Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xnellyx

Czy możliwa jest ciąża

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Ostatnio podczas okresu uprawiałam stosunek przerywany z chłopakiem. On zaraz przed orgazmem wyszedł ze mnie, ale przez dosłownie sekundę podczas wytrysku był bardzo blisko wejścia do pochwy, ale nie w środku . Czy jest możliwość zajscia w ciążę? Bardzo proszę o odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Xnellyx napisał:

Cześć dziewczyny. Ostatnio podczas okresu uprawiałam stosunek przerywany z chłopakiem. On zaraz przed orgazmem wyszedł ze mnie, ale przez dosłownie sekundę podczas wytrysku był bardzo blisko wejścia do pochwy, ale nie w środku . Czy jest możliwość zajscia w ciążę? Bardzo proszę o odpowiedź 🙂

Tak, są kobiety które zaszły w ciążę w trakcie miesiączki. Stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji, jak nie chcesz mieć dzjeci, to kup paczkę gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Xnellyx napisał:

Cześć dziewczyny. Ostatnio podczas okresu uprawiałam stosunek przerywany z chłopakiem. On zaraz przed orgazmem wyszedł ze mnie, ale przez dosłownie sekundę podczas wytrysku był bardzo blisko wejścia do pochwy, ale nie w środku . Czy jest możliwość zajscia w ciążę? Bardzo proszę o odpowiedź 🙂

Zgadzam się z koleżanką powyżej. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyji. W dni płodne jest możliwe zapłodnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wyznaczania płodności jest także bardzo dobry komputer cyklu Cyclotest MyWay, w którym tworzą się wykresy cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto robić pomiary poziomu lh. Fajny jest ten tester owulacyjny Afrodyta wielokrotnego użytku do kontroli płodności tak na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×