Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

co tydzien cos bylo a niw pamietam kiedy miala ta sytuacja miejsce;)

Zajmij się dziecko nauką, bo jak widać te zdalne Ci nie służą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

? nie potrafie sobie przypomniec po prostu i co w tym zlegoxd ty pamietasz swoj kazdy stosunek?;)

Tak. Jak już współżyliśmy bez zabezpieczenia i byly szanse na ciążę, to wpisywałam w kalendarz. Na dodatek liczyłam kiedy były dni płodne, żeby wiedzieć. Nic nienormalnego. Na pewno nie przestrzeliłabym o 3 tygodnie daty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

co tydzien cos bylo a niw pamietam kiedy miala ta sytuacja miejsce;)

No jakbym miała ryzykowną sytuację, a nie chciałabym być w ciąży to bym sobie zapisała datę, żeby wiedzieć, kiedy robić test... i kiedy jest miesiączka, żeby sobie chociaż policzyć czy to były dni płodne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okres się spóźnia 4 dzień, zrobiłam dziś rano test i negatywny, ale może za wcześnie jak te zbliżenie mogło mieć miejsce w tamtą sobotę/niedziele..

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

okres się spóźnia 4 dzień, zrobiłam dziś rano test i negatywny, ale może za wcześnie jak te zbliżenie mogło mieć miejsce w tamtą sobotę/niedziele..

Czy Ty naprawdę jesteś tak głupia? Czy udajesz? Bo nie wierzę, że istnieją tak mało inteligentne osoby jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Migotka95 napisał:

Czy Ty naprawdę jesteś tak głupia? Czy udajesz? Bo nie wierzę, że istnieją tak mało inteligentne osoby jak Ty.

dlaczego niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kinia93934 napisał:

okres się spóźnia 4 dzień, zrobiłam dziś rano test i negatywny, ale może za wcześnie jak te zbliżenie mogło mieć miejsce w tamtą sobotę/niedziele..

Wiesz cokolwiek, COKOLWIEK o kobiecym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

dlaczego niby?

Po pierwsze. Sam tytuł postu - ciąża przez palcówke - już sam tytuł, mówi, że nie jesteś zbyt bystra. Po drugie samo pisanie przez Twoja osobę podobnych postów na forum, o identycznej tematyce również świadczy o całkowitym braku jakiekolwiek wiedzy na temat kobiecego cyklu, nie wspominając już o wiedzy na temat płodności. Po trzecie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Migotka95 napisał:

Po pierwsze. Sam tytuł postu - ciąża przez palcówke - już sam tytuł, mówi, że nie jesteś zbyt bystra. Po drugie samo pisanie przez Twoja osobę podobnych postów na forum, o identycznej tematyce również świadczy o całkowitym braku jakiekolwiek wiedzy na temat kobiecego cyklu, nie wspominając już o wiedzy na temat płodności. Po trzecie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. 

po prostu chcialabym odpowiedzi na moje pytanie a nie opierniczanie mnie. rozumiem, że zaśmiecałam forum i głupie to było. ale serio się boję i nadal mam brak odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Foko Loko napisał:

Wiesz cokolwiek, COKOLWIEK o kobiecym cyklu?

czyli test za wcześnie mam rozumieć tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kinia93934 napisał:

po prostu chcialabym odpowiedzi na moje pytanie a nie opierniczanie mnie. rozumiem, że zaśmiecałam forum i głupie to było. ale serio się boję i nadal mam brak odpowiedzi

Gdybyś była chociaż ciut bystrzejsza i bardziej inteligentna nie zadawałabys tych pytań. NIE JESTEŚ W CIAZY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kinia93934 napisał:

czyli test za wcześnie mam rozumieć tak?

Ale ja serio pytam, ile masz lat?

Weź podręcznik do biologii, rozdział o układzie rozrodczymni sobie poczytaj kiedy są dni płodne, kiedy owulacja  kiedy jest ryzyko, kiedy nie ma, jak się zabezpieczać i potem jak już wtloczysz to do głowy to baw się z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Foko Loko napisał:

Ale ja serio pytam, ile masz lat?

Weź podręcznik do biologii, rozdział o układzie rozrodczymni sobie poczytaj kiedy są dni płodne, kiedy owulacja  kiedy jest ryzyko, kiedy nie ma, jak się zabezpieczać i potem jak już wtloczysz to do głowy to baw się z facetem.

Jak z tego podręcznika zrozumie tyle co z odpowiedzi na forum to szans na najmniejszą poprawę myślenia nie widzę. Ciekawe czy ten jej chłopak jest tak samo bystry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Foko Loko napisał:

Ale ja serio pytam, ile masz lat?

Weź podręcznik do biologii, rozdział o układzie rozrodczymni sobie poczytaj kiedy są dni płodne, kiedy owulacja  kiedy jest ryzyko, kiedy nie ma, jak się zabezpieczać i potem jak już wtloczysz to do głowy to baw się z facetem.

no ok dzięki za radę 😉 ale to jest forum zapytałam o ryzyko tylko na które odp nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kinia93934 napisał:

no ok dzięki za radę 😉 ale to jest forum zapytałam o ryzyko tylko na które odp nie dostałam.

No i nie dostaniesz bo ryzyko zależy od tego KIEDY ta sytuacja wystąpiła. A jak Ty nie wiesz, to możemy Ci ze szklanej kuli wróżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Wydaje mi sie, ze w waszym przypadku najlepszym rozwiazanime jest wazektomia no chyba, ze partner robi eksperyment czy mozna zaplodnic przed bokserki.  Ja jednak bardzo prosilabym o wazektomie.  Jeszcze lepiej jakbyc wyjechala gdzies i podwiazala sie.  Nie wyobrazam sobie poziomu inteligencji waszych dzieci i wolalabym sie nie dowiedziec.

Tutaj ciaza bedzie na 100% jeśli dojdzie do normalnego stosunku, a nie przez bokserki.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Tutaj ciaza bedzie na 100% jeśli dojdzie do normalnego stosunku, a nie przez bokserki.

a czytasz ze zrozumieniem? walilam mu konia MIALAM REKE W SRODKU JEGO BOKSEREK, gdy dochodzil to wyjelam I MIALAM JA WILGOTNA OD PREEJKUKATU  i on chcial poprawic moja reke i dotknal jej i wlozyl palce do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

No i nie dostaniesz bo ryzyko zależy od tego KIEDY ta sytuacja wystąpiła. A jak Ty nie wiesz, to możemy Ci ze szklanej kuli wróżyć.

dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kinia93934 napisał:

a czytasz ze zrozumieniem? walilam mu konia MIALAM REKE W SRODKU JEGO BOKSEREK, gdy dochodzil to wyjelam I MIALAM JA WILGOTNA OD PREEJKUKATU  i on chcial poprawic moja reke i dotknal jej i wlozyl palce do pochwy

A ty czytasz ze zrozumieniem??? Nie jesteś w ciąży!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, kinia93934 napisał:

dni plodne

Ale skąd wiesz skoro nie pamiętasz, kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Foko Loko napisał:

Ale skąd wiesz skoro nie pamiętasz, kiedy to było?

nie pamietam kiedy miala miejsce TA SYTUACJA 😉 a zblizenia byly tydz temu dwa i trzy. tydz temu mialam dni plodne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinia93934 napisał:

a czytasz ze zrozumieniem? walilam mu konia MIALAM REKE W SRODKU JEGO BOKSEREK, gdy dochodzil to wyjelam I MIALAM JA WILGOTNA OD PREEJKUKATU  i on chcial poprawic moja reke i dotknal jej i wlozyl palce do pochwy

OD TEGO SIE NIE ZACHODZI W CIĄŻE GŁUPIA DZIEWCZYNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, kinia93934 napisał:

nie pamietam kiedy miala miejsce TA SYTUACJA 😉 a zblizenia byly tydz temu dwa i trzy. tydz temu mialam dni plodne 🙂

I za każdym razem wkładał Ci palce z preejakulatu, że wiesz na pewno, że któregoś tygodnia trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kinia93934 napisał:

nie pamietam kiedy miala miejsce TA SYTUACJA 😉 a zblizenia byly tydz temu dwa i trzy. tydz temu mialam dni plodne 🙂

Ale Ty nie jesteś w ciąży! Przestań zadawać te same pytania, bo odpowiedź jest jedna. NIE JESTEŚ W CIĄŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Migotka95 napisał:

OD TEGO SIE NIE ZACHODZI W CIĄŻE GŁUPIA DZIEWCZYNO.

Wiesz co, teoretycznie można. Tak jak pisałam wcześniej, jeżeli trafili w dni płodne, w gaciach faktycznie miał preejakulat albo spermę, bo właściwie kij wie, a potem prosto z majt jej wsadził palce w pochwę to ryzyko jest. Nie powiedziałabym, że jakieś mega duże, ale nie od takich rzeczy ludzie w ciąże zachodzili 😄

okres się jej spóźnia już ile? 4 dni? Test by raczej pokazał chyba, że owulacja się po prostu przesunęła. Im dłużej okresu nie ma tym większe ryzyko, że faktycznie wycelowali w owulację xD ale to musieliby być niesamowicie głupi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Foko Loko napisał:

Wiesz co, teoretycznie można. Tak jak pisałam wcześniej, jeżeli trafili w dni płodne, w gaciach faktycznie miał preejakulat albo spermę, bo właściwie kij wie, a potem prosto z majt jej wsadził palce w pochwę to ryzyko jest. Nie powiedziałabym, że jakieś mega duże, ale nie od takich rzeczy ludzie w ciąże zachodzili 😄

okres się jej spóźnia już ile? 4 dni? Test by raczej pokazał chyba, że owulacja się po prostu przesunęła. Im dłużej okresu nie ma tym większe ryzyko, że faktycznie wycelowali w owulację xD ale to musieliby być niesamowicie głupi 😄

no o to mi chodzi i cos czuje, ze niestety zaszlam…wczoraj robilam test i niby negatywny okresu brak i zadnych objawow tylko sutki bola gdy dotkne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kinia93934 napisał:

no o to mi chodzi i cos czuje, ze niestety zaszlam…wczoraj robilam test i niby negatywny okresu brak i zadnych objawow tylko sutki bola gdy dotkne ..

Ja ci odpowiem. Kiedy na palcach znajduje się sperma, lub preejakulat, a jest w tym czasie owulacja, to istnieje duża szansa na zajście w ciążę. Spóźnia ci się miesiączka 4 dni i zrobiłaś test. Większość testów 2 tygodnie po implantacji wykrywa ciążę. Mogą cię boleć piersi na okres, a okres się spóźnia, bo się stresujesz. Poczekaj 3-4 dni i zrób kolejny test. Jeśli nadal będziesz się obawiać, idź do laboratorium zrobić test z krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Unlan napisał:

Ja ci odpowiem. Kiedy na palcach znajduje się sperma, lub preejakulat, a jest w tym czasie owulacja, to istnieje duża szansa na zajście w ciążę. Spóźnia ci się miesiączka 4 dni i zrobiłaś test. Większość testów 2 tygodnie po implantacji wykrywa ciążę. Mogą cię boleć piersi na okres, a okres się spóźnia, bo się stresujesz. Poczekaj 3-4 dni i zrób kolejny test. Jeśli nadal będziesz się obawiać, idź do laboratorium zrobić test z krwi. 

no to ja nie rozumiem… raz ktoś mówi, że nie można raz, że można… 

ja mialam mokrą rękę od preejakukatu on tą rękę dotknął i robił palcówke… niby mowi, ze nie czul nic aby mial mokre cos no ale nie musial..na pewno dotknal… boze az placze 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×