Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, AnnaMaria1982 napisał:

Nie pamiętam alee jestem zaskoczona ,że Agnieszka ma już taka duża córkę:) 

Zosia ma w serialu 15 lat, a aktorka która ją gra 16. Czyli ominęło Panią duże wydarzenie sprzed niespełna 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, AnnaMaria1982 napisał:

Po kilku  latach  obejrzałam kilka odcinków i stwierdzam że ten serial.jest dziwny. Bożena ma 3 małych  dzieci i co? W domu sielanka,zero stresu. Do tego dziadki ktorzy ciągle  zajmują się wnukami jakby nie mieli swojego życia. Jasiu nie pasuje do Weroniki.  No.i szkoda że rozwalili małżeństwo Agnieszki:( po co?  I ten Tymon....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Troje dzieci a ,,Miłoszek" dalej własne życie wokół siebie, treningi, siłownia, karate, filmy no życie tak nie wygląda, że wstaje się rano przy trójce dzieci i na śniadanie ktoś pyta czy zechcę kawy czy herbaty. Tymon? Fakt irytujaca postać, taki duży dzieciak, gdzie on do Agi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Slawek1977 napisał:

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Troje dzieci a ,,Miłoszek" dalej własne życie wokół siebie, treningi, siłownia, karate, filmy no życie tak nie wygląda, że wstaje się rano przy trójce dzieci i na śniadanie ktoś pyta czy zechcę kawy czy herbaty. Tymon? Fakt irytująca postać, taki duży dzieciak, gdzie on do Agi.

Gdyby pokazywali, że Miłosz na zmianę z Bożenką odprowadzają Alę do przedszkola itp. to serial byłby nudny. Dzisiaj nie będzie odcinka, bo jest debata o pandemii. Tomasz Stockinger wypowiedział się o "Polskim ładzie" w kontekście emerytur aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to oddala od rzeczywistości , zakłamuje ją, oczywiście nie skrajnie ale wydaje mi się śmieszne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Slawek1977 napisał:

ale to oddala od rzeczywistości , zakłamuje ją, oczywiście nie skrajnie ale wydaje mi się śmieszne.

 

Bo serial ma być atrakcyjny dla widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2022 o 14:12, Mala napisał:

Paweł jest OSTATNIA OSOBĄ do "obijania komuś pyska" bo w końcu zdradził swoją ciężko chorą żonę.

W serialu tak normalnie to mógł ją zdradzić 2 razy 1-szy jak pomagał matce chłopca chorego na zanik mięśni, a 2-gi ja podkochiwała się w nim ta psychopatka doktor Edyta z Topolina ( która chciała nawet przejechać Krystynę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marta1990 napisał:

W serialu tak normalnie to mógł ją zdradzić 2 razy 1-szy jak pomagał matce chłopca chorego na zanik mięśni, a 2-gi ja podkochiwała się w nim ta psychopatka doktor Edyta z Topolina ( która chciała nawet przejechać Krystynę).

Ale jej nie zdradził wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mala napisał:

Ale jej nie zdradził wtedy.

Niedługo w powtórkach będzie ten wątek z tym dzieckiem z zanikiem mięśni. Myślę, że gdyby nie sytuacja z Kotulanką to nie wymyślono by wątku zdrady i nie wprowadzono by postaci Wigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marta1990 napisał:

Postać Marczyńskiego nie została zmieniona, nadal jest kobieciarzem.

Nawet jest gorszy niż wcześniej; Irmina mu nawet ostatnio wytknęła że nigdy nikogo tak naprawdę nie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mala napisał:

Nawet jest gorszy niż wcześniej; Irmina mu nawet ostatnio wytknęła że nigdy nikogo tak naprawdę nie kochał.

W starych odcinkach miał romans z ginekolog Kuleszą i pielęgniarką Grajewską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Marta1990 napisał:

W starych odcinkach miał romans z ginekolog Kuleszą i pielęgniarką Grajewską.

I jeszcze dużo później - z pracownicą Beaty w jej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mala napisał:

I jeszcze dużo później - z pracownicą Beaty w jej firmie.

Po romansie z Grajewską dostał wylewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie naszła refleksja odnośnie Julii Królikowskiej i jej bohaterki Kasi Lubicz:

Jak Julia skończy medycynę, zrobi specjalizację i zostanie lekarzem, to raczej nie będzie już miała czasu na granie w serialu.

A skoro jej bohaterka Kasia odnowiła właśnie kontakt ze swoją pierwszą miłością - Dominikiem (który teraz jest marynarzem) to pewnie wątek Kasi skończy się tak że ona i Dominik się pobiorą, w podróż poślubną pojadą w rejs dookoła świata, a potem ostatecznie zamieszkają na Wybrzeżu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mala napisał:

Taka mnie naszła refleksja odnośnie Julii Królikowskiej i jej bohaterki Kasi Lubicz:

Jak Julia skończy medycynę, zrobi specjalizację i zostanie lekarzem, to raczej nie będzie już miała czasu na granie w serialu.

A skoro jej bohaterka Kasia odnowiła właśnie kontakt ze swoją pierwszą miłością - Dominikiem (który teraz jest marynarzem) to pewnie wątek Kasi skończy się tak że ona i Dominik się pobiorą, w podróż poślubną pojadą w rejs dookoła świata, a potem ostatecznie zamieszkają na Wybrzeżu. 🙂

Możliwe. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapytana o to dlaczego Julii nie ma w show-biznesie odpowiedziała cyt. " Jak się chce obrzydzić dziecku te zawody aktorskie należy je od dziecka prowadzić na plan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Białorusi umrze ojciec Mildy. Pawełek pójdzie z Zuzą na swoją studniówkę. Czesia poważnie zachoruje i znajdzie swoją miłość z liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2022 o 18:50, Mala napisał:

Taka mnie naszła refleksja odnośnie Julii Królikowskiej i jej bohaterki Kasi Lubicz:

Jak Julia skończy medycynę, zrobi specjalizację i zostanie lekarzem, to raczej nie będzie już miała czasu na granie w serialu.

A skoro jej bohaterka Kasia odnowiła właśnie kontakt ze swoją pierwszą miłością - Dominikiem (który teraz jest marynarzem) to pewnie wątek Kasi skończy się tak że ona i Dominik się pobiorą, w podróż poślubną pojadą w rejs dookoła świata, a potem ostatecznie zamieszkają na Wybrzeżu. 🙂

No mogliby zrobić tak, że Kasia wyjdzie za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

 

 

1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

Myślę, że Czesia będzie w ciąży.

Czy ja wiem? O najważniejszym objawie ciąży - zatrzymaniu się miesiączki - nie powiedziała 🙂

Nie rozumiem po co Michał miałby jechać na pogrzeb ojca Mildy? Przecież nawet go chyba nie znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mala napisał:

 

Czy ja wiem? O najważniejszym objawie ciąży - zatrzymaniu się miesiączki - nie powiedziała 🙂

Nie rozumiem po co Michał miałby jechać na pogrzeb ojca Mildy? Przecież nawet go chyba nie znał.

Jako jej rzekomy narzeczony. Jeszcze 70 odcinków do jubileuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z braku czasu zatrzymałam się na odcinkach z okolicy nowego roku. 

Może dziś uda mi się nadrobić odcinki online 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, otyla_33_otyla napisał:

Ja z braku czasu zatrzymałam się na odcinkach z okolicy nowego roku. 

Może dziś uda mi się nadrobić odcinki online 

Stare są ciekawsze na koniec 3-ego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta była kochanka od Jacka, taka starsza porobiona, powiedziała że była z Jackiem dawno temu. Możliwe że wtedy jeszcze nie było na świecie Pauliny tej obecnej żony od Jacka. 

To ile Jacek ma lat? A ile jego żona? Wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

Ta była kochanka od Jacka, taka starsza porobiona, powiedziała że była z Jackiem dawno temu. Możliwe że wtedy jeszcze nie było na świecie Pauliny tej obecnej żony od Jacka. 

To ile Jacek ma lat? A ile jego żona? Wtf

Jacek ma 49 lat, a Paulina max 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to faktycznie jest duża różnica wieku. Ale. I tak wychodzi na to że Jacek miał 14lqt gdy miał romans? Bo ona powiedziała, że możliwe że Paulinka jeszcze nie była na świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero na etapie odcinków gdzie Jacek ćwiczy na korcie i nie ma czasu dla rodziny. 

Jeszcze trochę tych odcinkkw. Muszę nadrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

A to faktycznie jest duża różnica wieku. Ale. I tak wychodzi na to że Jacek miał 14lqt gdy miał romans? Bo ona powiedziała, że możliwe że Paulinka jeszcze nie była na świecie 

Trochę przesadzili.

 

12 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

Jestem dopiero na etapie odcinków gdzie Jacek ćwiczy na korcie i nie ma czasu dla rodziny. 

Jeszcze trochę tych odcinków. Muszę nadrobić. 

Prawdę mówiąc nie ma na co patrzeć, byle doczekać do 4000 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×