Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aleksandra19881109

Depresja. Nie chce mi się żyć

Polecane posty

Nie chce mi się zyc. Najchętniej bym odebrala sobie zycie, ale tego nie moge zrobic ze wzgledu na mamę która by nie dala rady gdybym odeszla. A naprawde nie chce już zyc. Problemy zdrowotne, chemioterapia, utrata pracy ze wzgledu na przedłużającą sie chorobę. Dochody z zasilku chorobowego male,stan zdrowia nie pozwala podjac pracy, " przyjaciele" sie odwrocili jak to czesto bywa gdy ma sie problem, nie mam na kogo liczyc, mame boje sie juz obciążać a sama nie daję rady. W srodku mnie rozwala, mysli same nachodzą do glowy, zostalam sama. Nie mam juz poprostu ciagnac wszystkiego sama. Dla faceta tez bylam dobra dopoki wszystko bylo dobrze. Jak sie zaczelo sypac choroba utrata pracy to i facet uciekl do innej z tekstem ze jsk ma klepac biede z psycholką (tak mnie nazwal bo jestem w trakcie leczenia depresji u psychiatry) ktora niewiadomo jak dlugo bedzie wgl funkcjonowac to idzie do innej bez problemow. Wszystko mam na swojej glowie, wszelkie problemy w domu, z pracą zdrowiem...nie mam juz sily..najchetniej bym wsiadla w samochod i w drzewo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam książkę

Joseph Murphy - Potęga podświadomości. 

 

mi pomogła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza psychiatrą powinnaś też skorzystać z terapii u psychologa, najlepiej w nurcie poznawczo-behawioralnym,  poza wsparciem w  leczeniu depresji dobrze byłoby też tam popracować nad poczuciem własnej wartości. Nauczysz się tam nowych wzorców myślenia i radzenia sobie.

Poszukaj pracy. Wiem że Ci ciężko, ale zamykanie się w domu będzie tylko ten stan pogłębiało. Spróbuj znaleźć coś na część etatu, na weekendy, jakąś lekką prace dorywczą, niekoniecznie związaną z Twoim zawodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosowałam olejek CBD  5% essenz decarboxylated  i brahmi przetestujcie ten zestaw  i polecam z całego serca. Miałam depresję i okropne migreny. Brałam leki od lekarza, ale kiedy do swojej kuracji dołączyłam olejek cbd… CUDO! Zaczęłam normalnie spać po nocach, uspokoiłam się, zrelaksowałam, a ból głowy odchodził natychmiast. Ten olejek to jak połączenie tabletki przeciwbólowej i środka na uspokojenie. Jedno i drugie dostaniesz w Konopnej Farmacji w Poznaniu a jak Ci tam daleko mają też sklep online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×