Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sissy Monika

Ulegla sissy

Polecane posty

Jestem uleglym facetem ktorego kreci klimat feminizacji i zmiany ubioru , zachowan na kobiece pod okiem i wedle wymagan kobiety, kobiet. Mam juz w tym spore doswiadczenie.Nie czuje sie jednak osoba trans i raczej nie chcialabym w pelni zmieniac plci , jednak sam proces transformacji i nauki kobiecosci jest szalenie ekscytujacy. Uwielbiam takze sluzyc kobietom np jako pokojowka i spelniac ich zachcianki. Nie interesuje mnie tez zbytnio seks klasyczny wrecz bardziej kontrola i ograniczanie moich orgazmow lub nauka osiagania przyjemnosci w kobiecy sposob.Po prostu jestem szalenie zafascynowana kobiecoscia i strasznie kreci mnie wszystko co z tym zwiazane.Uwilebiam nasladowac kobiety , brac z nich przyklad i przewaznie calkiem niezle wychodzi mi spelnianie ich oczekiwan w tym wzgledzie.
Caly proces interesuje mnie tylko gdy jest przeprowadzany pod okiem i wedle wymagan kobiety. Sama w ogole nie mam ochoty rozwijac bardziej swojej kobiecej strony jednak brakuje mi rozwijania sie dla kogos.

Czy z punktu widzenia kobiet bi / les lub dominujacych jest mozliwy jakikolwiek zwiazek relacja z osoba taka jak ja ?
Czy kogos interesuja kreca takie klimaty ?
Jesli tak to chetnie o tym porozmawiam.

Generalnie pytam bo nie kreca mnie faceci z czysto estetyczno wizulano psychologicznych wzgledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wlasnie na ta androgyniczna niejednoznacznosc bym stawial bo moje zaintereswania nie wynikaja z czysto fizycznych cech czy potrzeb ale takze psychologicznych , sam tez w sobie  nie czuje jakiegokoliwek pociagu do przebierania sie , chociaz faktycznie moze to wynikac wlasnie z uleglosci wobec kobiet. Rozumiem ze w Twoim przypadku (osoby bi) wolisz miec jasno podzielone role typowo meskie i typowo kobiece , dzieki za szczery komentarz w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz nie wszyscy lubia ulegle osoby , sam tez zdecydowanie wole silne i dominujace osoby ale juz dominujace chyba preferuja ulegle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×