Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy wasze noworodki (6 dzień) też tak bardzo ulewaja? Jak z kupa? U nas po każdej zmianie pampersa jest coś nowego. Dzidzia się cały pręży, pierdzi, dziś zauważyłam śluz, kupa jest żółta, ale luznawa. Ogólnie jest niespokojna, mało śpi, bo zrywa ja do kupy i pierdzenia, ale nie płacze.. dodam że chce non stop butelkę (nie mam własnego pokarmu jeszcze). Podaje nan opti pro. Czy to wszystko jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pobudzić laktacje jeśli podajesz dziecku butelkę? Noworodki często robią kupę,często ulewają,ale jest opcja zr mm nie pasuje i trzeba zmienić. Butelkę może często chcieć z potrzeby ssania a nie z głodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobudzam laktatorem, odsysam dopiero po 15 ml już łącznie z dwóch piersi. Dodatkowo jedziemy na podcięcie wędzidełka podjezyczkowego bo ma problem z łapaniem piersi. Moim marzeniem jest karmienie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obowiązku karmienia piersią. U mnie to był niewypał kompletny. Też na początku chciałam bo czułam jakieś wyrzuty ale dałam sobie spokój bo się zraziłam. Po co się męczyć, dreczyć i stresować. Z perspektywy czasu to była dobra decyzja przynajmniej miałam spokój. Nie zmuszaj się do niczego a z dzieckiem idź do lekarza może coś podpowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, KasiaMesia napisał:

Czy wasze noworodki (6 dzień) też tak bardzo ulewaja? Jak z kupa? U nas po każdej zmianie pampersa jest coś nowego. Dzidzia się cały pręży, pierdzi, dziś zauważyłam śluz, kupa jest żółta, ale luznawa. Ogólnie jest niespokojna, mało śpi, bo zrywa ja do kupy i pierdzenia, ale nie płacze.. dodam że chce non stop butelkę (nie mam własnego pokarmu jeszcze). Podaje nan opti pro. Czy to wszystko jest normalne?

To dziecko ma 6 dni. Dopiero co było w brzuchu. Jeszcze samo nie wie, co się dzieje dookoła, jest zagubione, pewnie wystraszone, uspokój się. Jak się niepokoisz to idź do lekarza. A dolegliwości brzuszkowe mogą być od mleka, możesz spróbować inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przystawisz dzieciaka do piersi to pokarm na pewno się nie pojawi. 

Jest duze prawdopodobieństwo że może mu mam nie pasuje lub jest uczulone. Może po prostu zmień mm a jak dalej tak będzie to idź do lekarza 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×