Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Opiekunka22

Egzamin opiekunka dziecięca 2022

Polecane posty

Witam wszystkich.Czy są tu dziewczyny które podchodzą do egzaminu zawodowego Opiekunka dziecięca czerwiec  2022?  Kiedy macie egzaminy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Czy są tu dziewczyny które podchodzą do egzaminu zawodowego Opiekunka dziecięca czerwiec  2022?  Kiedy macie egzaminy? 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zdawałam egzamin teoretyczny 6 czerwca 2022 , udało się zdac 32/40🙂 praktyczny mamy 17 czerwca. Trzymam kciuki za wszystkie zdające 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pisemnym, praktykę mam 15-go.

Jeżeli nie miałyście jeszcze teoretycznego, to przygotujcie się na rzeź. U nas każda miała zupełnie inne pytania. Podobno takie coś było po raz pierwszy. Do tej pory była pula 40 pytań dla wszystkich w zmienionej kolejności, a teraz... Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2022 o 12:06, Orfelen napisał:

Jak poszło? Pytania testowe powtarzały się z poprzednich lat? 

Większość pytań była z poprzednich lat, ale pojawiły się też zupełnie nowe. Ja miałam takich nowych około 10. Jedyne co mi się udało zapamiętać to pytanie dotyczące instrumentów z grupy instrumentów Orrfa, które możemy podać 2 letniemu dziecku. ja strzelałam i strzeliłam źle. Te instrumenty, to wszystkie te drewniane: kołatki, grzechotki, kastaniety, tarki. Miałam też ustalić wzrost dziecka w oparciu o siatkę centylową (to akurat spoko było), było zdjęcie zabawki na patyku i wskazać, że to kukiełka. zdobyłam 34/40 punktów, więc spoko, choć czuję niedosyt 😉

A miał ktoś już egzamin praktyczny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź 😊 Dajcie znać jak będziecie po praktycznym. Trzymam kciuki ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłam w tym roku kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym na opiekun.net i warto było. Bardzo dobrze podana wiedza i uzuyskałam kwalifikacje jakich potrzebowałam. Materiały przerobione, praktyki zaliczone, właśnie rozsyłam CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×