Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 20

Polecane posty

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:

Paulinko, dobry filmik wybrałaś na zapoczątkowanie nowego wątku 👍. Nieustannie mnie rozśmiesza :classic_biggrin:.

Grażynko, dzięki, ze zaczęłaś odliczanie do Nowego Roku :classic_smile:. U mnie za oknem już głośno i rozpoczęły się kolorowe ćwiczenia na niebie 🎆🎇.

Bawcie się wszyscy dobrze 🕺💃🍾🥂🎶, ja tym razem będę się oszczędzać i raczej kurować, żeby nie chorować za długo.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dużo zdrowia dla nas wszystkich :classic_smile:.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim w Nowym Roku😘👋🎇🥂🍾

Wczoraj przepadłam, a póżniej nie udało mi się złożyć Wam życzeń 😊

Dziękuję Wam za życzenia i obrazki 😁😘

 

 Gromadko❣️ 😃😊😘

Kiedy Nowy Rok nadchodzi,
kieliszeczek nie zaszkodzi.
Kufel piwa to za mało,
Litr szampana by się zdało.
Trzeba opić wszelkie troski,
By następny rok był boski. 🍾🥂🎇


Wszystkiego najlepszego w 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣‼️  😁😄😃

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2017/12/2092c95be76cdb52ca245d922059da42.jpg


 

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu🙂

Odpowiedziałam Ci w innym temacie, że wstawię tutaj wpisy o MiP😉 Pamiętam o tym. Wolałam jednak zaczekać, by ten anonimowy znowu  nas nie zablokował w okresie noworocznym...

Zdrowiej szybko! 😘💗💗💗

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiP


W Notatniku znalazłam dwa opisy odcinków i obiecany wpis do Basi😉

A na odstresowanie nadrobiłam odcinek, który był przed Sylwestrem 😛 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiP

 

Mehdi powinien dobudowaić piętro, wtedy nie będzie problemu z pokojem dla jego dzieci i siostrzenicy, i  jeszcze zadowoli pyskatą siostrę 😂

Pielęgniarka jest w ciąży, ojcem dziecka jest Mehdi! Gratulacje! 😛👋👋

Mehdi przygarnął dziecko z ulicy, więc z dzieckiem sąsiadki chyba nie będzie problemy? 🤭

Zeynep też zostanie mamą, ale jej dziecko jest duże, jednak trochę młodsze niej, a konkretnie to bardziej są siostrami 😂 

Czekam aż inna mamusia dotrzyma gróźb rzucanych pod adresem pyskatej córki i w końcu wyda ją za mąż z pomocą Sułtanki od złotych monet🤑, albo odeśle do ciotki🤪 🦵👋 (cioteczka budzi postrach, więc nadaje się do straszenia dzieci 😛👍)

Miło by było, gdy tej pyskatej trafiła się szwagierka pokroju Mukaddes 🤣 

Emine posmakowała drogiego deseru i ma apetyt na więcej frykasów 😋😛 Faruk w zamian za informacje o Zeynep zaprosi ją w lepsze miejsca 🤩 🤑

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiP

 

Biedny tatuś Bajran (?) musi znaleźć pracę... 😭

I jeszcze ta jego przemowa przy pieczonych kasztanach o ojcostwie😂 (skąd mu się wzięła taka mądrość? 😜

 

Mehdi postanowił nie spać w jednym łóżku z Zeynep... a i tak spał 😂 (to był wyjątek, bo rozkładana amerykanka już czeka na wstawienie do małżeńskiej sypialni🤭

 

Emine kocha Zeynep, nie chce donosić na nią Farukowi, ale jednak będzie donosić😆 

Nie chce pracy przez jego protekcję, ale znajomość z nim, to też niezły układ 😛 (oczywiście wszystko w tajemnicy przed przyjaciółką 🤭)

 

Benal była na badaniu USG - jest w ciąży od 8 tygodni. 

Ameryka musi zaczekać... 😭Ekrem, bogaty tatuś, nie zabierze swojej małej córki do USA 😭 

O swojej starszej córce też pamięta -  zrobił świństwo Mehdiemu, bo to on doniósł na niego 😡 

 

Śniadanie Zeynep... Było jakby luksusowo😂  Pyskata zajadała się awokado, bo jest dobre na cerę 😅 

A mnie ciekawiło - kto w końcu poczęstuje się omletem, którego chyba każdemu podsuwali pod nos 😜 

 

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu 🙂

To ten mój wpis przepadł w poprzednim wątku GF. Nie jest to cały komentarz, bo później edytowałam go na stronie, a teraz tego już nie odtworzę 😉

 

MiP

Ja już nadrobiłam zaległe przedświąteczne odcinki - Mehdi dowiedział się od Patyczaka, że Zeynep spotkała się z bogatym bufonem (Farukiem), a ten dał jej paszport. Mehdi chciał uprzedzić krok Zeynep, bo myślał, że żonka go zostawi, dlatego dał jej wybór, więc ta wybrała. Rozwiodą się (przecież to jest takie proste)  Zeynep pojechała na lotnisko spotkać się z Farukiem, ale nie po to, żeby z nim wyjechać do Londynu, ale powiedzieć, że nareszcie podjęła ważną dla siebie decyzję (ślub z Mehdim nie był ważną dla niej decyzją😂): zostaje i będzie żyć z rodzicami...  O tym oczywiście Mehdi nie wiedział. Był pewny, że Zeynep wyjechała (ale czekał na nią i dopytywał w areszcie, oczywiście niedosłownie 😛

Zeynep szybko dowiedziała się o aresztowaniu Mehdiego... Została bohaterem tego domu, bo w książkach schowanych pod łóżkiem znalazła paragraf, który uwolnił Mehdiego od zarzutów 👏😆 (nawet doświadczony prawnik by sobie z tym nie poradził 🤭) Zeynep chciała nawet olać egzamin, bo tak walczyła o Mehdiego 😁

Najlepsze było to, kiedy na komisariacie pokazała legitymację studencką, bo powiedziano jej, że do Mehdiego mógł wyjsć tylko prawnik🤣 Jako żona też mogła wejść do aresztowanego😝 Ostatecznie stchórzyła i nie widzieli się 😭

 

W międzyczasie Zeynep odwiedzała Patyczaka (już wiemy, że dziewczyna ma na imię Dilara) w domu dziecka. Mehdi też przychodził ją odwiedzać,  aż w końcu postanowili adoptować Patyczaka. 

 

Mehdi i Zeynep wcześniej zawarli umowę - przez rok będą żyć razem. 

 

*Mogłam coś pomieszać, bo oglądałam z przerwami 😅

 

Basiu 😀

Znajomość Mehdiego i pielegniarki już zaowocowała 🤭

Benal, to ta pielęgniarka, ucieszyła się na myśl o bobasie z Mehdim, bo uważała ich związek za coś więcej, niż bliższą sąsiedzką znajomość (czy u nich tak wyglądają sąsiedzkie znajomości? 😜) . Jego matce nie podobał się ich „związek”, dlatego sama znalazła żonkę synkowi.  Teraz Benal osobiście przyszła powiedzieć Mehdiemu o dziecku, i to w jego domu. Oczywiście spodziewała się rozwodu Mehdiego i Zeynep, ale dowiedziała się, że oni też zostaną rodzicami 😁 

Czy Benal  tak to zostawi? Nie wygląda na złośliwą babę, ale teraz jest w ciąży, więc nic nie wiadomo... 

 

Cyt. „I co? - on (Mehdi) nie uważa, że powinien jej jakoś wyjaśnić fakt, że poślubia inną kobietę? Oj nieładnie panie Mehdi! Zrobił coś bardzo podobnego do uczynku Zeynep.. Chyba są siebie warci.”

 

Po swoich zaręczynach Mehdi czuł potrzebę powiedzenia Benal o ślubie z Zeynep, czyli Benal coś dla niego znaczyła, ale teraz nie widzi potrzeby wyjaśnienia Zeynep, kim była dla niego sąsiadka-pielęgniarka. On chce to ukryć.

Jego matka powiedziała, że oni zerwali jeszcze przez zaręczynami Mehdiego z Zeynep. 

To przecież niczego nie tłumaczy. Jednak nadal mieszkają blisko, widują się, więc takie sprawy w końcu się wydadzą, a wtedy będzie nieprzyjemnie... 

 

Basiu, pamiętajmy, że w Turcji mężczyznom można o wiele więcej, niż kobietom 🤭😉

Oczywiście to go nie tłumaczy. Z szacunku do Zeynep powinien jej powiedzieć o jego relacji z Benal. Zeynep żałowała, że milczała o Faruku, a póżniej brnęła w kłamstwo. Mehdi chyba niczego nie wyciągnął z tej lekcji...

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MiP 19 (oglądałam na VOD 😅

 

Bogaci rodzice tylko zmarnowali paliwo na przyjazd do Zeynep 😜

 

Bajram też myśli o swojej jedynej córce 😂 Pierwsza odmowa w sprawie pracy i  już się poddał, i równie szybko się pocieszył🤪🍺 (Ważne, że spróbował! 😅

 

Tak myślałam, że pijany Bajram wtoczy się do domu podczas wizytacji opieki społecznej... 😡

(Brawo dla tatusia! 👏Pochwały na pewno dostanie 😡🥊)

 

(W tym odcinku okazało się Zeynep na 23 lata! 😅 Basiu, na nic były nasze obliczenia 😂

 

Nie wierzę!!!

Pyskata siostra miała łzy w oczach podczas pożegnania rodziny z Patyczakiem! 🤭

 

Bajram już się namieszkał pod dachem zięcia 😛 W końcu czas się usamodzielnić! Pani matka,  Zeliha (?), pokazała mu drzwi🦵👉 👋👋😂👏

 

Poszanowanie cudzej korespondencji/dokumentów po turecku - czyli wsadzanie nosa w nie swoje sprawy! 🤬

Zeynep nie chciała, a jednak przeczytała wyniki USG Benal😜

(Dobra z niej będzie prawniczka! 🤣👏

 

Ze wspomnień Benal wiemy, że Mehdi nie miał w planach ślubu z nią... 😬(Oczywiście sypianie z nią, to zupełnie inna sprawa 🤣

 

Ciekawe co załatwi Mehdi u Ekrema... ? (A może jego załatwi? 🥊🤭)

 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:

Moje wkroczenie w Nowy Rok 2022 było naprawdę trudne. Już dawno tak mocno nie chorowałam. No i obawy, że zachorowałam NA WIADOMO CO :classic_huh:, bo objawy mogły na to wskazywać. Na szczęście wyniki dwukrotnego testowania z odpowiednim odstępem czasowym, to wykluczyły. Zachorowaliśmy z mężem na inną wirusówkę. Mąż tydzień przede mną i dość lekko los się z nim obszedł. Ze mną było dużo gorzej. Tonęłam w katarze i kaszlu, temperatura nie wyższa niż 38, jednak też dawała się we znaki. Wczoraj nastąpił jakby przełom i czuję dzisiaj, że  jest dużo lepiej, mimo kaszlu, który pewno jeszcze jakiś czas potrwa. Ale to już inny kaszel! :classic_smile:  Rok rozpoczął się chorobą, ale mam nadzieję, że dalej będzie już tylko dobrze, czego sobie i Wam również najserdeczniej życzę .

Dziękuję Wam za świetne żarciki w związku z postanowieniami noworocznymi a Tobie Paulinko za obiecaną relację z nieoglądanych odcinków MiP. Najważniejsze są dla mnie Twoje trafne i dowcipne  komentarze.

W tym odcinku okazało się Zeynep na 23 lata!  Basiu, na nic były nasze obliczenia

Rozdzielałyśmy włos na czworo, a tu taka niespodzianka :classic_biggrin:

Zeynep nie chciała, a jednak przeczytała wyniki USG Benal

(Dobra z niej będzie prawniczka!)

Bez złamania tajemnicy korespondencji nie ma mowy, żeby serial był dobry 😂

Ze wspomnień Benal wiemy, że Mehdi nie miał w planach ślubu z nią...  (Oczywiście sypianie z nią, to zupełnie inna sprawa)” 

No, proszę, a Mehdi to miał być taki nietuzinkowy bohater :classic_smile:.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋Basiu😀

Zdrówka życzę i szybkiego powrotu do formy☺️

https://pbs.twimg.com/media/ETLhgo8WsAY7yPf.jpg

👋KO😀

Dzięki za MiP🍺

cyt.,,Ciekawe co załatwi Mehdi u Ekrema... ? (A może jego załatwi? 🥊🤭 )'' Niestety, Mehdi jako mąż Zeynep musi zachowywać się w cywilizowany sposób😄 Na razie pobawił się w detektywa i wytropił córkę i przyjaciółkę Ekrema w szpitalu. Nawet usłyszał, że mała mówi do niego ,,tata'' 😱 Na pewno coś z tą wiedzą zrobi, ale nie tym razem. Teraz musi tak wyprowadzić Zeynep, żeby nie zobaczyła swego ,,tatusia z rodzinką''😎 A co ona tam robiła? Wersja dla Mehdiego: migrena. A naprawdę ratowała Benal przed podjęciem złej decyzji🤰Przy okazji przyznała się, że jest z Mehdim tylko ze względu na Dilarę i nie żyją ze sobą jak małżeństwo. Po tej informacji Benal już wie co ma robić, Zeynep może sobie iść do domu🙄 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór zabłąkana Ekipo moja! 😉

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!

Dużo zdrowia! W szczególności dla Basi!

Podziękowania dla wytrwałych pracusiów - GRY i KO!

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

 

M.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😃

Aa 😁👋

We wtorek trzeba mieć humorek 😁

https://www.xdpedia.com/obrazki/to_dopiero_wtorek_38275.jpg

 

MiP

Dzięki za opis🍺😘

”Niestety, Mehdi jako mąż Zeynep musi zachowywać się w cywilizowany sposób” 
Biedny Mehdi 😅 

„Po tej informacji Benal już wie co ma robić, Zeynep może sobie iść do domu” 
Szkoda, że Benal nie była szczera do końca z Zeynep. Ciekawe jaką wtedy dostałaby radę od żony Mehdiego?  🤭


>
Basiu 😃

Dobrze, że masz się lepiej 😃🤗

MiP

Nietuzinkowy Mehdi zaskakuje nas, nie tylko pozytywnie 😁

Na zachowanie Zeynep czasem przecieram oczy ze zdziwienia 🤭 Na studiach ma chyba przerwę, bo ostatnio tam nie chodzi 😂  I jak dla mnie - Zeynep nadal jest mało wyrazistą główną bohaterką. 
>
GRA 😃

Dzięki za piękne przeboje Seweryna Krajewskiego i Czerwonych Gitar 😘💐👏

>
Michałku 😃

Dzięki za życzenia! 😃👋👋

Nawzajem!!😁🥂🍾

 

Przyłączam się do pytania GRY o serial „Miłość i Przeznaczenie” 😄👍

>
Udanego wtorku WszystkiM😁👋👋

https://www.weekendowo.pl/files/thumbs/movies/cc8d4e1ba5a10021557b4ad61e00c09f.7ef2d2dce7361f89305849fc8bda7837.jpg

 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa 😃👋

>
MiP 20

Cywilizowany Mehdi załatwi sprawę z tchórzem Ekremem po swojemu, w sposób cywilizowany💪🥊😛 

(Przecież Mehdi to niespotykanie spokojny człowiek😜 )

 

Jakie to miasto jest małe... 😂 W jednym szpitalu była Zeynep z Benal, Mehdi z kumplem i Ekrem z drugą rodziną... Drama na maxa 😂

 

Bajram dostał drugą szansę od życia... 😬 Ciekawe co teraz zrobi? Zmądrzeje? A może upije się ze szczęścia? 🤭

 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😃

GRA 😃👋

Na odstresowanie taniec się przyda 😘😁👍💃👯‍♀️🎵🎶🎵🎶🎶

 

P. S.
Widziałam ich już wczoraj.. 😬

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam...

MiP 21 😉

Sakine nareszcie znalazła siłę do ignorowania mężusia 🤭 Ale już dobrze go zna, dlatego spodziewa się, że za kilka dni wróci... jak bumerang 😁

(I pewnie wszyscy oberwą po du... głowie😛

 

Mehdi pocieszał Zeynep, a Benal pocieszała samą sobie i  bobasa w brzuchu 🤭 Pocieszanie szybko przyniosło efekt. Ona też znalazła siłę do walki... o tatusia dla dzidziusia. Jej mały szantażyk szybko przyprowadził miłą siostrę Mehdiego na wspólną herbatkę😅 Przyszła ciocia nie była zachwycona radosną nowiną 🤭

(Ładnie Benal dziękuje Zeynep za wsparcie i pomoc w zmianie decyzji 🤰🏻🤪

 

Bogata mamusia strzeliła focha na Zeynep😭 Na znak ogromnego żalu i rozczarowania przywiozła osobiście jej wszystkie ubrania i zabawki🤣 


Mehdi założył wyjściowy golf i ruszył w miasto... szukać teścia. Może być pijany lub trzeźwy, ważne, żeby się odnalazł 🙃

I jeszcze zaprowadził Zeynep na egzamin 😁 (To jest prawdziwy mąż! 😛😎

 

Emine chce zrobić z Faruka rycerza dla Zeynep 😜

(A jeśli on odnajdzie ojca Zeynep, to co wtedy się stanie??? Ciekawa jestem tego planu😅)

 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra😀

Dzięki za dobranockę🌹

KO😀

Dzięki za MiP🍺 Też oglądałam😊

Bayram wyszedł i nie wiadomo kiedy wróci 😱  Może wsiadł do pociągu byle jakiego?🤔 (Chociaż pociąg to on ma... do🍾🤭) Mamusia potrzebowała dwóch aut do przewiezienia rzeczy Zeynep. (Nie prościej było ciężarówką?) Takiego posagu cały naród będzie jej zazdraszczał🤣 Szkoda, że Benal wybrała  spokojniejszą siostrę do przekazania radosnej nowiny. Ta druga na pewno bardziej by się ,,ucieszyła ''🤪

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×