Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madzielka

Czy ktoś z was też miał tak tępe dziecko do nauki? Co zrobić?

Polecane posty

Moja córka ma 12 lat. Ucząc się dostaje same 2 lub 3. Z matematyki do tej pory nie zna całej tabliczki mnożenia. Działań na ułamkach zwykłych i dziesiętnych. Nie jest w stanie rozwiązać żadnego zadania z treścią. Ostatnio dałam jej zadanie do dziecka z 4 klasy i go nie rozwiązała.  Do tej pory wolno czyta. A żeby coś zapamiętać to musi czytać kilka razy a i tak zaraz zapomni. Korepetycje nie pomagają. Problem ma od 1 klasy podstawówki ale myślałam że ucząc się z nią dużo w końcu zacznie dostawać lepsze oceny a tu już 6 klasa i nadal taki sam problem z nauką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałaś by udać się z córką do poradni? Może ma dysleksję skoro od początku nauka sprawia jej tyle problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Madzielka napisał:

Moja córka ma 12 lat. Ucząc się dostaje same 2 lub 3. Z matematyki do tej pory nie zna całej tabliczki mnożenia. Działań na ułamkach zwykłych i dziesiętnych. Nie jest w stanie rozwiązać żadnego zadania z treścią. Ostatnio dałam jej zadanie do dziecka z 4 klasy i go nie rozwiązała.  Do tej pory wolno czyta. A żeby coś zapamiętać to musi czytać kilka razy a i tak zaraz zapomni. Korepetycje nie pomagają. Problem ma od 1 klasy podstawówki ale myślałam że ucząc się z nią dużo w końcu zacznie dostawać lepsze oceny a tu już 6 klasa i nadal taki sam problem z nauką. 

To już było. Oddaj do domu dziecka, w końcu i tak jej nie akceptujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Madzielka napisał:

Moja córka ma 12 lat. Ucząc się dostaje same 2 lub 3. Z matematyki do tej pory nie zna całej tabliczki mnożenia. Działań na ułamkach zwykłych i dziesiętnych. Nie jest w stanie rozwiązać żadnego zadania z treścią. Ostatnio dałam jej zadanie do dziecka z 4 klasy i go nie rozwiązała.  Do tej pory wolno czyta. A żeby coś zapamiętać to musi czytać kilka razy a i tak zaraz zapomni. Korepetycje nie pomagają. Problem ma od 1 klasy podstawówki ale myślałam że ucząc się z nią dużo w końcu zacznie dostawać lepsze oceny a tu już 6 klasa i nadal taki sam problem z nauką. 

Lećcie do poradni pedagogicznej, ewidentnie jest jakiś problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego już dawno nie poszliście z dzieckiem do poradni? Nauczyciele też nie reagują? Z drugiej strony nie każdy musi być Einsteinem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u moich dzieci w szkole był taki problem, nauczyciele od razu by to wyłapali.Mam trzech synów z czego dwóch zostało przez nauczycieli skierowanych do poradni, jeden ma dysleksję a drugi dostał nauczyciela wspomagającego. Zadbaj o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×