Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Osiek

Czy powinienem zapłacić za dziewczynę na wakacjach?

Polecane posty

No witam. Jestem z moją dziewczyną już od ponad roku. Mam 21, ona 20 lat. Ona studiuje, żyje z rodzicami, ja pracuje i mieszkam sam. Chciałbym pojechać z nią i moim rodzeństwem na wakacje, wiem że moje rodzeństwo sobie poradzi z finansami. Ale pytanie czy ja powinienem jako DZENTELMEN zapłacić załóżmy 3 lub 4 tysiące złotych za jej wakacje czy nie? Ogolnie ona wyjeżdżała za granicę, czy do Hiszpanii, Portugali, Francji za wszystko płacili jej zawsze rodzice. Ja z moim rodzeństwem nie pojechaliśmy nigdy nigdzie. I mam zagwostke bo ja byłbym w stanie to zrobić ale z jednej strony sądzę że robiłbym z niej na siłę księżniczkę która nic nigdy nie musi, niestety czasami mam takie głupie myśli lecz nie sądzę że bezpodstawnie. Co robic? Jak się zachować? Jeśli nie powiniemem płacić, jak o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się śpieszyć z rezerwacją, sezon letni na finiszu. Albo nie. Poczekaj do września, ceny mocno spadają. Będzie taniej.

Jest szansa że nic nie stracisz jak powiesz o towarzyszących osobach (rodzeństwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prdl, przeczytałem "czy powinienem zapładniać wszystkie dziewczyny na wakacjach" 😄😄😄 

Edytowano przez restoree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, JĄ STAĆ bo jak mówiłem rodzice biedni nie są. Dlatego to mnie zastanawia. Czy zostawić to w rękach jej rodziców. Jak powiedział Pan wyżej, mężem nie jestem. Więc no ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc powiedz wprost.

Chce Ciebie zaprosić na wakacje.

Gdzie?☺ 

Gdzie sobie opłacisz tam pojedziemy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, powiedz wprost, ze chcecie z rodzenstwem jechac na wakacje, czy chce jechac z wami, koszty to okolo 4 tys i czy jej to pasuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajac twoje piorzednie tematy...jesli to ta dziewczyna u ktorej mieszkales i jej rodzice ci dali dach nad glowa, wyzywienie itp jak nie miales nic, to jak najbardziej powinienes zaplacic za dziewczyne!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zapłacić za nich w tej sytuacji co powiedziałeś. Można powiedzieć że widzę że kawał świata zwiedziła i nie zrobiłoby to jej ani jej rodzicom różnicy. Nie jestem żadnym skąpcem. Place za nią wszędzie cały czas. Lecz to? Myślę że to za dużo. Z tego co napisaliście to myślę że rzeczywiście powinien tego nie robić. Ale.dalej się zastanawiam i mnie to meczy 

10 minut temu, Lolka1975 napisał:

Czytajac twoje piorzednie tematy...jesli to ta dziewczyna u ktorej mieszkales i jej rodzice ci dali dach nad glowa, wyzywienie itp jak nie miales nic, to jak najbardziej powinienes zaplacic za dziewczyne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Osiek napisał:

Rozumiem zapłacić za nich w tej sytuacji co powiedziałeś. Można powiedzieć że widzę że kawał świata zwiedziła i nie zrobiłoby to jej ani jej rodzicom różnicy. Nie jestem żadnym skąpcem. Place za nią wszędzie cały czas. Lecz to? Myślę że to za dużo. Z tego co napisaliście to myślę że rzeczywiście powinien tego nie robić. Ale.dalej się zastanawiam i mnie to meczy 

 

To pomysl ile oni na ciebie wydali gdy u nich mieszkales...potraktowali jak czlonka rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×