Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tickle_On

Łaskotki - Fetysz - Co dalej?

Polecane posty

Dzień dobry. Napiszę w skrócie o co chodzi. Gdy byłem dzieckiem, moja ciocia miała około 18 lat. Czynniki w bajce, złożyły się na to że zacząłem przy każdej możliwej okazji próbować, ją połaskotać. Kiedy się udało, powiedziała że nie wiedziała że ma tak duże łaskotki na stopach. Powiedziałem że w takim wypadku chce codziennie chwile ją łaskotać, tak jak jest w bajce. I ciężko mi to wyjaśnić ale jej również musiało się to spodobać, gdyż się zgodziła. Miała ogromne łaskotki, przekonałem się o tym w pełni dzień później. Z czasem za bardzo już się do tego przyzwyczaiłem a tak przynajmniej sądzę. Ciotka zabroniła mi wtedy tych czynności wobec niej. Po tym dodała że musiałbym ją dosłownie związać a za mały jestem. To był w sumie koniec. Od tamtego czasu łaskotałem przez lata, sporo kobiet, życie normalnie się toczyło. Jednak to z ciocią czasem wraca w mojej głowie, co raz częściej, słowo związać itp. Choć przypadkowe, dały mi wyobrażenie sytuacji w której miałbym całkowitą kontrolę. Czyli ja zaczynam łaskotki i kończę itd.

Pytanie moje brzmi co robić z tą myślą od lat niespełnioną. Może porozmawiać z ciocią szczerze? Wyjaśnić to i na koniec ją wyłaskotać tak jak wtedy zaplanowałem?

Jeśli to coś da by mi pomóc, to ona na pewno w tym pomoże.

Wiem że życie dziwnie się układa, proszę o wyrozumiałość, sam chwilami nie rozumiem siebie. Pozdrawiam serdecznie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×