Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalie9

Cały czas rozglądam się za innymi facetami

Polecane posty

Mam super chłopaka którego bardzo kocham. Niestety nie układa nam się w seksie i cały czas rozglądam się za innymi facetami. Mam wrażenie że w ogóle mnie nie podnieca. Najgorsze jest to, że co chwila spotykam jakiegoś faceta który mi się podoba i myślę o seksie z nim... Podobają mi się raczej starsi, faceci w mundurach i generalnie raczej ostry seks. W łóżku z moim partnerem próbowaliśmy już chyba wszystkiego, ale i tak nie potrafię czerpać satysfakcji z seksu. Czuję się strasznie, bo wiem że on mnie bardzo kocha a ja czuję się jakbym go krzywdziła mimo że jeszcze nigdy go nie zdradziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2021 o 21:14, natalie9 napisał:

Mam super chłopaka którego bardzo kocham. Niestety nie układa nam się w seksie i cały czas rozglądam się za innymi facetami. Mam wrażenie że w ogóle mnie nie podnieca. Najgorsze jest to, że co chwila spotykam jakiegoś faceta który mi się podoba i myślę o seksie z nim... Podobają mi się raczej starsi, faceci w mundurach i generalnie raczej ostry seks. W łóżku z moim partnerem próbowaliśmy już chyba wszystkiego, ale i tak nie potrafię czerpać satysfakcji z seksu. Czuję się strasznie, bo wiem że on mnie bardzo kocha a ja czuję się jakbym go krzywdziła mimo że jeszcze nigdy go nie zdradziłam...

Zrealizuj z chłopakiem swoje marzenia o facetach w mundurach, trochę przebieranek, atmosfera i może Cię to nakręci na Twojego faceta i problem się rozwiąże. Jak zaczniesz szukać innych i poddasz się swojej chcicy, to szybko się zorientujesz że też Ci inni Ci się nudzą i w końcu stracisz szansę na znalezienie kogoś wartościowego. Dlatego jak wyżej napisano, rozładuj napięcie sama tak żebyś była zaspokojona zamiast szukać innych o ile serio nie myślisz o zmianie partnera na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2021 o 20:14, natalie9 napisał:

Mam super chłopaka którego bardzo kocham. Niestety nie układa nam się w seksie i cały czas rozglądam się za innymi facetami. Mam wrażenie że w ogóle mnie nie podnieca. Najgorsze jest to, że co chwila spotykam jakiegoś faceta który mi się podoba i myślę o seksie z nim... Podobają mi się raczej starsi, faceci w mundurach i generalnie raczej ostry seks. W łóżku z moim partnerem próbowaliśmy już chyba wszystkiego, ale i tak nie potrafię czerpać satysfakcji z seksu. Czuję się strasznie, bo wiem że on mnie bardzo kocha a ja czuję się jakbym go krzywdziła mimo że jeszcze nigdy go nie zdradziłam...

W czym problem? Trochę trudno mi sobie wyobrazić,że się kogoś kocha, ale ta osoba nie podnieca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Bolek napisał:

Kochasz kobietę przecież nie tylko za wygląd - prawda? Jak w przeciągu roku zgrubnie masakrycznie, przestanie się golić, dbać o siebie  to mimo że dalej będziesz ją kochał twój fiut na jej widok będzie chował się w głąb jak ślimak w muszli 😉

No tak, ale czasem słowo miłość bywa nadużywane i mylone z np. zauroczeniem/ fascynacją.... 

Wyobraziłem sobie sytuację o której napisała autorka. Trudno mi poczuć to ,że ona go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×