Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamila7

Infekcja intymna w ciąży

Polecane posty

Dwa tygodnie temu byłam u gina. Powiedziałam że czuje lekkie pieczenie i stwierdził że zaczyna się jakaś infekcja ale nic nie może mi dać i mam brać jedynie lacto vaginal. Czuje że mi się pogorszyło. Naczytałam się w necie że nieleczona infekcja jest niebezpieczna dla dziecka a ona mówi że nic nie może podać . Teraz jestem kłębkiem nerwów czy coś się złego nie stało. Wizytę mam we wtorek. Czy któras z Was borykała się z tym problemem? Co Wam lekarz zalecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinnaś się jak najszybciej skontaktować ze swoim lekarzem prowadzącym , gdyż infekcja w ciąży może faktycznie źle wpłynąć na jej rozwój. Staraj się nie denerwować i nie martwić. Wiem że to trudne ale czytanie i nakręcanie się nic ci w tym nie pomoże. Musisz działać jak najszybciej . Im szybciej zareagujesz tym lepiej dla was oboje . Wiem że jest weekend ale może spróbuj jechać na pogotowie , powiedz o swojej sytuacji albo może ją lekko podkręć żeby się tobą zainteresowali . Życzę szczęśliwego rozwiązania . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na infekcje w ciąży ginekolog zapisał normalnie jakieś globulki, niestety nie pamiętam nazwy i tantum rosa do podmywania. Jak nie możesz się skontaktować z lekarzem może zapytaj w aptece czy mogą ci coś polecić. Niestety niektórzy lekarze nie tylko ginekolodzy uważają ze kobiecie w ciąży wszystko szkodzi i nic nie można stosować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku ciąży ciągle miałam infekcje. Doraźnie to globułki lactovaginal, maść  clotrimazolum, tamtum rosa do podmywania i doustnie jakiś probiotyk np. lacibios femina powinno ulżyć ale bez leków na receptę samo nie przejdzie ja miałam Macmiror, Pimafucin są jeszcze globułki Clotrimazolum to takie najpopularniejsze. Nie denerwuj się na zapas nic ci nie bedzię, żeby mieć komplikacje od nieleczonej infekcji to trzeba grubo zaniedbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×