Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
GMateusz1992

Kobiecy anus.

Polecane posty

Pytanie głównie skierowane do mężczyzn, choć nie tylko, wypowiedzi kobiet też mile widziane. A pytanie brzmi: Dlaczego kobiecy anus jest taki piękny, o wiele pięlniejszy od męskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, GMateusz1992 napisał:

 wiele pięlniejszy od męskiego ?

nie wiem dlaczego tak formułujesz pytanie. Jestem hetero, więc męskie anusy mnie nie interesują - natomiast kobiece są faktycznie piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GMateusz1992 napisał:

A czy lubicie oglądać jak jest rozepchany, po oostrym seksie analnym ?

Rozumiem że kolega to erotoman-  gawędziarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, digital23 napisał:

Rozumiem że kolega to erotoman-  gawędziarz...

raczej tak .... albo troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, GMateusz1992 napisał:

Pytanie głównie skierowane do mężczyzn, choć nie tylko, wypowiedzi kobiet też mile widziane. A pytanie brzmi: Dlaczego kobiecy anus jest taki piękny, o wiele pięlniejszy od męskiego ?

Jeżeli tak mówisz, to pozostaje tylko wierzyć na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale masz racje. Niektóre mają tak piękne kakałka że nic tylko wepchać język po same migdałki. Osobiście lubię taki kontrast że ... jest dość jasna a czekoladka brazowiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2021 o 15:50, ddt60 napisał:

raczej tak .... albo troll

Dlaczego troll? Każdy ma jakieś jazdy, ja kolegę rozumiem bo sam mam jakiegoś bzika na punkcie damskich słoneczek. Wszystko jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Daniel94 napisał:

Nie wiem ale masz racje. Niektóre mają tak piękne kakałka że nic tylko wepchać język po same migdałki. Osobiście lubię taki kontrast że ... jest dość jasna a czekoladka brazowiutka

A dlaczego męskie to brzydkie? Golisz włosy i wygląda podobnie, jakbyś mial zamknięte oczy to bys w środku różnicy nie zauważył 😃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Sylwia1991 napisał:

A dlaczego męskie to brzydkie? Golisz włosy i wygląda podobnie, jakbyś mial zamknięte oczy to bys w środku różnicy nie zauważył 😃

Jestem hetero więc samo to wyklucza, poza tym w kobiecych pupach tkwi jakaś magia, strasznie mnie podniecają przez co czasami mam wyrzuty sumienia że jestem strasznie zboczony. Staram się z tym walczyć ale cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daniel94 napisał:

Jestem hetero więc samo to wyklucza, poza tym w kobiecych pupach tkwi jakaś magia, strasznie mnie podniecają przez co czasami mam wyrzuty sumienia że jestem strasznie zboczony. Staram się z tym walczyć ale cóż ...

A jakbyś miał taką partnerkę ze coś za coś. I ona też by chciała się dobrać od tyłu do ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sylwia1991 napisał:

A jakbyś miał taką partnerkę ze coś za coś. I ona też by chciała się dobrać od tyłu do ciebie? 

Jeszcze nie miałem takiej sytuacji, ale skoro Mi pozwoliłaby na taką dewiacje to czułbym się zobowiązany spełnić jej życzenie. Mogło by być ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Daniel94 napisał:

Jeszcze nie miałem takiej sytuacji, ale skoro Mi pozwoliłaby na taką dewiacje to czułbym się zobowiązany spełnić jej życzenie. Mogło by być ciekawie

To nie jest dewiacja=) No ale zdecydowana większość kobiet tego nie lubi. 

Na serio warto sprawdzić w drugą stronę, abyś wiedział co fundujesz partnerce. A nóż widelec wam się spodoba. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo dla mnie nie ale niektórzy powiedzą że to obrzydliwe. Do tej pory nie słyszałem sprzeciwu od żadnej kobiety której lizalem rowka, a nawet słyszałem że to odlot. W drugą stronę również bo gdy widzę przed twarzą piękną wypiętą dupkę mam ochotę przykleić do niej twarz

Edytowano przez Daniel94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sylwia1991 napisał:

To nie jest dewiacja=) No ale zdecydowana większość kobiet tego nie lubi. 

Na serio warto sprawdzić w drugą stronę, abyś wiedział co fundujesz partnerce. A nóż widelec wam się spodoba. 

 

 

A Ty lubisz być lizana po słoneczku czy Cię to nie jara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2021 o 15:50, ddt60 napisał:

raczej tak .... albo troll

Chyba mu chodziło o tzw. gape 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Daniel94 napisał:

 twarzą piękną wypiętą dupkę mam ochotę przykleić do niej twarz

nic w tym złego

jest w tym coś atawistycznego ale przecież atawizmy w seksie to często rzecz bardzo ekscytująca choć dla niektórych wstydliwa

https://ist3-2.filesor.com/pimpandhost.com/1/3/7/4/137440/3/A/9/1/3A91V/Amadahy can i smell your Butt.wmv_snapshot_02.41__2016.03.09_18.12.27_.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, janette5757 napisał:

Ponoć facetom to funduje lepsze wrażenia, bo prostata działa jak punkt G. 

w jakimś sensie jest w tym wiele prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×