Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam od rok biorę tabletki , na początku był to vibin , który mi nie dopasował i lekarz zmienił na vines. Pierwsze opakowanie ok , drugie kilka dni przed tabletkami placebo wystąpiły plamienia potem w przeprawie normalnie miesiączka . A w  trzecim opakowaniu w tabletkach placebo nie wystąpiło normalne krwawienie a tylko bardzo skąpe brązowe plamienie , gdzieś tam z delikatną bardzo małą ilością  krwi natomiast z objawami jak przy normalnym okresie , ból nóg , brzucha itp . Teraz mam zaczynać czwarte opakowanie i co o tym myślicie czy to normalne ? Nie mogę się dodzwonić do swojego ginekologa . Dodam że nie pominęłam żadnej tabletki , zawsze o tej samej porze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vines to tabletki o niskim poziomie hormonów, a do tabletek organizm przyzwyczaja się nawet do 6 miesięcy. Krwawienia w cyklu mogą się pojawiać, okres będzie skąpy bo do tego prowadzą tabletki (m.in. nie ma owulacji). Z opisu wynika, że jest wszystko ok aczkolwiek może być tak, że ta dawka hormonów jest na Ciebie za niska i należałoby zmienić znowu tabletki z wyższą dawką. Ja byłam ponad rok na vines i było super, po tym roku zaczęły mi się plamienia w trakcie cyklu więc musiałabym zmienić na „mocniejsze” tabletki albo zmienić metodę antykoncepcji. Ja akurat zmieniłam na wkładkę w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to do 6 opakowania na spokojnie, musi się ustabilizować wszystko, gorzej jakby przy placebo nic nie występowało. Jak obawiasz się, że pigułki nie działają, jak powinny, to nie zaszkodzi stosować dodatkowej ochrony mechanicznej, np. diafragmy Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brązowe plamienie prawdopodobnie wystąpiło z odbytu. Ból brzucha prawdopodobnie z powodu zatwardzenia, stąd też tylko brązowe plamienie a nie tak jak u zdrowej kobiety brązowe duże paski. Sprawdź jeszcze czy wystąpiły bambaryły, jeżeli tak to na pewno mam racje (bambaryły- łac. Włosy z dupy z kawałkami kupy) proponuje czopki parafinowe. Dla oszczędności możesz sobie umieścić w odbicie gromnicę z pierwszej komunii świętej, najlepiej zapaloną. Nie ma za co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Sofijja napisał:

nie wiem, z hormonami to nigdy nic nie wiadomo, dlatego ja używam testera Afrodyta, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia 😉

Ile płacą za reklamę?

Jak bkerzesz tabsy to nie ma dni płodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Sofijja napisał:

dlatego nie biorę tabletek, nie dostaje kasę za reklamę, ale mam prawo chyba podzielić się formą antykoncepcji jaką używam. Koncern farmaceutyczny tabletek Vines, też płaci użytkownikom forum, za to, że o nich mówią ??? używam testera Afrodyta i jestem z niego zadowolona, tak samo jak niektóre użytkowniczki tabletek antykoncepcyjnych

Dziewczyny biorące tabletki nie wchodzą we wszystkie tematy po kolei nie czytając o co chodzi i nie reklamują na bezczela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny aż mi Was skoda czytając jak cieżko musicie kominować żeby kochać się te 5, 15 może 30 minut i to pewnie raz lub dwa w tygodniu, miesiącu. Dlatego ja wyszedłem naprzeciw jako samiec i poddałem się "wazektomii" i mogę szaleć i szaleć a radość partnerem nie do opisania.

I Wy też musicie swoich do tego a nie rozwalacie sobie organizmy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fascynacji tabletkami, przecież ie ma zabezpieczenia przed chorobami i w ogóle przy infekcji. Dla kobiet dobrym rozwiązaniem jest diafragma Caya

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×