Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć! Nie znalazłam podobnego tematu a chcialam poznać Wasze opinie. Była mojego partnera ciągle ogląda moje instastory. Nic nie daje blokowanie bo wtedy robi to z kont znajomych. Jak zrobiłam profil prywatny to ciągle jakieś dziwne konta (0 znajomych, 0 zdjęć) chcą mnie obserwować. Jak myślicie po co to robi? Czy to jest normalna ciekawośc czy obsesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogła się wkręcić.. dla ciebie to nic szkodliwego i nie przejmowalabym sie. Dziewczyna ma pare problemow do przerobienia.. prędzej przy później dojdzie do wniosku ze jej to nie służy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś na zasadzie obsesji, niespełnienia, wyobrażeń, i tak dalwe. 'Bo wieczorami mali chłopcy, sięgają po telefon. Śledzą konta dziewczyn, które nie chcą ich znać... No.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2021 o 12:39, zagubiona.9.5. napisał:

prędzej przy później dojdzie do wniosku ze jej to nie służy. 

Mam nadzieję, bo mimo wszystko jest to trochę creepy :D. Szczególnie, że to dorosła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz potępić tą byłą na forum? Może to była żona, i przez ciebie ją zostawił? Teraz jest nieszczęsliwa i porównuje się z tobą, rozważa,czemu wzięłaś sobie jej faceta, albo chce jakichś informacji o nim, bo tęskni. Ignoruj, jesli chcesz tego faceta, a jesli jesteś  winna rozpadu ich związku, to go rzuć. Ciebie też zdradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MakMakPol napisał:

Chcesz potępić tą byłą na forum? Może to była żona, i przez ciebie ją zostawił? Teraz jest nieszczęsliwa i porównuje się z tobą, rozważa,czemu wzięłaś sobie jej faceta, albo chce jakichś informacji o nim, bo tęskni. Ignoruj, jesli chcesz tego faceta, a jesli jesteś  winna rozpadu ich związku, to go rzuć. Ciebie też zdradzi .

MakMakPol, ktoś tu chyba doszukuje się wszędzie zdrady, o której w poście autorki nie było mowy😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×