Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renia

OKNA -czym myjecie?

Polecane posty

Gość oooooooooooooooooo
Na zewnatrz plyn do mycia naczyn+sciagaczka, w srodku taki preparat ktory najpierw rozprowadza sie sciereczka a potem poleruje do sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka tutka
Kupuję takie ściereczki z niemiec są w kolorze błękitnym i są dwie.jedna do mycia (zimną wodą) a druga do wytarcia na sucho.Dodam,ze ściereczki mają dwie strony,ale każda jest inna.Ta do mycia taka bardziej mięsista,a ta druga gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka tutka
są rewelacyjne,bo nie pozostawiają smug.piorę je w pralce w zwykłym proszku,tylko nie wolno ich płukać w płynie zmiękczającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka tutka
używam je ponad rok i prawie sie nie zniszczyły.Ciągle bez zarzutu spełniają swoje zadanie. naprawdę z czystym sumieniem mogę je Wam polecić. Oczywiscie jak ramy są bardziej zabrudzone to myję je wodą z płynem,ale już inną sciereczką. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clin+papier toaletowy, dwa razy przetrzec i lśni. nie znam lepszego sposobu choc podobno dobre sa tez gazety. mowie powaznie, scierką nie umiem, za dlugo schodzi i są smugi a papier idealnie sie nadaje, dowiedzialam sie o tych spsobach bedac pare lat temu na stazu, od sprzątaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaM
szyba dziewczyki uwielbia farbę drukarską i dlatego mycie zwykłą gazetą wyborczą obojętnie jakim płynm przynosi super efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clin + reczniki papierowe
zadnych smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam okna płynem ze spryskiwaczem + ręczniki papierowe (najbardziej lubię te firmy Zewa, bo są wytrzymałe i nie zostawiają okruszków). Jeżeli okna są naprawdę brudne, to myję je wodą z płynem, \"spłukuję\" czysta wodą, a na końcu przecieram ściereczką zwilżoną wodą z odrobiną płynu nabłyszczającego do zmywarek. Naprawdę rewelacja :) Pozdrawiam, A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okna
Umyję okna ;) Zajmuje się tym zawodowo. 694-770-938 Cena do uzgodnienia. Warszawa i okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje specjalną ściereczką z mikrofibry + gorąca woda. Koniec przepisu. Po tej ściereczce nie trzeba suszyć czy polerować, bo nie zostają żadne smugi ani ślady po kroplach wody. Te ściereczki są już nawet w Biedronce poniżej 12zł, tylko uwaga na podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekoti
czym dziś myjecie okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja odkryłam super płyn do mycia szyb nieznanej polskiej firmy Gamur z Bydgoszczy. Kupiłam go na Allegro - coś nieprawdopobnego, włożyłam niewiele wysiłku w umycie okna i efekt przeszedł najszczersze moje oczekiwania - pięknie lśniące szyba bez jakichkolwiek szyb. Płyn nie jest drogi 5zł za 500ml, jak widać dobre choć polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściocha
okna myje tylko clinem tym z alkoholem i ręcznikami papierowymi te z kolei kupuje tylko z Moli bo są chłonne i mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
woda z płynem floor a potem scieram do sucha starą pieluchą :) nie ma smug ani włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eureka firma sprzątająca
Witam firma sprzątająca Eureka okna myje przy użyciu płynu Buzil - G525 BUZ WindowMASTER rozrobionego z wodą około 50ml płynu na 6 l wody. Przy użyciu zmywaka nanieść wodę z płynem na szybę usuwając przy okazji wszystkie większe zabrudzenia, następnie papierowym ręcznikiem przetrzyj jedną krawędź i od niej zacznij zbierać wodę za pomocą suchej gumki (najłatwiej od lewej do prawej), następnie suchym ręcznikiem papierowym przetrzyj wszystkie krawędzie szyby. Tak umyta szyba pozostanie bez smug, jeśli nie masz ochoty robić tego samemu zlec to nam: www.mycieokienpoznan.pl Mycie okien w Poznaniu i okolicach tel. 506 508 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest rewelacja!! okna w 5
minut: VELVET Ściereczki 10 szt. Glass & Mirror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdhd
sciereczka z mikrofibry w biedronce kosztuje około 2,99 ale efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniiie
tylko odkurzacz karcher wv 50 -właściwie to myje sam tylko go trzeba trzymać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniata
ja myję płynem do naczyń i przecieram gazetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulaczka
a ja wlewam ciepla wode, ocet, myje gabeczka, sciagam sciagaczka i boczki wycieram szmatka tam gdzie sciagaczka nie zbierze lub recznikiem papierowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
Dawniej męczyłam się z psikaniem płynem i polerowaniem szmatami. Teraz zaopatrzyłam się w ściereczki z mikrofibry i jedno okno robię w 10 minut: najpierw ramy, potem szyby umyć wstępnie na mokro z kurzu i brudu, potem od razu drugi raz mikrofibrą wodą z octem, i od razu mokre wycieram suchą mikrofibrą. Wreszcie mycie okien nie kojarzy mi się z bólem ramion i niekończącą się polerką. Mam mikrofibrę z biedronki, ale one troszkę małe są te ściereczki. Kupiłam na All 3 ścierki takie duże, tanio wyszło, a myją że hoho:) Chyba sobie przed świętami jeszcze dokupię, głupia byłam że wcześniej na to nie wpadłam tylko męczyłam się tymi starodawnymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na samy początku...
renia Jakich środków używacie do mycia okien. Ja próbowałam wielu, ale żaden nie jest idealny - zostawiają smugi. I jeszcze jedno- czym poletujecie szyby? Ja preferuję ręczniki papierowe. nie psikaj dużo i najlepsze do polerowania co może być to tak jak za komuny szara zgnieciona gazeta - wyborcza i rzecz pospolita ma taki papier, śladu smugi nie będzie a umyjesz nawet tanim windowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulaczka
ja potem juz niczym nie poleruje, poprostu wode sciagam sciagaczka wiec szyba jest sucha, jedynie przy ramie tam gdzie sciagaczka nie dotarla mniej wiecej na szerokosc palca wycieram recznikiem papierowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tak : najpierw nalewam do miednicy wode z plynem ajax i myje ramy i szyby, a pozniej psikanym ajaxem jeszcze psikam sobie na szyby i papierowymi recznikami :) i nie zostawia smug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to wynająć firmę sprzątającą, taką jak np firma Błyszczy, która wysprząta wszystko dokładnie, szybko i sprawnie :) pracują tam bardzo fajne panie, które działają naprawdę sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×