Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marchewa999

Mało wlosow u 2.5 latki

Polecane posty

Witam mamy moja córka ma 2.5 roku i bardzo mało wlosow na głowie wygląd ajak chłopka nie spotkałam się żeby dziewczynka miała tak mlao włosów martwię się trochę jie wiem jak to teraz będzie bo od września idze  do przedszkola nie wiem czy ten brak włosów to normalne jak jesteśmy  a plcu zabaw wszystkie dzieci mają duzoo włosow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej córce dopiero zaczęły rosnąć włoski jak skończyła 1.5 roczku. Teraz ma 2 lata i 7 miesięcy i pierwszy raz ma włoski PRAWIE do ramion. Napomne tylko że nigdy jej nie obcinalismy. 

Więc to wszystko zależy. Nie każde dziecko będzie miało włosy po pas gdy skończy 2 lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marchewa999 napisał:

Ale moja córka jest prawie lysa do ramion to marzenie ze będzie miała 

Bedzie miala piekne i mocne wlosy, tylko pozniej. Nie ma przypadkiem po kim odziedziczyc lokow? Mam zdjecie z dziecinstwa ze starsza kuzynka. Ja gesta czupryna, ona wlasciwie lysa. Tylko, ze dzis ma takiego barana na glowie, ze scina krotko bo by nie zapanowala nad ta masa. 

Wlosy rosna u dzieci w roznym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie widziałam dziecka w tym wieku żeby miała tak mało wlosow widziałam zdjęcia z przedszkola to wszystkie dziewczynki tyle włosów a moja Nic aż się przykro robi jak ona pójdzie do przedszkola ci to będzie czy się nie będą śmiać z niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marchewa999 napisał:

Ale nie widziałam dziecka w tym wieku żeby miała tak mało wlosow widziałam zdjęcia z przedszkola to wszystkie dziewczynki tyle włosów a moja Nic aż się przykro robi jak ona pójdzie do przedszkola ci to będzie czy się nie będą śmiać z niej 

Dzieci nie maja uprzedzen. Nie oceniaja. Nie krytykuja. Tego ucza sie dopiero z wiekiem od rodzicow. Moj syn szedl do przedszkola nie majac jeszcze 3 lat i nie mowiac, nadal zreszta jego mowa jest opozniona w stosunku do rowiesnikow. Nkomu w niczym to nie przrszkadza. Nikt nigdy go nie krytykowal, dzieci chetnie sie z nim bawia. Jest jaki jest. Swietny kolega. Dzieciakow nie dziwi kolor skory, jezyk ktorym dziecko mowi ani ilosc wlosow. Akceptuja inne dzieci takimi jakie one sa. To sa male dzieci. Sa przecudowne w swym braku dziwienia sie czemukolwiek co odbiega pd " normy". Nie masz sie czym martwic.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marchewa999 napisał:

Ale nie widziałam dziecka w tym wieku żeby miała tak mało wlosow widziałam zdjęcia z przedszkola to wszystkie dziewczynki tyle włosów a moja Nic aż się przykro robi jak ona pójdzie do przedszkola ci to będzie czy się nie będą śmiać z niej 

Jak się martwisz to skonsuktuj z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2022 o 08:29, Marchewa999 napisał:

Witam mamy moja córka ma 2.5 roku i bardzo mało wlosow na głowie wygląd ajak chłopka nie spotkałam się żeby dziewczynka miała tak mlao włosów martwię się trochę jie wiem jak to teraz będzie bo od września idze  do przedszkola nie wiem czy ten brak włosów to normalne jak jesteśmy  a plcu zabaw wszystkie dzieci mają duzoo włosow 

Znam taka dziewczynkę. Miała dwa latka i praktycznie łysa. Teraz 7 i baaardzo gęste. Ja byłam też taka dziewczynka. Do 3 roku życia 3 włosy na krzyż i tak tez zostało 🤣 nie ma reguły. Takie jakie macie w rodzinie wlosy, takie będzie miało dziecko 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2022 o 13:12, AgsAgsAgs napisał:

Dzieci nie maja uprzedzen. Nie oceniaja. Nie krytykuja. Tego ucza sie dopiero z wiekiem od rodzicow. Moj syn szedl do przedszkola nie majac jeszcze 3 lat i nie mowiac, nadal zreszta jego mowa jest opozniona w stosunku do rowiesnikow. Nkomu w niczym to nie przrszkadza. Nikt nigdy go nie krytykowal, dzieci chetnie sie z nim bawia. Jest jaki jest. Swietny kolega. Dzieciakow nie dziwi kolor skory, jezyk ktorym dziecko mowi ani ilosc wlosow. Akceptuja inne dzieci takimi jakie one sa. To sa male dzieci. Sa przecudowne w swym braku dziwienia sie czemukolwiek co odbiega pd " normy". Nie masz sie czym martwic.

To samo chciałam napisać. Dzieci oceniania uczą się od rodziców, same z siebie są bardzo otwarte i tolerancyjne. Pracuje z maluchami także wiem co mówię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2022 o 20:33, Eva napisał:

Znam taka dziewczynkę. Miała dwa latka i praktycznie łysa. Teraz 7 i baaardzo gęste. Ja byłam też taka dziewczynka. Do 3 roku życia 3 włosy na krzyż i tak tez zostało 🤣 nie ma reguły. Takie jakie macie w rodzinie wlosy, takie będzie miało dziecko 

 

Ale i ja i mąż mamy włosów dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Marchewa999 napisał:

Ale i ja i mąż mamy włosów dużo 

To spokojnie, jeszcze jej urosną. Moja 5latka urodziła się z włoskami, ale na przy czole do 4 roku życia miała tylko delikatny meszek, dopiero niedawno jej tam włosy ruszyły i teraz jej się grzywka zrobiła z tych włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2022 o 20:14, Marchewa999 napisał:

Ale i ja i mąż mamy włosów dużo 

Ale to nie ma znaczenia ile masz włosów teraz, a ile mieliście przy urodzeniu.

Ja teraz mam włosów mniej, ale jak się urodziłam to miałam włosy i to dosyć ciemne i u mojej córki było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×