Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MłodaMama

Co mam w tym przypadku zrobić?

Polecane posty

Witam! 

Na początku przepraszam że zły rozdział ale jesteście tu najbardziej aktywne a potrzebuje pomocy. 

Chodzi o to że robiłam zakupy online. Zamówiłam parę ciuchów. Ogólnie wszystko kosztowało około 150£. Przed zakupem zmieniłam adres dostawy bo sobie przypomniałam że przecież się przeprowadziliśmy no i muszę ten adres zmienić. Zmieniłam. Zamówiłam. Wszystko fajnie. Na drugi dzień info, powiadomienie że paczki zostaną dostarczone na adres....TEN STARY. Wygląda to tak jakbym tego adresu nie zmieniła. Ale dobra, mówię ok, pojadę na stary adres, odbiorę. 

Pierwsza paczka została dostarczona kilka dni temu. To po pracy szybko myk a tu co? Kobitka mówi że paczki nie ma (chociaż przy powiadomieniu o dostarczeniu zdjęcie drzwi i paczki na wycieraczce!) Babka wygląda na spoko. Mówi daj nr telefonu to jak druga paczka przyjdzie to zadzwonię. 

Dzisiaj po około 2 tygodniach dostaje powiadomienie o drugiej paczce że była dostarczona I że była do tego podpisana! Ale babka nie zadzwoniła. Pojadę dopiero w poniedziałek bo jutro świata ale martwię się że znowu walnie mi komentarzem że żadna paczka nie była dostarczona....

Co w takim przypadku mam zrobić? Co wy byście zrobili?

PS: nie mogłam zmienić adresu od razu jak dowiedziałam się że będzie wysłana na stary adres bo nie mieli takiej opcji. Po zaakceptowaniu zamówienia nie mogłam zmienić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zgłoś reklamację, że nie ty odebrałaś, a oni i tak zostawili tam tę paczkę?

Na przyszłość: może można anulować takie zamówienie zanim zostanie wysłane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, monika1908 napisał:

Może zgłoś reklamację, że nie ty odebrałaś, a oni i tak zostawili tam tę paczkę?

Na przyszłość: może można anulować takie zamówienie zanim zostanie wysłane?

Też próbowałam ... Próbowałam zmienić adres i anulować. Ale się nie dało. Jakieś chore to jest ale no ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym babkę postraszyła, że masz dowody na to, że odebrała paczkę. I bym to po prostu zgłosiła. Kiedyś miałam podobna sytuację. Ale kurier zostawił paczkę u sąsiadki. Nie chciała oddać bo twierdziła że nic nie dostała. Miałam SMS od kuriera pod jakim numerem zostawił paczkę. Pokazałam jej. Na drugi dzień paczka dziwnym trafem się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, serdecznie zapraszam Was do nowo otwartego sklepu online z odzieżą dziecięcą ekiddo.pl oraz na fb sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy cokolwiek się da zrobić, bo jeśli kurier zostawia paczkę pod drzwiami, nie ma doręczenia bezpośrednio do jakiejś osoby, która ten odbiór podpisze, to nie ma dowodu, że ona te paczkę przyjęła. Zawsze może powiedzieć, że jej nie widziała, że może ktoś ukradł spod drzwi, co przecież też się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×