Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Exstremikxx

Powiększanie członka

Polecane posty

 Hej , mam pewien dylemat , dotyczy on powiększenia penisa. Naczytałem się w internecie o żelach , pompkach próżniowych i różnego rodzaju ćwiczeniach na powiększenie penisa, ale są one kiepskimi metodami , a na dodatek szkodliwymi. Ostatnimi czasy rozważam zakup ekstendera do powiększenia penisa . Nie jestem ani trochę zadowolony z swojego rozmiaru, i chciałbym powiększyć go o te chociaż 2,3 cm. Wiem że zaraz pojawią się żarty w komentarzach , ale jestem niedoświadczony w tej sprawie dopiero co po 18 jestem. Pytanie skierowane raczej do Panów, czy efekty są stałe, ile mniej więcej czasu trzeba go nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Exstremikxx napisał:

 Hej , mam pewien dylemat , dotyczy on powiększenia penisa. Naczytałem się w internecie o żelach , pompkach próżniowych i różnego rodzaju ćwiczeniach na powiększenie penisa, ale są one kiepskimi metodami , a na dodatek szkodliwymi. Ostatnimi czasy rozważam zakup ekstendera do powiększenia penisa . Nie jestem ani trochę zadowolony z swojego rozmiaru, i chciałbym powiększyć go o te chociaż 2,3 cm. Wiem że zaraz pojawią się żarty w komentarzach , ale jestem niedoświadczony w tej sprawie dopiero co po 18 jestem. Pytanie skierowane raczej do Panów, czy efekty są stałe, ile mniej więcej czasu trzeba go nosić?

Powiem tak- nie znam się na wydłużaniu czegoś takiego, ale...

Ten sprzęt ma ci służyć przez wiele lat, chcesz większego idź do specjalisty- są zabiegi na powiększenie przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2021 o 23:28, marinero napisał:

.Poza tym wybieraj sobie zawsze partnerke o ok pol glowy nizsza od ciebie bo twoj wacek bedzie zawsze jej pasowal 🙂 wielkoscia 🙂 a jak nie ! to szukaj o glowe niszej 🙂 

haha dobre:)  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiększenie o 2-3 cm jest dość spora ingerencja w przyrodzenie czy na pewno warto ryzykować   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale No nie czaje jednego po co ludzie sami się wpędzają w kapleksy, rozmiar stopy też tobie nie pasuje albo rozmiar dłoni??  I będziesz szukać na necie metody by powiększyć 🤣😅 ja np mam rozmiar jaki mam i tego nie zmienię bo po co 🤣😅 jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykład dla mnie osobiście najistotniejsze jest to, na co mężczyzna sam ma wpływ. Jeśli nie ma on żadnego pomysłu na grę wstępną, to wielki penis niewiele mu pomoże.

Edytowano przez AnkaMakowska
ukrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenia są nieszkodliwe, a skuteczne zwłaszcza przy zachowaniu systematyczności.  Wszelkie pigułki to produkty typu "daj nam kasę, a zdemolujemy ci wątrobę".  Ponoć kwas hialuronowy jest prosty, ale drogi i tylko na parę miesięcy oraz głównie na grubość, nie na długość.

To są znalezione przeze mnie "mondrości z internetuf", bo nie bawiłem się w nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na powiększanie najlepiej działa dotyk zgrabnej kobiety. Ledwo dotknie to robi sie wiekszy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×