Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tretyrrur

Czy to już jest gejostwo? Mma się bac?

Polecane posty

Hej,

ostatnio z żoną zabawialiśmy się wibratorem i jak powoli doprowadzała mnie ręką zachciałem wziąć dildo w usta, miała mały opór, ale po chwili ją to nakręciło i na zmianę wkładała mi w usta i sobie w pochwę. Doszedłem błyskawicznie, było super. Spytała mnie czy mam jakieś zapędy gejowskie. Raczej nie mam, choć branie do buzi wibratora trochę mnie przeraziło. Co o tym myśleć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, faceci nie podobają mi się, nie dotknąłbym obcego fiuta, ale jednak wibrator siedział u mnie w ustach i mega podobało mi się zlizywanie soków żony z niego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tretyrrur napisał:

Nie, faceci nie podobają mi się, nie dotknąłbym obcego fiuta, ale jednak wibrator siedział u mnie w ustach i mega podobało mi się zlizywanie soków żony z niego.

I myślisz, że gejowi podobałoby się

59 minut temu, tretyrrur napisał:

zlizywanie soków żony z niego.

? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Incelariusz napisał:

Jutro w kościele pomódl się o czystość myśli i moim zdaniem wszystko będzie dobrze. Trochę rozumiem twoje skłonności. Też jestem gejem i od lat walczę ze swoimi skłonnościami, ale na szczęście Bóg daje mi siłę i jeszcze nigdy nie zgrzeszyłem czynem.

Alez masz smutne zycie. Bog 😉 dal seksualnosc, a teraz chce ci ja zabrac? Bycie gejem to przeciez nic zlego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Incelariusz napisał:

Dał nam seksualność, ale dał nam też prawo, którego musimy przestrzegać.

Bycie gejem to nic złego - pełna zgoda. Ale już praktykowanie tego jest poważnym grzechem.

To on sie nad toba zneca? Ciekawe... Przeciez seks to zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to już jest gejostwo? Mma się bac? 

Mma to mieszane sztuki walki. Możesz się bać, bo nigdy nie wiesz kiedy dojdzie do zwarcia😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Incelariusz napisał:

Jutro w kościele pomódl się o czystość myśli i moim zdaniem wszystko będzie dobrze. Trochę rozumiem twoje skłonności. Też jestem gejem i od lat walczę ze swoimi skłonnościami, ale na szczęście Bóg daje mi siłę i jeszcze nigdy nie zgrzeszyłem czynem.

A myślą,  mowa i zaniedbaniem? Popraw się bo będziemy razem się w Piekle smażyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Incelariusz napisał:

Mową nigdy, myślą czasami ale się spowiadam.

Jak wg ciebie można popełnić grzech homoseksualizmu poprzez zaniedbanie? Nie reagować jak ci ktoś wkłada?

Hmmm.  Kiepska ta spowiedź.  Soiwiadasz się ze świadomością,  że znów zgrzeszysz

Może zanidbales możliwość życia w celibacie mieszkając na pustelni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2021 o 15:11, tretyrrur napisał:

Hej,

ostatnio z żoną zabawialiśmy się wibratorem i jak powoli doprowadzała mnie ręką zachciałem wziąć dildo w usta, miała mały opór, ale po chwili ją to nakręciło i na zmianę wkładała mi w usta i sobie w pochwę. Doszedłem błyskawicznie, było super. Spytała mnie czy mam jakieś zapędy gejowskie. Raczej nie mam, choć branie do buzi wibratora trochę mnie przeraziło. Co o tym myśleć?

 

Póki nie podobają Ci się faceci, na 100% nie jesteś gejem. Dildo to tylko zabawka, urozmaicenie. To, że facet lubi, gdy kobieta wkłada mu w usta albo w tyłek nie ma związku z orientacją, tylko otwartością na dobrą zabawę.

Inna sprawa, że są faceci, którzy lubią obcego ...a w cipce swojej żony i lubią go dotknąć, zlizać jej soki z niego itd. To już ostry cuckold. Wg mnie też nie oznacza skłonności homo, ale sprawa już jest bardziej złożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2021 o 15:11, tretyrrur napisał:

Spytała mnie czy mam jakieś zapędy gejowskie. Raczej nie mam, choć branie do buzi wibratora trochę mnie przeraziło.

 

chyba bez sensu. Gej to mężczyzna mający pociąg seksualny do mężczyzn i uprawiający seks z mężczyznami a ty uprawiasz seks z kobietą. Nie liczy się więc jak seks uprawiasz tylko z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×