Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, pisze żeby się doradzić co zrobić...jakieś 2 miesiące temu zerwałam z chłopakiem byliśmy ze sobą 3 lata dobrze mnie traktował cały związek, dbał o mnie i widziałam że mu zależy i mnie kocha dlatego bardzo się zdziwiłam jak okazało się że pisał do innej dziewczyny dałam mu szansę ale 2 miesciace pozniej zrobił to samo, nie było w tych wiadomościach żadnych chęci spotkania czy seksu bardziej flirt ale bolało i tak. Powiedział mi ze to był największy błąd w jego życiu i że zdaje sobie z tego sprawę i że potrzebuje czasu ale zmieni się dla mnie. Cały czas mogę na niego liczyć, nawet wczoraj kiedy jechałam na badania z podejrzeniem choroby i nie miałam nikogo blisko z kim mogłabym pojechać bo bez chwili zastanowienia nie znając powodu pojechał ze mną kupił mi kwiaty i pocieszał w poczekalni i czekał ze mną 2 godziny. Czuje że tracę dobrego chłopaka i już nie znajdę nikogo kto będzie tak o mnie dbał ,ale wiem też że po tym co mi zrobił moja rodziną nie przyjmie go z powrotem za dobrze.Mi wciąż na nim zależy i go kocham.Co w tej sytuacji robić?Wybaczyć czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz pod warunkiem, że kupi ci drugi bukiet kwiatów. No tak, przepędź niewiernego na cztery wiatry a nie, że nie znajdziesz innego. Wiesz ilu chodzi po świecie, którzy tak o, rozdają połacie tysiąca stokrotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mamawsieci33 napisał:

Pamietaj ze facet nagada kazdych bzdur by miec co przeleciec.

167cm - 80.2kg  Łomadko 😄

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz jeśli zabierze Cię na jakis fajny wyjazd zagraniczny np na ciepłą wyspę w ramach przeprosin. Oczywiscie on pokrywa wszystkie koszty. Jak nie to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, jesteś traktowana jako przysłowiowa "zapchaj dziura" na każde zawołanie. Znajdzie sobie inną a Ty będziesz trwała w przekonaniu, że "tracisz dobrego chłopaka". Trochę więcej szacunku do samej siebie no i trzeźwego spojrzenia na rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2021 o 18:54, Anonimkaa1406 napisał:

Hej, pisze żeby się doradzić co zrobić...jakieś 2 miesiące temu zerwałam z chłopakiem byliśmy ze sobą 3 lata dobrze mnie traktował cały związek, dbał o mnie i widziałam że mu zależy i mnie kocha dlatego bardzo się zdziwiłam jak okazało się że pisał do innej dziewczyny dałam mu szansę ale 2 miesciace pozniej zrobił to samo, nie było w tych wiadomościach żadnych chęci spotkania czy seksu bardziej flirt ale bolało i tak. Powiedział mi ze to był największy błąd w jego życiu i że zdaje sobie z tego sprawę i że potrzebuje czasu ale zmieni się dla mnie. Cały czas mogę na niego liczyć, nawet wczoraj kiedy jechałam na badania z podejrzeniem choroby i nie miałam nikogo blisko z kim mogłabym pojechać bo bez chwili zastanowienia nie znając powodu pojechał ze mną kupił mi kwiaty i pocieszał w poczekalni i czekał ze mną 2 godziny. Czuje że tracę dobrego chłopaka i już nie znajdę nikogo kto będzie tak o mnie dbał ,ale wiem też że po tym co mi zrobił moja rodziną nie przyjmie go z powrotem za dobrze.Mi wciąż na nim zależy i go kocham.Co w tej sytuacji robić?Wybaczyć czy nie ?

Moim zdaniem źle myślisz z tym, że tracisz dobrego chłopaka... uwierz mi dobry chłopak nie posunął, by się nigdy do takiego czynu skoro kocha swoją dziewczynę. Są ludzie którzy niewinny flirt nie traktują za zdradę dla innych to już jest zdrada, ale widzę, że Ciebie to zabolało i źle to przeszłaś więc należysz do osób pierwszych, bo nie sądzę, że pogodzisz się z tym kiedyś (zawsze będziesz miała to w głowie, że on coś tam zrobił i może jeszcze posunąć się do gorszych czynów niż dotychczas przez co przy jakich niewielkich kłótniach możliwe, że będziesz mu to wytykać). Na tym świecie są jeszcze lepsi faceci niż Tobie się wydaje 🙂 , a ty musisz nauczyć się szanować siebie ! Jeszcze spotkasz na swojej drodze faceta, który da szczęście niż ten, a ty wtedy za pare lat będziesz się śmiać, że jak mogłaś pozwalać się na takie traktowanie. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On po prostu jest wyrachowany. Wszystko co dla Ciebie robi czyni po to, żeby otrzymać w zamian konkretne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2021 o 18:54, Anonimkaa1406 napisał:

Hej, pisze żeby się doradzić co zrobić...jakieś 2 miesiące temu zerwałam z chłopakiem byliśmy ze sobą 3 lata dobrze mnie traktował cały związek, dbał o mnie i widziałam że mu zależy i mnie kocha dlatego bardzo się zdziwiłam jak okazało się że pisał do innej dziewczyny dałam mu szansę ale 2 miesciace pozniej zrobił to samo, nie było w tych wiadomościach żadnych chęci spotkania czy seksu bardziej flirt ale bolało i tak. Powiedział mi ze to był największy błąd w jego życiu i że zdaje sobie z tego sprawę i że potrzebuje czasu ale zmieni się dla mnie. Cały czas mogę na niego liczyć, nawet wczoraj kiedy jechałam na badania z podejrzeniem choroby i nie miałam nikogo blisko z kim mogłabym pojechać bo bez chwili zastanowienia nie znając powodu pojechał ze mną kupił mi kwiaty i pocieszał w poczekalni i czekał ze mną 2 godziny. Czuje że tracę dobrego chłopaka i już nie znajdę nikogo kto będzie tak o mnie dbał ,ale wiem też że po tym co mi zrobił moja rodziną nie przyjmie go z powrotem za dobrze.Mi wciąż na nim zależy i go kocham.Co w tej sytuacji robić?Wybaczyć czy nie ?

Z WAMI WSZYSTKO DOBRZE??>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×