Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Weraa

Redutramine

Polecane posty

2 godziny temu, edytamajacka napisał:

Cały czas to ten sam środek, ale jak bierzesz długo możesz się przyzwyczajać i odczuwać działanie jako słabsze. Kwestia mocno indywidualna, zależna od konkretnego organizmu 😉

Ja nie odczuwam różnicy. Jest super💯✌️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, edytamajacka napisał:

Cały czas to ten sam środek, ale jak bierzesz długo możesz się przyzwyczajać i odczuwać działanie jako słabsze. Kwestia mocno indywidualna, zależna od konkretnego organizmu 😉

Ja nie czuje różnicy, są rewelacyjne, dzis od 8 na nogach, siła zmusiłam się do zjedzenia czegoś chociaż i litry wody bo sucho w buzi, nie mam już jak na początku bólu głowy itp, i to jest plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze na allegro jest oryginalne Redutramine. Biore dopiero drugi dzien ale czuje roznice ogromna jesli chodzi o apetyt. Mi bardziej przypomina stary adipex w dzialaniu niz tenuate na ktory juz moj organizm w ogole nie reagowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Melancholia napisał:

Potwierdzam ze na allegro jest oryginalne Redutramine. Biore dopiero drugi dzien ale czuje roznice ogromna jesli chodzi o apetyt. Mi bardziej przypomina stary adipex w dzialaniu niz tenuate na ktory juz moj organizm w ogole nie reagowal.

Tak jest oryginalne i przez e-mail też możesz zamówić. Mniejsze koszty jeśli do paczkomatu, po co płacić więcej na allegro lub kurierem. Podobne działanie do starego adasia. A jak pierwsze dni? U mnie tydzień ból głowy i zimno, zimno, teraz już nic z negatywnych skutków, tylko suchość w ustach, piję litrami wodę i na siłę próbuje coś przełknąć. Pozdrawiam 🍀❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Weraa napisał:

Tak jest oryginalne i przez e-mail też możesz zamówić. Mniejsze koszty jeśli do paczkomatu, po co płacić więcej na allegro lub kurierem. Podobne działanie do starego adasia. A jak pierwsze dni? U mnie tydzień ból głowy i zimno, zimno, teraz już nic z negatywnych skutków, tylko suchość w ustach, piję litrami wodę i na siłę próbuje coś przełknąć. Pozdrawiam 🍀❤️

Powiem tak. Od lat mam nadcisnienie i biore na nie leki. Przy adim mialam kolatania serca i rozne akcje ale byl potwornie skuteczny. Przy tenuate zero skutkow ubocznych , na poczatku dzialal potem przestał. Od pol roku mega przytylam, stanela mi tez przemiana materii. I ciagle myslalam o jedzeniu. Redutramine dopiero zaczelam brac ale jest od razu dzialanie ze nie mysle tak o jedzeniu, oslabil apetyt. Pobolewa mnie glowa , ale pije tez sporo yerby i guayasy ktore zawieraja czysta kofeina co u mnie nie jest mile widziane.No zobaczymy co bedzie dalej.Jesli bede sie zle czula to odstawie , dlatego kupilam na probe na 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Melancholia napisał:

Powiem tak. Od lat mam nadcisnienie i biore na nie leki. Przy adim mialam kolatania serca i rozne akcje ale byl potwornie skuteczny. Przy tenuate zero skutkow ubocznych , na poczatku dzialal potem przestał. Od pol roku mega przytylam, stanela mi tez przemiana materii. I ciagle myslalam o jedzeniu. Redutramine dopiero zaczelam brac ale jest od razu dzialanie ze nie mysle tak o jedzeniu, oslabil apetyt. Pobolewa mnie glowa , ale pije tez sporo yerby i guayasy ktore zawieraja czysta kofeina co u mnie nie jest mile widziane.No zobaczymy co bedzie dalej.Jesli bede sie zle czula to odstawie , dlatego kupilam na probe na 30 dni.

Mnie na początku też bolała głowa, szumy w uszach, drętwiała mi dłoń, wzięłam taka zasade 3 dni brania, jeden przerwa. Teraz po 2 opakowaniu organizm się przyzwyczaił i biorę codziennie. Pij dużo wody niegazowanej i nawet jak nie masz apetytu musisz jeść, zmniejszając kalorie. Jeśli będziesz głodować kilogramy szybko zleca a potem będzie gorzej.Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2021 o 08:30, Weraa napisał:

Mnie na początku też bolała głowa, szumy w uszach, drętwiała mi dłoń, wzięłam taka zasade 3 dni brania, jeden przerwa. Teraz po 2 opakowaniu organizm się przyzwyczaił i biorę codziennie. Pij dużo wody niegazowanej i nawet jak nie masz apetytu musisz jeść, zmniejszając kalorie. Jeśli będziesz głodować kilogramy szybko zleca a potem będzie gorzej.Pozdrawiam❤️

Ogólnie przy problemach z ciśnieniem to ja bym nie brała, i do tego  kofeina nie wskazana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

art. 55 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto, wbrew przepisom ustawy, dokonuje przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewozi przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środki odurzające, substancje psychotropowe lub słomę makową, podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat pięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lustereczko111 napisał:

art. 55 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto, wbrew przepisom ustawy, dokonuje przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewozi przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środki odurzające, substancje psychotropowe lub słomę makową, podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat pięciu

A gdzie jest napisane że Retrudamine jest środkiem zakazanym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2021 o 18:55, Krysia 36 napisał:

 

 

Weraa, mogę prosić na priv?Pozdrawiam serdecznie:)

Dziewczyny ja też poproszę namiary na sprawdzone źródło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak odstawilam , zle sie czułam i widocznie jest to za mocne dla mnie. Zostało mi 23 tabletki. Jak ktos chce to odsprzedam za 180 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Melancholia napisał:

Ja jednak odstawilam , zle sie czułam i widocznie jest to za mocne dla mnie. Zostało mi 23 tabletki. Jak ktos chce to odsprzedam za 180 zl.

No tak jak pisałam, przy nadciśnieniu nie wskazane, przy zamówieniu są informacje co do przeciwskazań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusiak

Dziewczyny  ja również  proszę  o namiar sprawdzone  źródło poproszę na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka myślę czy nie zrobić parę dni przerwy?Apetytu nie mam, ale od tygodnia jestem non stop śpiąca, potrafię wypić parę kaw i nic nie daje. Miał ktoś tak? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2021 o 17:33, Melancholia napisał:

Potwierdzam ze na allegro jest oryginalne Redutramine. Biore dopiero drugi dzien ale czuje roznice ogromna jesli chodzi o apetyt. Mi bardziej przypomina stary adipex w dzialaniu niz tenuate na ktory juz moj organizm w ogole nie reagowal.

Zapraszam do kontaktu 🙂

gubimykilogramy@protonmail.com

 

Mam ciekawą ofertę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gubimy kilogramy napisał:

Zapraszam do kontaktu 🙂

gubimykilogramy@protonmail.com

 

Mam ciekawą ofertę 😉

Ja biorę z pewnego źródła, to drugie opakowanie i od paru dni ta senność się zaczęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2021 o 15:06, Bolonesska napisał:

Dziewczyny ja też poproszę namiary na sprawdzone źródło 

Zapraszam do kontaktu 🙂

gubimykilogramy@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2021 o 13:26, Gość Ewusiak napisał:

Dziewczyny  ja również  proszę  o namiar sprawdzone  źródło poproszę na priv.

Zapraszam do kontaktu 🙂 przedstawię Ci swoją ofertę, zapewniam że będziesz zadowolona 😊

gubimykilogramy@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2021 o 15:06, Bolonesska napisał:

Dziewczyny ja też poproszę namiary na sprawdzone źródło 

Zapraszam do kontaktu 🙂

gubimykilogramy@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gubimy kilogramy napisał:

Zapraszam do kontaktu 🙂

gubimykilogramy@protonmail.com

A kolor kapsułki zapewne nie ma znaczenia 👌👌👌👌🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gubimy kilogramy napisał:

Zapraszam do kontaktu 🙂

gubimykilogramy@protonmail.com

Jak widać po postach macie także srodki co zostały wycofane, czyli podróbki. Schudnie się jedynie na gotówce 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 07:48, Weraa napisał:

 No znajoma nie słuchała się mnie ze ma kupić to co my bierzemy, wzięła z ogloszenia meridex 20 i po miesiącu waży 5kg więcej, poczytała jak ludzie się chwała ze w miesiąc tu minus 10,20, no i ma plus 5 🤣🤣

 

Dnia 8.09.2021 o 06:32, Weraa napisał:

Witaj ja biorę przy lekkim śniadaniu. 1 tabletka z rana. Trzeba jeść ale nie w nadmiarze, ruch na świeżym powietrzu, piję dużo wody niegazowanej, ale u mnie to normalne, zawsze piłam. Lepszego preparatu nie miałam. Niestety Mysibe, meridia i inne cuda co zostały dawno wycofane to teraz podróbki i dlatego pewnie dieta sprawiła że jesteś 2 kg lżejsza, a nie placebo. Musisz także uważać bo na Retrudamine też już pojawili się oszuści, Jeżeli chcesz kupić oryginał, są to zielone kapsułki, nie ma innych śmiało pisz do mnie lub do Edytki, albo kogoś z tego forum. Pozdrawiam. 

Zapraszam również do sprawdzonego sprzedawcy 

gubimykilogramy@protonmail.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2021 o 15:06, Bolonesska napisał:

Dziewczyny ja też poproszę namiary na sprawdzone źródło 

Zapraszam zainteresowanych, zapewniam  że będziecie zadowoleni,sprawdzony sprzedający

gubimykilogramy@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gubimy kilogramy napisał:

 

Oczywiście że tak bo na innych stronach oferujecie meridie itp więc przestańcie pisać że macie oryginały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Co niektórzy pewnie mnie pamiętają z poprzedniego wątku. Brałam redutramine, schudłam i wydawało się, że jest super. W lipcu skończyłam przygodę z zielonymi kapsułkami i niestety suchość w ustach mam ciągle. Po wizycie u internisty i USG tarczycy okazało się, że jeden płat jest siedem razy większy od drugiego. Ten duży cały w guzach. Jutro wizyta u endokrynologa... I powiem Wam, że na 90% to skutek wyrobu Seby z garażu. Bierzecie g....o, którym ktoś świadomie nas truje. Owszem, efekt na początku jest ale jakim kosztem. Myślę że zawartość redutramine to środek na niedoczynność tarczycy, biorąc go przy zdrowej tarczycy gotujecie sobie mój los.. 

 

Edytowano przez verna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, verna napisał:

Witam wszystkich. Co niektórzy pewnie mnie pamiętają z poprzedniego wątku. Brałam redutramine, schudłam i wydawało się, że jest super. W lipcu skończyłam przygodę z zielonymi kapsułkami i niestety suchość w ustach mam ciągle. Po wizycie u internisty i USG tarczycy okazało się, że jeden płat jest siedem razy większy od drugiego. Ten duży cały w guzach. Jutro wizyta u endokrynologa... I powiem Wam, że na 90% to skutek wyrobu Seby z garażu. Bierzecie g....o, którym ktoś świadomie nas truje. Owszem, efekt na początku jest ale jakim kosztem. Myślę że zawartość redutramine to środek na niedoczynność tarczycy, biorąc go przy zdrowej tarczycy gotujecie sobie mój los.. 

 

Niestety nie pamiętam ciebie 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Weraa napisał:

Niestety nie pamiętam ciebie 👌

Ja Ciebie tez nie

Edytowano przez verna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skakanie mi do gardła, że hejtuje super produkt, to od razu informuję, że to są moje spostrzeżenia. Innego produktu nie reklamuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, verna napisał:

Jeśli chodzi o skakanie mi do gardła, że hejtuje super produkt, to od razu informuję, że to są moje spostrzeżenia. Innego produktu nie reklamuję. 

Napisała że cię nie pamiętam, możliwe że po tym, ale niekoniecznie. Każdy organizm inaczej reaguje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×