Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej. spóźnia mi się okres 3 dzień. jedynie jakie zbliżenie miewałam z moim chłopakiem to petting. nigdy nie było stosunku normalnego.
ostatnio 27 czerwca on był w bokserkach a ja naga i się ocieralismy, nie wiem czy doszedł.
no i robił palcowke. czy mam się stresować ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 letnia dziewczynka zaszła w ciążę z deską klozetowa. Oczywiście na desce była sperma. Proponuję lecieć do apteki i zażyć EllaOne. Nie czekaj na dwie kreski na teście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Renata67y napisał:

12 letnia dziewczynka zaszła w ciążę z deską klozetowa. Oczywiście na desce była sperma. Proponuję lecieć do apteki i zażyć EllaOne. Nie czekaj na dwie kreski na teście. 

Nie rozumiem to żart czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tamara6060 napisał:

Nie rozumiem to żart czy co? 

Jezu!!! Czy ty masz mnie za ...ke. Wejdź w google i sobie to wpisz.... Masakra. Mówię ci jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Renata67y napisał:

Jezu!!! Czy ty masz mnie za ...ke. Wejdź w google i sobie to wpisz.... Masakra. Mówię ci jak było

Nie obchodzą mnie sytuację inne:) chciałabym dowiedzieć o mojej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to musisz go wypytac o to czy doszedł. Bo jak nie doszedł to małe prawdopodobienstwo. A którego dnia był okres a którego penetracja. Też ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Renata67y napisał:

No to musisz go wypytac o to czy doszedł. Bo jak nie doszedł to małe prawdopodobienstwo. A którego dnia był okres a którego penetracja. Też ważne

Nie wiem czy doszedł było to dawno - on twierdzi, ze nie. okres w czerwcu miałam 22 do 26 jakoś a 27 bylo te zbliżenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zresztą na jakieś stronie ponton.org pisze ze niemozliwe jest takie zajście w ciążę. więc nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tak mówią żeby dziewczyny nie wpadały w panikę. Tak samo jak się kłamie że wystarczy prowadzić kalendarzyk aby nie zajść w ciążę. Ja tam trzymam kciuki za ciebie aby ci się udało szczęśliwie dostać okresu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×