Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
suzy1876

Żona wyjechała - pomocy

Polecane posty

Dnia 6.11.2021 o 19:41, Pieprz w doopie napisał:

Możemy zwalić winę na mnie. Z kimś interesującym gadka gładko płynie. A tak trafiła Ci się rozmowa z randomowym dyżurnym 😉 Co do miast - nie mam uprzedzeń. A do Łodzi powinnam się w końcu wybrać na wycieczkę, bo cieszy mnie widok starej czerwonej cegły.

To jest oryginał czy podszyw bo pierdzieli kocopoły podobne do oryginału? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2021 o 19:21, Nowy w mieście napisał:

a i tak wyjdzie że jestem tylko, albo aż z Łodzi.

No patrz pan, co za pech. Normalnie szkoda człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Petro chłopiec napisał:

To jest oryginał czy podszyw bo pierdzieli kocopoły podobne do oryginału? 😄

Nowy tworzy swoje podszywy gdy mu spada popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Petro chłopiec napisał:

To jest oryginał czy podszyw bo pierdzieli kocopoły podobne do oryginału? 😄

Ten był oryginalny. Porównuję z kontem z priva. Tamte kocopoły były typowo noweuszowskie 😆 Zapraszałam go na herbatkę w nowe progi, ale widzisz nie przekonałam go 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ciołek KoMODEK napisał:

No patrz pan, co za pech. Normalnie szkoda człowieka.

Wyglądasz groźnie, ale będę Cię musiał zignorować, bo pojawił się nie kto inny jak, jak warszawski słoik w postaci Petro Chłopca. A adwersarz numer  jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Wyglądasz groźnie, ale będę Cię musiał zignorować, bo pojawił się nie kto inny jak, jak warszawski słoik w postaci Petro Chłopca. A adwersarz numer  jeden.

spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ciołek KoMODEK napisał:

spoko

No i masz. Nie rób na siłę z siebie groźnego człowiek. Stać Cię na więcej i podpowiedz jak podopalać tego ...ka Płocka.  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Ten był oryginalny. Porównuję z kontem z priva. Tamte kocopoły były typowo noweuszowskie 😆 Zapraszałam go na herbatkę w nowe progi, ale widzisz nie przekonałam go 😄

Jakiś taki zbyt poważny jak na Noweusza, mam wątpliwości 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2021 o 21:57, Petro chłopiec napisał:

Jakiś taki zbyt poważny jak na Noweusza, mam wątpliwości 😄

Jak widać, jako ostatnia zachowuje zimną krew i sprawdza z jakimi pierdołami się mierzy. Brakuje Ci tej klasy, jaką niewątpliwie posiada Pieprz w dupie. Tak bardzo jesteś powierzchowny, że wydaje się Tobie ze wszystkich nabijesz na pal swoich dymiących kominów. 

Zdaję sobie z tego sprawę, że cieszy Cię wszystko, co wyjdzie z pod ręki od przeróżnych ludzi i to wbijesz sobie do głowy. A wystarczy spojrzeć na profil, który jest przekłamany, bo.... tak chce Kafeteria i tyle.

Zwróć na to uwagę następnym razem, bo ja robię wszystko, znaczy staram się Cię rozdeptać, ale w taki sposób by korona Ci z głowy nie spadła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2021 o 16:41, Nowy w mieście napisał:

Jak widać, jako ostatnia zachowuje zimną krew i sprawdza z jakimi pierdołami się mierzy. Brakuje Ci tej klasy, jaką niewątpliwie posiada Pieprz w dupie. Tak bardzo jesteś powierzchowny, że wydaje się Tobie ze wszystkich nabijesz na pal swoich dymiących kominów. 

Zdaję sobie z tego sprawę, że cieszy Cię wszystko, co wyjdzie z pod ręki od przeróżnych ludzi i to wbijesz sobie do głowy. A wystarczy spojrzeć na profil, który jest przekłamany, bo.... tak chce Kafeteria i tyle.

Zwróć na to uwagę następnym razem, bo ja robię wszystko, znaczy staram się Cię rozdeptać, ale w taki sposób by korona Ci z głowy nie spadła.  

I teraz wierzę że gadam z oryginałem 😄

Pjona Piotrek 🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Petro chłopcu. Jak zwykle oszczędny w swoim komentarzu. Tak, tak wiem, powinienem się cieszyć i cieszę się że nie tylko jesteś, ale i reagujesz na tego typu zaczepki. Oryginalne oczywiście.

Smuci mnie fakt, nie jesteśmy tu od wczoraj a Ty nadal chodzisz w krótkich spodenkach. Co w Twoim życiu poszło nie tak że postanowiłeś zostać "wiecznym chłopcem"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nowy w mieście napisał:

Witaj Petro chłopcu. Jak zwykle oszczędny w swoim komentarzu. Tak, tak wiem, powinienem się cieszyć i cieszę się że nie tylko jesteś, ale i reagujesz na tego typu zaczepki. Oryginalne oczywiście.

Smuci mnie fakt, nie jesteśmy tu od wczoraj a Ty nadal chodzisz w krótkich spodenkach. Co w Twoim życiu poszło nie tak że postanowiłeś zostać "wiecznym chłopcem"? 

Dobrze wiesz że ja bym na Ciebie złego słowa nie powiedział, w końcu znamy się już tyle lat 😉

Wiecznym chłopcem? Chyba nie do końca. Coraz bliżej jestem zakupu pierścionka i raczej mnie to nie ominie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Petro chłopiec napisał:

Dobrze wiesz że ja bym na Ciebie złego słowa nie powiedział, w końcu znamy się już tyle lat 😉

Wiecznym chłopcem? Chyba nie do końca. Coraz bliżej jestem zakupu pierścionka i raczej mnie to nie ominie 😛

Fajne pierścienie widziałem w sklepie motoryzacyjnym na osiedlu. Jak chcesz to zapytam o cenę😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Petro chłopiec napisał:

Dobrze wiesz że ja bym na Ciebie złego słowa nie powiedział, w końcu znamy się już tyle lat 😉

Wiecznym chłopcem? Chyba nie do końca. Coraz bliżej jestem zakupu pierścionka i raczej mnie to nie ominie 😛

 

5 godzin temu, Petro chłopiec napisał:

Dobrze wiesz że ja bym na Ciebie złego słowa nie powiedział, w końcu znamy się już tyle lat 😉

Wiecznym chłopcem? Chyba nie do końca. Coraz bliżej jestem zakupu pierścionka i raczej mnie to nie ominie 😛

Ja aż tak bardzo bym się nie kolegował. Wiesz co Petro myślałem że z Ciebie solidniejszy wróg. To nieważne.

Coraz bliżej? Oby wszystko potoczyło się po Waszej myśli. To na razie Twój pierd. Ona wie że Jesteś stulerzazem z Kafe ? Chyba że sama jest stąd, to będzie skandal.

i co to znaczy, "raczej mnie to nie ominie" ? Idziesz jak na skazanie. Takie rzeczy się nie dzieją jak ludzie się kochają. Tak się nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, acordeon napisał:

Fajne pierścienie widziałem w sklepie motoryzacyjnym na osiedlu. Jak chcesz to zapytam o cenę😉

Już się nie popisuj. Samochodziarz, ale na karatach się nie znasz.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Już się nie popisuj. Samochodziarz, ale na karatach się nie znasz.   

Kiedyś trenowałem, ale to stare czasy i już nie pamiętam, czy kopnięcie w przód to było mawashi geri czy mea geri.😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, acordeon napisał:

Kiedyś trenowałem, ale to stare czasy i już nie pamiętam, czy kopnięcie w przód to było mawashi geri czy mea geri.😉  

Jak stare czasy, to tym bardziej to uszanuj. Nie drąż, niech Petro chłopiec w końcu dorośnie w spokoju. 

I tak dużo sprzedał ze swojego nikomu niepotrzebnego życia osobistego.Zapomniał się że jestem przecież Jego adwersarzem i teraz mogę tym manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nowy w mieście napisał:

 

Ja aż tak bardzo bym się nie kolegował. Wiesz co Petro myślałem że z Ciebie solidniejszy wróg. To nieważne.

Coraz bliżej? Oby wszystko potoczyło się po Waszej myśli. To na razie Twój pierd. Ona wie że Jesteś stulerzazem z Kafe ? Chyba że sama jest stąd, to będzie skandal.

i co to znaczy, "raczej mnie to nie ominie" ? Idziesz jak na skazanie. Takie rzeczy się nie dzieją jak ludzie się kochają. Tak się nie myśli.

Daj spokój Piotrek, ile się można w necie przepisywać? Za starzy na to jesteśmy. Lepiej chodź z nami do nowej miejscówki, cała Kafe klika tam jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×