Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AnnaMiła

Jak kobieta kobiecie może dać do zrozumienia, że podnieca ją.

Polecane posty

Gość AnnaMiła

Witam, mam 33 lata, stały, fajny związek ze wspaniałym mężczyzną. Kiedyś czytałam sporo na ten temat, że każda kobieta jest bi. Poznałam kobietę, która jest bardzo miła, atrakcyjna i zaczyna mnie interesować. Chciałabym sprawdzić jak to jest się z nią przytulić, pocałować. Ona - 45 lat, ma męża, nie wiem jak i czy w ogóle zaczynać temat. Czy macie jakies pomysly jak jej to zasugerować ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałabym, wolałabym poszukać kogoś kto też chcę spróbować. Jak się okaże że ta kobieta nie jest bi to jeszcze wyjdziesz na wariatkę. 

Od czego mamy internet=) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Sylwia1991 napisał:

Nie sugerowałabym, wolałabym poszukać kogoś kto też chcę spróbować. Jak się okaże że ta kobieta nie jest bi to jeszcze wyjdziesz na wariatkę. 

Od czego mamy internet=) 

Zgadzam się, jak nie wiesz co ona myśli w tej kwestii to będzie dziwnie. Możesz ją najpierw podpytać co ona o takich relacjach sądzi w luźnych rozmowach - wystarczy wspólny wieczór, trochę alkoholu i dłuugie rozmowy aż się obie otworzycie na tyle by mówić o relacjach bardziej otwarcie, i jak się upewnisz, że jest zainteresowana to zaproponuj, albo od razu poszukaj w Internecie kobiety, która myśli tak jak Ty, wtedy się łatwiej dogadać i umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AnnaMiła napisał:

Witam, mam 33 lata, stały, fajny związek ze wspaniałym mężczyzną. Kiedyś czytałam sporo na ten temat, że każda kobieta jest bi. Poznałam kobietę, która jest bardzo miła, atrakcyjna i zaczyna mnie interesować. Chciałabym sprawdzić jak to jest się z nią przytulić, pocałować. Ona - 45 lat, ma męża, nie wiem jak i czy w ogóle zaczynać temat. Czy macie jakies pomysly jak jej to zasugerować ? 

A co jak facet ten wspaniały też wpadnie na taki pomysł i pójdzie sobie do innej szukać atrakcji ?? To też będzie ok ?? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×