Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Konno6

Czy powinnam iść do psychologa?

Polecane posty

Ostatnio coraz gorzej się czuje. Nie mogę sobie poradzić z problemami które mam. Mam ochote żeby się zamknąć w domu i nie wychodzić. Jednak muszę pracować. Po powrocie z pracy od razu ide się położyć i nie wstaje. Potem pod wieczór dzwonie do restauracji żeby mi coś przywieśli do jedzenia. Następnie ostatnimi siłami wstaje się umyć a potem znowu wracam na łóżko. Ewentualnie oglądam telewizjie lub robie coś na komórce. Dodatkowo czuje że jestem do niczego. Nic mnie nie cieszy. Na nic nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powimnas isc do psychologa i od razu zapisac sie do psychiatry. Psycholog pomoze Ciw omowieniu problemow lecz nic wiecej. Psychiatra moze zapisac leki. Masz jnajprawdopodobniej depresje. Nie lekcewaz. Idz do.lekarza. nie zastanawiaj sie nad tym tylko to zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Asparaginian -forte .Ma magnez i potas.Mozesz sie wspomoc Vitaralem lub Centrum .Podniosa ci psyche 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinnaś iść leczyć mitomanię. Przecież sama piszesz, że masz 17 lat i chodzisz do technikum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panna pisuje pod roznymi nickami ... sama sie "chwalila" ze jest uposledzona intelektualnie i co chwila zaklada nowe konto i  nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że najlepiej wybrać się do psychoterapeuty lub psychiatry w takiej sytuacji. Czasami wszyscy mamy gorsze okresy. Brak energii do działania nie jest wcale aż taki zaskakujący. Jest jesień — szaro, buro i ponuro. 🙂 Warto pamiętać o łykaniu witamin. Wizyta u psychoterapeuty też nigdy nikomu chyba jeszcze nie zaszkodziła. Ja już jakoś od półtora miesiąca chodzę na terapię indywidualną do Psychologgii (https://www.psychologgia-plus.pl/). Bardzo polecam. Mają tam bardzo dużo psychoterapeutów, więc na pewno znajdziesz odpowiedniego specjalistę dla Ciebie. Ja chodzę do pani Kolbowskiej i jestem bardzo zadowolony. Wiem, że wiele osób waha się. Pierwszy raz może być trudny, bo człowiek się stresuje, ale pamiętaj, że terapeuta jest tam po to, żeby pomóc Ci dojść do momentu, w którym będziesz czuć się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×