Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny 

Mam 4 miesięczne dziecko   lepsze żłobek dla takiego małego dziecka? Jak to wygląda w żłobku pieluchy itd?

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od czego? Pieluchy w żłobku wyglądają pewnie tak samo jak te w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iwna napisał:

Lepszy od czego? Pieluchy w żłobku wyglądają pewnie tak samo jak te w domu.

Od niani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że dla 4 miesięcznego dziecka lepsza byłaby sprawdzona niania. W moim żłobku to ja dostarczam pampersy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam też pytanie odnośnie pampersów. Jeśli dam pampersy do żłobka to one są tylko dla mojego dziecka czy po prostu opiekunki zbierają od rodziców te opakowania i zakładają jak leci? Jak to jest w waszych żłobkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas, w prywatnym żłobku, daje się pampersy do szafki, i przy zmianie pampersa biorą nowego z szafki danego dziecka 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas pieluchy są indywidualnie dla dziecka. Ci miesiąc każde dziecko daje chusteczki zwykle i nawilżane i z tego już korzystają wszyscy

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żłobku mojego syna nosiło się paczkę pieluch i chusteczek indywidualnie, jak się kończyły to panie prosiły o kolejne paczki. Każde dziecko w miejscu gdzie były przewijane miało swoją szafkę na to, dodatkowo były podpisywane. Nigdy mi się nie zdażyło żeby odebrać dziecko nie w swoich pampersach. Co do wieku dziecka na swoim przykładzie mogę jedynie powiedzieć, że wolałam zostawić dziecko niani (miał pół roku), do żłobka poszedł jak miał jakieś 16 miesięcy i jak nigdy nie chorował tak się wtedy zaczęło. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2021 o 21:53, Poll napisał:

A ja mam też pytanie odnośnie pampersów. Jeśli dam pampersy do żłobka to one są tylko dla mojego dziecka czy po prostu opiekunki zbierają od rodziców te opakowania i zakładają jak leci? Jak to jest w waszych żłobkach?

Najprawdopodobniej każde dziecko ma swoje pampersy i chusteczki nawilżane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2021 o 20:46, Klaudia772 napisał:

Cześć dziewczyny 

Mam 4 miesięczne dziecko   lepsze żłobek dla takiego małego dziecka? Jak to wygląda w żłobku pieluchy itd?

 

 

 

 

 

 

Oczywiście, że niania! Takie malusie dziecko potrzebuje jednej bliskiej osoby, a nie wielu różnych opiekunek, tak jak to jest w żłobku. I hałasu... i innych płaczących dzieci... Aż mi się żal tego malucha zrobiło. Tylko niania.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, monika1908 napisał:

Oczywiście, że niania! Takie malusie dziecko potrzebuje jednej bliskiej osoby, a nie wielu różnych opiekunek, tak jak to jest w żłobku. I hałasu... i innych płaczących dzieci... Aż mi się żal tego malucha zrobiło. Tylko niania 

Prawda

11 minut temu, monika1908 napisał:

 

Edytowano przez Monika2723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monika2723 napisał:
13 minut temu, monika1908 napisał:

Oczywiście, że niania! Takie malusie dziecko potrzebuje jednej bliskiej osoby, a nie wielu różnych opiekunek, tak jak to jest w żłobku. I hałasu... i innych płaczących dzieci... Aż mi się żal tego malucha zrobiło. Tylko niania.

Dziękuję zdecydowałam się na nianię!

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×