Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Krystian85

Zdrowe i bezpieczne odchudzanie program 30 dni.

Polecane posty

Witam serdecznie mam na imię Krystian . Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się 3 lata temu od tamtej pory schudłem 60kg . Moja początkowa waga to 165 kg obecnie warze 95 kg i bez ciężkich diet i ćwiczeń utrzymuje ja 😉 . Wiem jak ciężko być Otyłym ,wiem jak ciężko funkcjonować w obecnym świecie jak się ma taki duży bagaż kilogramów. Dawniej ludzie mnie lekceważyli i nie traktowali poważnie w sferach prywatnych i zawodowych. To prawda że wygląd pierwsze wrażenie robi największa robotę i czy jesteś dobrym człowiekiem i empatycznym to i tak Gruby człowiek jest na straconej pozycji. Gdy zrzuciłem kilogramy otworzyły się nowe szanse zyskałem pewność siebie . Ludzie inaczej reagują na to co mówię i robię. Jeśli masz taki sam problem jak ja kiedyś skontaktuj się ze mną . Jestem w stanie ci pomóc , pokażę ci jak zdrowo i skutecznie pokonać głód oraz zrzucić niechciany balast. Nie przeciągaj swoich marzeń zacznij działać . Pokażę ci wiele metamorfoz ludzi którzy również udało się rozwiązać problem i teraz działają aktywnie w projekcie. Zapraszam na swojego Facebooka Krystian Rylik tam chętnie odpowiem o projekcie oraz zapoznam was z projektem 30 dni. Daj sobie lepsze życie i nie czekaj ! 

Edytowano przez Krystian85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×