Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLUCHA25

Czy warto wracać do byłych?

Polecane posty

Pytanie jak wyżej. 

Słyszałam, że po rozstaniu najlepszy jest brak jakiegokolwiek kontaktu i po prostu skupienie się na sobie. Ale co jeśli nadal jednej z osób zależy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to definitywny koniec, to po co się kontaktować i sprawiać samej sobie ból, w nadziei, że może jednak jeszcze do siebie wrócicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KLUCHA25 napisał:

Pytanie jak wyżej. 

Słyszałam, że po rozstaniu najlepszy jest brak jakiegokolwiek kontaktu i po prostu skupienie się na sobie. Ale co jeśli nadal jednej z osób zależy? 

Koniec to koniec. Często jest tak, że jednej osobie zależy, ale to nie zmienia tego, że z jakichś powodów nastąpiło rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozstanie zawsze boli. Nie da się przestać kochać/lubić z dnia na dzień. To długi proces. A powroty? Czasem są dobre ale obydwie strony muszą tego chcieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć -zerwij kontakt. Gdy 2 lidzików ma coś ku sobie i gdzieś to się zapodziało, to warto pożyć samemu X czasu i często nagle ta 2 nie może żyć bez siebie . Te porady aby zerwać kontakt są Ok, ale gdy któraś strona się odezwie należy rozważyć temat -nie ,nie rzucać się w ramiona ponownie, ale ... dać czas , taki nowy podryw ...czasem warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Johny napisał:

Łatwo powiedzieć -zerwij kontakt. Gdy 2 lidzików ma coś ku sobie i gdzieś to się zapodziało, to warto pożyć samemu X czasu i często nagle ta 2 nie może żyć bez siebie . Te porady aby zerwać kontakt są Ok, ale gdy któraś strona się odezwie należy rozważyć temat -nie ,nie rzucać się w ramiona ponownie, ale ... dać czas , taki nowy podryw ...czasem warto 

Jak się raz zapodziało, to i drugi raz się zapodzieje. Koniec to koniec. Jak już do niego dochodzi, to nie ma co się łudzić. Czas naprawiania i ratowania był wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2022 o 18:10, KLUCHA25 napisał:

Czy warto wracać do byłych?

Warto. Do mnie zawsze wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dużo zależy od powodu rozstania. Jeśli powodem były niedogadania, niezgodność charakterów to po upływie czasu ludzie mogą zmienić swoje podejście i uważam że w tym wypadku można "próbować" wrócić do siebie o ile obie strony tego chcą. Jeśli wchodzą w grę zdrady, romanse nie ma to sensu. Stało się raz stanie się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało po czasie wraca do siebie a z tej grupy jeszcze mniej udaje się stworzyć coś nowego z sobą. Żale, wspomnienia robią bajzel w głowie szczególnie jak jest zdrada bo tego nigdy się nie zapomni choćby nie wiem jak by potem zdradzacz był ,,przezroczysty" w swoim życiu i okazywał swoje uczucie. Może dlatego zdradę nazywa się mordercą małżeństw a co dopiero romans. Natomiast gdy jedna z osób ma ,,charakterek" a dalej darzą się miłością to po przerobieniu problemu jest duża szansa na powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2022 o 10:40, NatkaKa napisał:

Myślę, że dużo zależy od powodu rozstania. Jeśli powodem były niedogadania, niezgodność charakterów to po upływie czasu ludzie mogą zmienić swoje podejście i uważam że w tym wypadku można "próbować" wrócić do siebie o ile obie strony tego chcą. Jeśli wchodzą w grę zdrady, romanse nie ma to sensu. Stało się raz stanie się więcej.

Mam dokładnie odwrotne podejście. Zdradę można wybaczyć i człowiek może pójść po rozum do głowy, odpokutować i się zmienić. Ale jakim cudem można zmienić swój charakter? Może po 10 latach charakter się zmienia, podejście do życia jest inne itd. natomiast w perspektywie roku, dwóch czy trzech to jeśli nie był problem ze zgodnością charakterów, to dalej będzie, bez względu na to jakie sobie robicie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×