Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Goscgosc54321

Ile zapłacić niani za trzy pełne doby opieki nad dwójką dzieci?

Polecane posty

Dziewczyny, ile byście zapłaciły niani za opiekę nad dwójką dzieci - 6 lat i niespełna 1.5 roku za trzy doby? Wyjeżdżamy w czwartek po południu, wracamy w niedzielę po południu. Dodam, że starsza jest bardzo samodzielna, a młodsza przesypia już całe noce od około 19.30 do mniej więcej 7-8 rano i ma w dzień jedna drzemkę około 2h. Tylko opieka nad dziećmi. Dodam, że miasto 100 tysięczne, więc nie małe, ale też nie jest to Warszawa. Ile myślicie że będzie odpowiednio? My wstępnie myśleliśmy o 1000 zł + dobre wino/dobre perfumy i coś słodkiego. Co sądzicie?

Błagam bez tekstów, że Wy byście takich małych dzieci nie zostawiły- nie lecimy na wakacje, tylko w sprawach urzędowych. I nie nie możemy zabrać ze sobą dzieci bo młodsza w samolocie się dosłownie zanosi od płaczu- miesiąc temu byliśmy na wakacjach i długo długo już razem samolotem nie polecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ,jeśli mus to mus .Nie powinno się oceniać nikogo .❤

Myślę że to dobra kwota .tylko z perfumami bym się wstrzymala ,chyba że znacie zapach? 

Lepiej kartę podarunkowa do Douglasa czy sefory 

Wszystkiego dobrego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aga91 napisał:

Wiesz ,jeśli mus to mus .Nie powinno się oceniać nikogo .❤

Myślę że to dobra kwota .tylko z perfumami bym się wstrzymala ,chyba że znacie zapach? 

Lepiej kartę podarunkowa do Douglasa czy sefory 

Wszystkiego dobrego. 

Dziękuję ❤️ Co do perfum to już kupowałam i bardzo się podobały, dodam że Niania to bliska nam, a właściwie mi osoba, więc w jakimś sensie znam jej gust. Zależy mi żeby dostała coś oprócz pieniędzy, bo wiem, że jej sytuacja rodzinna stawia jej potrzeby na ostatnim miejscu, więc chciałabym żeby dostała może jakieś fajne kosmetyki, czy perfumy. Ale może rzeczywiście lepiej dać to w formie bonu, dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 1000na trzy doby to ja je wezme do siebie 😄 i moze byc bez perfum ... 

A tak na powaznie to tak jakby 3x8h x 3dni ile bierze opiekunka na godzine? Mysle ze to dobra kwota.Jak dla mnie mialoby znaczenie gdzie .. wolalabym u mnie w domu..

Edytowano przez .Gość
blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×