki i teraz eboooki. Może i ona faktycznie na tym zarabia mniej od tego mądrzejszego męża ale u mnie w robocie (pracuje z influ) nie liczy się jej ta sprzedaż produktów z marki własnej. A raczej to że o niej się mówi, że się klika a klika się najbardziej to ...ololo które jest kontrowersyjne w odbiorze. 🙂 ctr - współczynnik wyświetleń w stosunku do klikniec. Pod tymi rolkami jest baaaardzo wysoki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2021 o 14:47, Paździochowa napisał:

Ona wbrew pozorom nie jest głupia, jest zmanipulowana, a to różnica. W razie zawinięcia klamotów przez lubego zostają jej zdolności artystyczne, dobry angielski, duża rozpoznawalność w sm, która niegdyś wynikała z dobrych rzeczy: ciekawego, niespotykanego w polskim internecie stylu, subtelności itd. Szkoda tylko, że nie bierze odpowiedzialności za losy tych wszystkich zmanipulowanych fanek, które jednak takich zdolności i zasobów nie mają, a dziwnym trafem uważają, że ją naśladują, bo siedzą z dziećmi w domach. 

Orzeu nie kojarzy mi się z subtelnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×