Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bulemka

Nie picie alkoholu na panieńskim

Polecane posty

Jak grzecznie odmówić picia alkoholu na Wieczorze Panieńskim? Nie chce pić ze względów zdrowotnych, ale z drugiej strony jak pomyślę, że wszystkie dziewczyny tam będą pić, a ja jedna nie to nie wiem czy głupio nie wyjdzie. Na pewno beda jakieś zabawy alkoholowe, a ja jedyna nie będę w tym uczestniczyć. Czy w ogóle pójście na taki Panieński ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Bulemka napisał:

Jak grzecznie odmówić picia alkoholu na Wieczorze Panieńskim? Nie chce pić ze względów zdrowotnych, ale z drugiej strony jak pomyślę, że wszystkie dziewczyny tam będą pić, a ja jedna nie to nie wiem czy głupio nie wyjdzie. Na pewno beda jakieś zabawy alkoholowe, a ja jedyna nie będę w tym uczestniczyć. Czy w ogóle pójście na taki Panieński ma sens?

"Dziękuję, dzisiaj nie piję".

Tyle wystarczy. I nie, nie wyjdzie głupio. Chyba, że Ty sama będziesz tak twierdzić, to wtedy wyjdzie.

Jestem abstynentką od kiedy skończyłam 19 lat, przeżyłam masę imprez i nigdy nie wychodziło głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz, to nie pijesz. Kidy ktoś Ci zaproponuje, to mówisz, że nie pijesz i tyle. Nie tłumacz się z tego, to normalna sprawa.  Jeśli Twoje znajome będą miały z tym problem, to zmień znajome :classic_biggrin:

I nie bądź dla pozostałych niańką i opiekunką, jak tu zasugerowano. Będziesz gościem i masz się dobrze bawić, a nie pilnować pijanego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×