Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Martunia1994

Toksyczna relacja czy to ze mną coś nie tak

Polecane posty

Witam mam 26 lat i od pewnego czasu spotykam się z facetem lat 35 raz mnie chce raz nie chce mnie znać i tak w kółko wczoraj podsluchalam jego rozmowę z chyba koleżanka ale to chyba bliska koleżanka jak mu powiedziałam to powiedział ze to z kumplem rozmawiał i ze jestem psychiczna ale chwile później jak zamawiał jedzenie zauważyłam ze w ostatnich połączeniach był kontakt jakaś Ola a on ze to żona kolegi ze jestem psychiczna i mam się leczyć a wiem co słyszałam … czemu on mi to robi jeżeli się z kimś spotyka czemu mi tego nie powie tylko robi ze mnie psychopatke bo tak się już czuje … bo wiem co słyszałam ale jak mu to mówię to zaraz mnie obraza …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze jestem jego wyjściem awaryjnym … mam dowody a on nie chce mi powiedzieć prawdy tylko nie rozumiem czemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martunia1994 napisał:

Mi się wydaje ze jestem jego wyjściem awaryjnym … mam dowody a on nie chce mi powiedzieć prawdy tylko nie rozumiem czemu 

Co rozumiesz przez wyście awaryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka relacja nie wróży nic dobrego albo to zaakceptujesz albo idziesz swoją drogą. 

Brak podstaw w budowaniu związku to nie ma sensu dalej w tym tkwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Martunia1994 napisał:

Ale czemu mówi ze ze mną chce być a ma kogoś na boku i nie chce powiedzieć prawdy …

Tobie to jednak ma obowiązek powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×