Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, jestem w 18tc i lekarz zdiagnozował u mnie łożysko brzeżnie przodujące. Na internecie nie ma zbyt dużo informacji na ten temat. Ciekawi mnie czy są tu osoby, które miały łożysko brzeżnie lub centralnie przodujące i jak w Waszym przypadku przebiegała ciąża i jej zakończenie? W którym tygodniu nastąpił poród? Czy istnieje jeszcze szansa, że łożysko podniesie się i nie będzie przodujące? Bardzo mnie to martwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% pewności nikt Ci nie da, ale jeżeli jest tylko brzeznie przodujące a to dopiero 18 tydzień to jest duża szansa, że się jeszcze przesunie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam brzeżnie przodujące i jak mi wykryto tak nie podniosło się wcale i tak już zostało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niemal na sam koniec ciąży łożysko się podniosło. Przez większość czasu lekarz przygotowywał mnie na to, że raczej CC mnie nie ominie a tu niespodzianka. Bardzo mnie to ucieszyło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Poll napisał:

Ja miałam brzeżnie przodujące i jak mi wykryto tak nie podniosło się wcale i tak już zostało. 

Miałam zlecone żeby się oszczędzać zero współżycia itp.. Jakoś po 30 tyg dostałam skierowanie do szpitala i już miałam prowadzoną ciąże w poradni przyszpitalnej. Jakoś chyba w 32 tyg miałam już brązowe plamienia i już mnie ze szpitala nie wypuścili musiałam zostać na obserwacji dostałam mi. zastrzyki na rozwój płuc dziecka. Zrobili mi cc w 35 tyg po tym jak zakrwawiłam mocniej krwią z wodami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi 🙂 AgsAgsAgs w którym tygodniu łożysko Ci się podniosło i czy miałaś w międzyczasie jakieś plamienia, krwotoki czy w Twoim przypadku łożysko przodujące nie dało żadnych objawów? W którym tygodniu nastąpił poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, gir123 napisał:

Dziękuję za odpowiedzi 🙂 AgsAgsAgs w którym tygodniu łożysko Ci się podniosło i czy miałaś w międzyczasie jakieś plamienia, krwotoki czy w Twoim przypadku łożysko przodujące nie dało żadnych objawów? W którym tygodniu nastąpił poród?

Córka urodziła się w 38 tygodniu. Łożysko przestało przodować koło 30 tygodnia.  Miałam plamienia ale wczesniej, z tym, że mi popękały torbiele na jajnikach  więc to mogło być przyczyną. Krwawień nie miałam. Objawów żadnych też. Normalna ciąża. Córka urodziła się piękna i zdrowa. Tylko poród miałam długi. 36 godzin od momentu jak odeszły mi wody i zaczęły się skurcze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×