Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
klaudiak1993

Gangbang z BBW (piłkarze, budowlańcy albo garniturowcy)

Polecane posty

Kobieta BBW 28 lat chętna na gangbang z piłkarzami, budowlańcami albo garniturowcami. Lubię też oral anal a także klasyk, mam ciasna i płytka cipkę 

Jestem z Warszawy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, klaudiak1993 napisał:

Kobieta BBW 28 lat chętna na gangbang z piłkarzami, budowlańcami albo garniturowcami. Lubię też oral anal a także klasyk, mam ciasna i płytka cipkę 

Jestem z Warszawy

 

Ciasna i płytka to jest chyba twoja wyszukiwarka. Robisz noc poślubną? Nikt nie chce czekać na miejsce, pchają się ze wszystkich stron.... Acha i hasło napisz sobie na kartce, bo z pełnymi ustami źle się mówi🎆🎇powodzenia. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie zrozumiałam od razu. Szacunek, a ja jak głupia czekałam na malarza i kafelkarza prawie rok! Ale piłkarze? Nic nie umieją poza kopaniem i wiecznie przetrenowani⚽🍻💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Dobra, wygrałeś. Chociaż nie wiem dlaczego tak zareagowałeś na moje wpisy. Ale nick mówi mi :nie zadzieraj z perwersyjnie chudym... Sorki, szczupłym  poczuciem humoru. 🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Ale gornikow pominela. 😀

Mundurowi są tacy słodcy. Bo groźni wbrew pozorom i nieuchwytni. A niedostępność podnieca, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Jestem ,grozny ,nieuchwytny i niedostepny. 😈

 

Podniecilas sie ? 

😅

Tak. Wierzę w magię i wiem, że jesteś do uwiedzenia. Tyle, że ja czasu nie mam na romanse... Miłości szukam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Na kafe milosc? :classic_biggrin:

Ok , mam nadziej ze znajdziesz i bedziesz zakochana po uszy . Jest tu w czym wybierac. :classic_biggrin:

No. Na kafe. A co. Co prawda wpadł mi w oko jeden ale coś go nie widuję, więc na prędce szukam zastępstwa. No nie umiem żyć bez miłości wirtualnej. Żałuję, że jesteś dzieciaty i nic mi nie zaoferujesz. To tyle. Życz mi szczęścia i spełnienia w powodzeniu. 

Kurna, nie mam kawy bo zapomniałam kupić. To przez ciebie. Bo wczoraj wysłałeś mnie na bambus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

To teraz wysylam cie do sklepu,idz i kup kawe ,zrob dwie bo tez sie z checia napije. 😉

 

Ps. Ktory to bo mnie zaciekawilo.  😀

Już. Byłam. Kupiłam. Wróciłam. Proszę. ☕

Powiedzieć ci nie mogę który. To ryzykowne bo pełno tu kobiet gotowych mi go odebrać... Cierpię w samotności. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Siedem napisał:

Tak. Wierzę w magię i wiem, że jesteś do uwiedzenia. Tyle, że ja czasu nie mam na romanse... Miłości szukam. 

... maggia się przydaje, kucharek też, ale do zupy z nimi . Wystarczy jednak pojechać do Czech i tam dać się szukać, spragnionym "laski" a nie romansów,  magikom z krainy os. 🦧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gogo1234 napisał:

... maggia się przydaje, kucharek też, ale do zupy z nimi . Wystarczy jednak pojechać do Czech i tam dać się szukać, spragnionym "laski" a nie romansów,  magikom z krainy os. 🦧

Čeština je těžká, takže Česká Republika je mimo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś u nas prezydentem niejaki Wałęsa, pojechał z wizytą do Pragi a potem było sporo radości jak opowiadał publicznie, że dano mu na Hradczanach wielkie łoże i całą noc musiał szukać swoją Danutę 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, LoveSexOrgasm napisał:

Wow czyli zmarzlinki ? 😀 

Dzień dobry panu koledze. Jak się spało. Kafki czy herbatki do porannych wiadomości. O mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, LoveSexOrgasm napisał:

Dzien dobry , kawka oczywiscie. Spalo sie wysmienicie. 

Juz wiem ze dziadek byl z Czech. :classic_biggrin:

 

Nie no zart 😉

 

A jak pani sie spalo?

O. Czechy to piękny kraj, szczególnie miasto, w którym się wychowałam. Niedobrze, że żartujesz z mojego magicznego kraju... kawy nie będzie za karę. Zrób to sam. Adam Słodowy.

Spałam dobrze. Ciurkiem długo i bezboleśnie. Bezsennie i błogo. Zwiastuje to przekichany dzień, bo nic nie może przecież wiecznie trwać.

Zgrzeszyłeś owego dnia przeciw siedmiu... przyznaj mi się maleńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Nie zartuje , Praga jest sliczna ,a zmarzliki to jedyny wyraz jaki znam po czesku. 😀

Co do grzechow to sie przyznaje.

Dwa razy .😅

 

Ps. To jak z ta kawa ?

Tak. Uwielbiam dworzec w Pradze i lentilki. Nie mówiąc o knedlikach. Czy piwie, które wlewam w gardło obsesyjnie każdego wieczora. 

Który. Mówże człowieku. Kawa po.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Nie powiem i nie wstane ,tak bede lezal.😉

W tej chwili albo nigdy. Zawsze mam to czego żądam. A więc... 

Dobra. Idę się ubrać bo widzę nic z tego. W końcu w pracy jesteś i nie chcesz o tym mówić. Rozumiem. Akceptuję. Niestety ale się znowu obraziłam. Do jutra. Cześć. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, pogubiłam się... Pewnie dlatego, że nowa.

Już nie wiem, czy to czat czy jakiś hyde-park. Albo głupawka na całego.

Coś mi się przypomniało: czytałam niedawno książkę, w której była opisana wstępna rozmowa (w kawiarni) dotycząca gang-bangu. I śmiesznie, i strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×