Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Trolololo

Zaproszenie na ślub na facebooku - tak czy nie

Polecane posty

Hej dziewczyny, co uważacie o zapraszaniu gości na ślub tuż przed nim, i to na facebooku? Nie mówimy tu o sytuacji, gdy para młoda mieszka na drugim końcu Polski - jest wręcz przeciwnie, ci goście mieszkają w promieniu maksymalnie 500 m od mieszkania młodych. Uważam taki sposób zaproszenia za duży nietakt, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pierwotnie zaproszono (ustnie) te konkretne osoby zarówno na ślub, jak i na wesele, zaś teraz młodym jest szkoda nawet kilku złotych na papierowe zaproszenia 😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak większość tak właśnie pomyśli, ale może o to chodzi by mało kto przyszedł... by było kameralnie : )

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Nie zdziwię się jak większość tak właśnie pomyśli, ale może o to chodzi by mało kto przyszedł... by było kameralnie : )

 

 

 

Dowiem się tego już niebawem z licznych relacji na instagramie, bo iść nie zamierzam 🙃.

A pytam, gdyż jestem namawiana do pójścia przez kilka innych osób zaproszonych w ten sam sposób, co ja. Część znajomych zaś podziela moje zdanie.

Edytowano przez Trolololo
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Trolololo napisał:

Dowiem się tego już niebawem z licznych relacji na instagramie, bo iść nie zamierzam 🙃.

Czy z licznych to się dopiero okaże .)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×